Čakáte niekto 4. dieťa? Alebo aj viac?

deina2005
29. nov 2008

ahojte baby najde sa tu niekto kto caka stvrte alebo ....... babo?

cakova
9. okt 2012

@maminuska No neviem asi by som to brala racej ako to mas ty vacsi rozdiel a tak mozes si uzit kazde jedno dietatko naplno,ja kym sa poobracam maly ma s pol roka rok ked sa spamatam...

maminuska
9. okt 2012

@cakova no nie je tak úplne, pretože na jednej strane mám pubišov ktorí mi pijú krv a to statočne a na druhej strane trojročné dievča, ktoré asi chlapcom malo byť lebo len behá , skáče a rozhadzuje, takže si ju moc neužijem 🙂
U nás to niekedy vyzerá ako v nejakom tábore , krik , rev, hudba na plné pecky, do toho prádlo a prádlo a prádlo , varenie a hlavne veľa a veľa

mojbazarteodor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lulka78
9. okt 2012

@elenaakiko no teda,klobuk dole,aka mladucka si a uz mas tri deticky,ale ked sa spatne obzeram, aj ja by som to takto brala....o dost skorej mat deti. ja som mala prveho ked som mala 26...tak ale vtedy nebolo moc akosi s kym ich mat 🙂 kazdy ma tie zivotne okolonosti akosi inak dane,ze....ako zvladas take male rozdiely medzi nimi? ja si napr. neviem predstavit,ze dvojrocny rozdiel,my mame rozdiel 4rocny a 3rocny.ale napr. dvojrocny,ze ten 2rocny spi este v postielke,potrebuje kocik,ako chlapec iste aj plienky este a k tomu babetko malinke....

lulka78
9. okt 2012

@stojdulka jujha,gratulujem,nech vsetko dojde do spravneho konca a tesite sa z chlapceka!!! asi tak isto sa bude pucit od stastia manzel,vsak???? 🙂 och,az mam zimomriavky,no parada,fakt, caka vas prijemna zmena 🙂

mamoka4
9. okt 2012

@cakova Ja mam 4 detičky, vo veku 10,7, a 19 mesačné dvojičky......a to dvojičky sa mi narodili ako 30 r. 🙂 Detičky si uzivaj...rýchlo vyrastu ... držím palce!

lulka78
9. okt 2012

@maminuska pravda pravduca 🙂 veru,tiez by som zacala v 20tich keby 🙂 keby mi to niekto rozumne vysvetlil 🙂)) ale nei,kazda to mame inak a svoj pribeh a chronologiu zivota a tehotenstiev a podobne,ale jasne,ze keby sa to dalo,tak je to tak lepsie,ako pises,mas 35 a deti su takmer samostatne,teda min.v tom,ze ich mozes same nechat napr.den-dva a vy niekam vybehnut...

lulka78
9. okt 2012

@cakova na to ani nemysli,zeby si mala sama zvladat styri kusky! proste to vydrzi az do smrti a hotovo...no tak to malo rychly spad..ze dva mesiace...hm,to mi je luto. drz sa,my mamy sme silne ,zvladneme niekedy aj nezvladnutelne

lulka78
9. okt 2012

@maminuska s tymto ma kazdy "strasi" ked sa dozvie,ze mame troch chlapcov,ze "no pockaj,to uvidis,ked pridu do puberty, budes varit pred domom v miesacke" ...po prve pride mi to,ako keby som ja mohla za to,ze ich mame troch v modrom,ako keby som ja nerada dievcatko .... a po druhe...zacina sa tato """ veštba""""" 🙂 naplnat ..............

cakova
9. okt 2012

@mamoka4 dakujem,este to asi musim spracovat v sebe a vyrovnat sa stym...

cakova
9. okt 2012

@lulka78 tak ved hej do urcitej miery a vsetko zle vzdy preboli a deti su snami stale....

monika74
11. okt 2012

@stojdulka takže gratulujem pokračovateľ rodu tak sa držte a štastlivo dobojujte 😀 😀

monika74
11. okt 2012

@maminuska jej to poznám ako keby som to písala ja 😀 😀 a hlavne o tom varení

ewellina
11. okt 2012

@maminuska Koľko krát denne periete? Ak sa smiem opýtať... Ja som sa snažila len raz, ale teraz sa mi toľko nakopilo, že budem musieť nejaký čas prať 2 krát denne. Inak, najviac neznášam triedenie slipiek, gaťuliek, ponožiek a iných drobných kúskov.

denisakunzova
11. okt 2012

ja mám 3 detičky vo veku 7 rokov dvojicky chlapcov a este skoro dvojrocneho chlapceka a teraz je na ceste 4.........a bude to dievčatko 🙂 🙂

denisakunzova
11. okt 2012

@ewellina tiež periem večšinou jeden krát...ako kedy podla toho kolko sa mi toho nakopí 🙂 ale niekedy mi to uz ide na nervy večne len vešanie , skladannie a odkladanie vždy dookola 🙂 ale co s tym narobime ???? 🙂

denisakunzova
11. okt 2012

@lulka78 aj my mame troch chlapcov a kazdy mi hoori ze ked budu väčši tak mi aj hlavu zjedia........co narobime chlapi su raz taký 🙂 ale uz je na ceste dievcatko tak mamka bude mat ku sebe partacku konecne 😀

ewellina
11. okt 2012

@denisakunzova Tak to sa isto veľmi tešíš na dievčatko. 😉

kilian
11. okt 2012

Caka tu,babule ,niekto aj piate dietatko?

denisakunzova
11. okt 2012

ani ti neviem opýsať ako velmi sa teším je to neopísatelne 🙂

denisakunzova
11. okt 2012

@ewellina ani ti neviem opýsať ako velmi sa teším je to neopísatelne

maminuska
11. okt 2012

@ewellina periem skoro každý deň a ked neoperiem dva dni tak tretí môžem práčku aj tri krát otočit.
Jendo však nechápem, vložím dve ponožky a vytiahnem jednu 😀 , tolko nepopárovaných ponožiek má asi málokto. Potom sa naseriem vyhodím ju a o dva dni najdem k nej pár za synovou postelou , ked ich opraté zväzoval.

sendy182
11. okt 2012

ahoj ..........Ja obdivujem maminy s tromi a viac deťmi 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ...........tomu sa hovorí veľká rodina 🙂 🙂 🙂 budú mať veľa bratrancov a sesterníc ako som mala ja 🙂 🙂 🙂 ............moja spolužiačka zo strednej nikdy neplánovala veľkú rodinu a má dvoch synov 16r.14r. , dvakrát dvojičky 7r.chlapec dievča a 3r. chlapci.............je to krása.................vraví boh jej nadelil aj za tie čo nemôžu mať deti............... 🙂

stojdulka
11. okt 2012

@denisakunzova tak gratulujem, k dievčatku....ja som tiež išla vyskočiť z kože ked som sa dozvedela že bude chalan....u nás je to v opačnom garde 🙂

denisakunzova
11. okt 2012

@stojdulka dakujem velmi pekne 🙂 len teraz mame problem s tým ze vsetko nanovo musime kupovat 🙂

stojdulka
11. okt 2012

@denisakunzova ale to sú príjemné problémy, ja sa na ne už neskutočne teším 😉

denisakunzova
11. okt 2012

@stojdulka ved ano.......len teraz vsade pozeram co kde maju co mam kupit a tak...........najradsej by som vsetko kupila 🙂

stojdulka
11. okt 2012

@denisakunzova tak ja zatiaľ ešte sa vyhýbam detským obchodom, nechcem ešte nakupovať...predsa ešte mám dosť času a aj po laure mi zostalo niečo z výbavy...jasné že ružové pôjde preč, ale toho nemám veľa, hlavne to čo som podostávala, pretože som jej kupovala väčšinou veci v krémovo-béžovom (už som si urobila také zadné dvierka) 😉

lulka78
11. okt 2012

@denisakunzova straaaaaaaaaaaaasne potichucky zavidim,ale tak prajne zavidim...uzi si dievcatenko. a daj pripadne dajaky receptik 🙂

lulka78
11. okt 2012

@denisakunzova ej veru,pre tie dievcata su krasne veci....uzi si to kupovanie saticiek a sukniciek 🙂 a aki su tvoji chalani? v pohode,ci dost energicki? ti starsi su prvaci? a treti chlapcek je pohodak,alebo ako? a ste este chceli stvrte? uf,teraz premyslam,ze si mozno uz aj pisala,necitala som dozadu....