Budenie sa v noci

lucuska011
29. jún 2013

naša adelka sa budi v noci asi 3-4krát a niekedy jej stačí dať len cumlíik ale potom pozdejšie jej dávam papať.predtým vydržala spať celú noc a teraz sa budieva.papá nutrilon ar.je to dosť huste mliečko tak neviem prečo je stále taká hladnučká.má 3 mesiace.ak niekto viete tak mi prosím poradte co mám vyskúšať.a či funguje nitrilon goood sleep 1 a kde sa ešte dá kúpiť lebo ho neviem nikde zohnať.dakujem

tinki
30. jún 2013

@monci8888 stále trvám na tom, že nie všetky deti sa naučia spať "po večerníčku"..Mám dve dievčatá..Paradoxne staršia krásne večer zaspí..mladšia s ňou zaspávala vyše roka..ani za svet..jednoducho nezaspí pred desiatou...Či spí poobede hodinu, tri alebo vôbec..nezaspí..Môžem ísť s ňou ja, môže ísť manžel..môžu ísť samé dve..nezaspí..
Tak poraď .. 😵

miku1
30. jún 2013

@lucuska011 Ak sa ti budí len 3-4 x za noc, tak to ešte môžeš byť v pohode. Je ešte malinká a jej spánok sa bude meniť ešte často. To že dieťa časom prespí celú noc, neznamená, že tak už bude spávať stále. Moja sa budila x krát za noc, do asi 17 mesiacov, kedy som ju odstavila od kojenia. A ešte aj teraz, keď už má 2 roky a 2 mesiace sa sem tam 1x za noc zobudí.