Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Budenie v kočíku

anicka246
30. mar 2014

Ahojte žienky, mám 6 mesačného synčeka a ked sme vonka v kočíku a zaspinká, dokáže sa zobudiť aj na štebotanie vtákov.. a to nevravím ked mi pri kočíku zabreše pes, alebo ked idú dete a hlasnejšie sa rozprávajú..doma spinká pekne aj doobeda aj poobede a môžem robiť hocičo, na to sa nezobudí, ale ked sme vonka tak počuje úplne všetko. neviete mi poradiť či sa to ešte môže zmeniť? máte aj vy takéto detičky, alebo som jediná? 🙂 Dakujem

aduliak
30. mar 2014

Aj nasa bola taka 🙂a potom okolo 10 mesiacov prestala spat v kociku uplne....

siska53
30. mar 2014

@anicka246 to asi nie,asi je taky typ.. Moj sa zas budil po navrate,ak som ho chcela,aspon trosku rozopnut...moja sestra vonku nedokazala spat vobec,vsetko ju rusilo,lebo bola zvedava a vsetko chcela vidiet,kvoli tomu sa naucila aj skor sediet,inak v kociku revala. Tak to mama vyriesila tak,ze spala len,doma,nic ine jej neostavalo. A von s nou chodila len v bdelom stave.

anicka246
autor
30. mar 2014

No on ako zaspí niekedy na pol hodku niekedy na hodinku aj tú pol hodku som rada že aspoň spí, kedže doma pekne spinká a aj v noci nemôžem chcieť od neho aby celý deň prespal.. no len už ked po tej pol hodine dáky väčší zvuk tak už je hore už nezaspí...

Tu začni písať odpoveď...

Odošli