Čakáte niekto 4. dieťa? Alebo aj viac?

deina2005
29. nov 2008

ahojte baby najde sa tu niekto kto caka stvrte alebo ....... babo?

emilia25
25. aug 2013

@tonjadabik2 no normalne aj silno uvazujem ze si zajtra pojdem kupit test lebo som vsetky uz minula a uz nemam doma ziadny.uvidim este mozno este zajtra pride minule som sa tiez tesila a dva dni mi len meskala a potom prisla.

livka299
25. aug 2013

@tonjadabik2 Ako to myslis že pochybuješ? On sa urobil do ňho len vo mne sa musel vyprazdnit...Alebo sa zvliekol pred jeho ....

tonjadabik2
25. aug 2013

@emilia25 no jasne utekaj.. ja by som tiez najradsej sla hned kupit.. ale sa bojime s manzelom ze budeme sklamani.. inak neviem mavas vytoky??? lebo ja som mavala len biele.. a dnes ze zlte uz.. snad budes..

tonjadabik2
25. aug 2013

@livka299 som myslela ze ako pochybujem ze sa da aj takto otehotniet.. neviem no nemam s tym skusenosti.. ahaa uz som pochopila.. 🙂 ved uvidis..

emilia25
25. aug 2013

@tonjadabik2no mavam a teraz su castejsie aj to ma niekedy metie ze prisla a ona nikde.no uvidim ako sa este zajtra rozhodnem.

livka299
25. aug 2013

Veď uvidím či sa k vám do mesiaca pridám alebo nie :D Ale ja mám dosť už aj s tými troma 😀 Ale také malinké vonavé bábo .....och...

tonjadabik2
25. aug 2013

@emilia25 aj ja mavam.. ale neviem no..jak ma boli chrbat to je neskutocne.. nepride neboooj. kup zajtra a budem sa tesit s tebou.. 🙂

tonjadabik2
25. aug 2013

@livka299 aj my ceme male vonave uz 4te babetko.. posledne zaroven..

livka299
25. aug 2013

@tonjadabik2 A aké detičky máte myslím vekovo??? Držím palce aby sa zadarilo :D

tonjadabik2
25. aug 2013

@livka299 tak najstarsia mala 10, mladsia bude mat 6 a najmladsi mal 3,, Dakujem aj Vam nech sa zadari..

emilia25
25. aug 2013

@tonjadabik2 dakujem no asi aj pojdem a ty sa kedy budes testovat?

tonjadabik2
25. aug 2013

@emilia25 mojka neviem cela by som uz tento tyzden..ale manzel neak este ce vydrzat..taze asi az na bud tyzden..si kupim testik a ak nevydrzim tak tento tyzden.. neviem cela by som uz teraz vediet.. a mas neake priznaky alebo tak?

emilia25
25. aug 2013

@tonjadabik2 no sem tam ma pichne v prsnikoch a taky blby niekedy pocit ako by som mala tricko mokre od bradaviek ale nic tam nemam ale ten pocit mam za den dost casto.brucho mam take vykrojene.inac mi nieje vobec zle ani ma nenatahuje.iba tie vytoky to bolenie brucha.

tonjadabik2
25. aug 2013

@emilia25 hej ja tiez ako bolest bruska.bolest vzadu na chrbate.papam.. brucho mama velke lebo som chidla a nejedla som a úrestala som chudnut..a tacala som jest.. taze neviem no.. 🙂 zle mi neni len cez kramy som vracala minuly mesiac ta neviem ..

emilia25
25. aug 2013

@tonjadabik2 vyzera to s nami nadejne tak budeme tomu verit ze sme tehu.

emilia25
25. aug 2013

@tonjadabik2 idem uz buvat tak dobru nocku a zajtra potom dam vediet ci som robila a ako vysiel alebo nerobila a dostala ms.dobru nocku.

miska030
26. aug 2013

@zuzulien Presne ja som to takto mala minuly rok,Tobiasko v septembri do 1.rocnika,Saška do skolky a 1.novembra sa nam narodila Ester,tiez som si myslela,ze pojdem do nemocnice skor,este posledny den,som ich sama pesi odviedla do skoly,do skolky a pekne cupi do nemocky na deviatu,mala sa nam narodila o 12.00,presne na obed.Tiez mi porod vyvolavali.Moja sestra ma len jedno dieta a vecne od nas odchadza s placom,lebo u nas sa vzdy nieco deje,ale tiez som takto spokojna,ja mam termin az 13.marca.

emilia25
26. aug 2013

@tonjadabik2 ahojkaj tak som si dnes robila test vyzera to ze tam ta ciarka je a nie ako duch ale ako trosicka ruzova ciarka tak uvidim zatra si este rano urobim som si kupila dva tak hadam bude trosicku viditelnejsia.

tonjadabik2
26. aug 2013

@emilia25 supeeeer tak to sa tesiiiim aspon jedna dobra sprava!!! 😀 taka som rada tesim sa s teboooouuu

tonjadabik2
26. aug 2013

@miska030 ja som pri prvej dcere mala vyvolavacku od 7 a 12:25 sa narodila.pri strednej mi pomohol manzelik 😀 a hned rano mi zacalibolesti ale mala sa narodila az o 02:25 rano a pri malom som sa natrapila dali mi 4 vyvolavacky od rana od 7 a narodil sa o 15:25 poobede. my sa snazime o 4te babetko..no uvidime ze co a ako na buduci tyzden budeme snad vediet.. aj u nas sa vzdy nieco deje.. 🙂

emilia25
26. aug 2013

@tonjadabik2 dakujem.no este zajtra testnem a hadam bude trosicku silnejsia.a dufam ze to uz nedopadne ako minule.

tonjadabik2
26. aug 2013

@emilia25 ale hej neboj budes tehotnucka.. snad sa to aj nam podari a ak nie ta co uz..

emilia25
26. aug 2013

@tonjadabik2 uvidis ze aj vam sa pekne na prvy sup zadarilo uvidis.ved uz len par dni a budeme sa len tesit.

tonjadabik2
26. aug 2013

@emilia25 snad budes mat pravdu..pri tolkych problemoch..stale len nieco riesim nervozna som..neviem neviem..

emilia25
26. aug 2013

@tonjadabik2 isto mam pravdu ja som tiez bola taka nervozna a strasne depky som mala ale od stredy je to uz v pohode a depky uz zazehnane sice neviem do kedy ale uz je to lepsie a manzel pride v sobotu tak potom uz ziadne depky uz tym duplom nebudu.len ako to vydrzat do soboty ach jaj no.

tonjadabik2
26. aug 2013

@emilia25 ale ja som nervozna uz dlho--a problemy v rodine a tak.. sa len rozculujeme s manzelom stale.. noo aj ja vravim uz nech je pondelok..

emilia25
26. aug 2013

@tonjadabik2 jaj.presne tak nech uz je pondelok.

tonjadabik2
26. aug 2013

@emilia25 hej aspon by som si uz test spravila bo este tento tyzden cakat to ma zabije.. ak to nevide tak sa nato vykaslem... bo meram kazde rano tu bazalnu teplotu jak debil uz mi z toho prepina normalne.. stale nad tym rozmyslam.. neviem prestat..

emilia25
26. aug 2013

@tonjadabik2 skus si ho spravit mozno tam budes mat uz aspon ducha a potom bude krasne pozitivny uvidis skus a ked nic nebude tak pockaj ja som napriklad pri tom druhom synovi si robila v pondelok test a bol negativny a na druhy den ked som mala dostat ms tak uz bol pozitivny.ach neviem ci je to tym pocasim ale strasne sami toci hlava ale len take na par sekund sami potoci a potom dost a zas za chvilu a taketo navali mam.

kacena4
26. aug 2013

maminky prosim vas myslite modlite sa za mangela aj noveho zamestnavatela v stredu ide do druheho kola na pohovor, tak snad to vyjde a bude konecne prijem. dik moc