Časté nočné budenie 6 týždňového bábätka

meggyinka
22. sep 2016

Ajojte myslite ze je normalne ked nasa mala 6tyzdnova dcerka je v noci viac hladna ako cez den? Lebo cez den pospi tak 2-2,5 -3hofiny aj pekna je no ale vecer ju davam spat tak o 8 a to vydrzi spat este 3hod do 23:00 max do polnoci ale potom krd odbije polnoc najcastejsie od pol2 sa budi furt kazdu hodinu az do pol7 alebo pol9rana to tak robi a furt len cicu chce a keed zaspi tak aj ked ju.len posuniem.medzi mna a manzela uz krici. ked zaspi napr ze nie na polhodinu ale 1.5hod tak to je rekord uz😬😊 ale tak vidno na nej ze je vtedy unavena ocka ma ako cinan ale nezavrie ich taky lahky spanok vtedy ma...a v noci sa snazim.mat tlmene svetlo vela nerozpravat do nej ale neviem ci ma den s nocou zameneny? Trva to uz tyzden...viem ze je este mala a hlada sa ale ked pocuvam ako dokazu niektore deti spat v noci tak im tisko zavidim 🙂 .cez den sa pohrame prebalim napapa sa kustik pomrnci ale jak ju dam do postielky aj s otvorenymi ockami tak sama zaspi... dostala som uz radu dat vecer nutrilon nech ju to zasiti poriadne ale ked kojim a chcem kojit tak nechcem to teraz doplnat niecim inym. Viem ze vsetky deti su ine ale tak mohla by aj v noci pospat ne?😅 vdaka za rady

pribinak
22. sep 2016

umele mlieko nie je ziadny zazrak, je tu kopec mamiciek, co deti papaju UM a aj tak sa v noci budia
toto nebude o hlade, skor o tom, ze chce byt pri tebe

miku1
22. sep 2016

@meggyinka Je to normálne. Ona tak možno ani nie je hladná v noci, ako proste chce len prsník. Moje boli také isté. Aj 10-15 krát za noc hore, a najlepšie sa vždy spalo, keď boli "nacucnuté". V izbe sme mali večer vždy tmu, nepotrebuješ tam žiadne tlmené svetlo, a prihovárať sa k dieťaťu tiež netreba.

lusika33
22. sep 2016

presne ako pise @pribinak ona chcebyt len pri tebe mne tiez prvy syn nespal v noci az do 3 rokov bol kazdu chvilu hore a mal aj UM aj kasicky a ine dobre rady aby sa nasytil ale nepomahali on iba chcel byt pri mne ked bol mensi a este som ho kojila pomahalo ked som mu na spanie do postielky dala nejaku svoju vec z oblecenia a vtedy sa zobudil tak 1-3x za noc potreboval ma citit ked bol vacsi nedal sa uz oklamat 😉

veronikapodolska
22. sep 2016

@meggyinka nemusí to byť vôbec hladom, a je ešte maličká, ona si to upraví a tie rozostupy budú väčšie, ale poznám veľa detičiek čo sa budia v noci presne ako tvoja a to už majú aj okolo roku, moja sa budila 6krát zo začiatku potom si to upravila na 3-4 krát, teraz má 2,8m a už sa stane že 2-3 noci prespí komplet ale väčšinou sa zobudí 1-2krát. Staršia dcéra sa budila 1-2 krát a bola na nutrilone, a ísť ho v noci zarábať tiež nie je bohviečo 😒 a teraz má 10 rokov a ešte tak 3krát do týždna sa zobudí a príde ku mne do postele 🙂

zuzik3
22. sep 2016

v tomto veku uz zacina vnimat a musi spracovat vela podnetov, aj tomu sa pripisuje caste budenie sa, hlavne, ak sa len nacucne a spi a nezda sa Ti, ze by vela jedla, tak nie je hladna...este je velmi malicka, bude to raz tak raz tak 🙂 moja druha ani ked bola taka malicka nedala 3 hodiny vkuse a neda ich ani teraz... a to ma 11 mesiacov, cele noci sme hore, dokonca sa nielen budi kazdu pol hodinku-hodinku, ale aj je hore, niekedy aj dve hodiny. Poviem Ti, skoro rok nemam naspate viac ako 3-4 hodiny, aj to rozkuskovane, umele som doteraz nedala, pretoze viem, ze by to nic nevyriesilo. Ak pekne pribera, treba len vydrzat, mozno sa to zmeni uz o par dni

mirkava
22. sep 2016

@meggyinka u deti je vsetko normálne.....

meggyinka
autor
22. sep 2016

@lusika33 ale ona place aj ked spi pri mne...ano skusala som jej dat uz moje tricko aale neviem ci to pomohlo 🙂

meggyinka
autor
22. sep 2016

@mirkava to mas pravdu. Az nenormalne :D

dominikav123
22. sep 2016

@meggyinka v tomto veku moze mat rastový špurt. A ked spi veľa cez den tak si kojenie vynahradza v noci. Skús ju cez den udržať viac hore a viac kojiť cez den. A neboj prejde to 🙂