Používame cookies. Viac informácií tu. OK
benit
30. okt 2019

Co konkretne potrebujes vediet?

mmatta
30. okt 2019

P.Buntova absolútna topka!!!
Nepoznám lepšieho odborníka!!!

veronika1603
autor
30. okt 2019

@benit hlavne ci tam aj pozorujú ci je problém len v reči alebo aj iné? Ze napr. Dôvod asi aký je ze dieťa ešte nerozpráva? Konečne sme dostali termín budúci týždeň. Malý bude mať 2.12 tri roky a ešte nerozpráva.

veronika1603
autor
30. okt 2019

@mmatta ideme k pani Benite Mátusovej. Som len zvedavá ako to tam prebieha. Dakujem

benit
30. okt 2019

Je tam psychologicka, specialna pedagogicka, logopedka. Cely tim ludi. Treba sa s nimi porozpravat a oni poriesia co treba. Chodi sa tam nz logo cvicenia aj ine podla potreby k dalsim odbornikom. P. Buntova mi prednasala na vs, velmi prijemnaaj cely tim. zacali sme tam chodit s dcerou s poruchami ucenia a neskor so synom k logo.

veronika1603
autor
30. okt 2019

@benit a na logo vám pomohli? Môj bude mať 3roky a niekto vraví ze to chce ešte čas a niekto ze už treba chodiť. Co vy nato?

benit
30. okt 2019

Urcite uz treba ist, nic nepokazite, lepsie ako zanedbat. Hoci kamoskin maly tiez nerozpraval pomohla mu az skolka.

veronika1603
autor
30. okt 2019

@benit môj tiež chodí od septembra do škôlky ale zatiaľ žiadny pokrok. Teraz je druhý krát chorý... No uvidíme. Tešíme sa ze už máme termín

veronika1603
autor
30. okt 2019

@benit
@mmatta ešte jedna otázka. Maju tam nejaké hračky? Malý by mi len tak nevydržal sedieť

benit
30. okt 2019

Ano aj v cakarni je to velka miestnost a vybavena. Teda bola , naposledy pred rokom sme tam boli.

saurian
31. okt 2019

Sú skvelí, nielen logo ale aj ako Cspp (spec.ped., psycho)... Obom mojim (a aj mne) brutal pomohli (starší SNVR, ADHD, DYS-ky; mladší autik). Obaja utekajú už od auta... 😎

veronika1603
autor
31. okt 2019

@saurian chcem sa spýtať, oni sami vedia čo treba odporučiť, všímajú si dieťa ako také, ako sa správa a keď majú podozrenie odporučia ako ďalej?

mmatta
31. okt 2019

@veronika1603 Áno,určite vedia aj poradiť...

saurian
1. nov 2019

@veronika1603 urcite ano. mladsi - autik - u toho sme uz mali diagnostiku jasnu za sebou, ale precovala logo "komplexne" s nim, nielen na reci... a ak sa jej nieco nezdalo v spravani, upozornila, doporucila prekonzultovat s psychologickou (mame inde, vzajomne sa respektuju...).
u starsieho sme zacali chodit "na logo" - tam sa mu venovali aj specialno-pedagogicky, kedze tie deficity boli aj inde ako rec, + sa riesilo aj spravanie a pod., vyjadrila sa ze treba aj diagnostiku adhd (boli sme u nich u psycho na posudenie sk.zrelosti,inak sme k psycho s nim nechodili..), aktualne uz je starsi, ma u nich diagnostikovane aj dys-ky (poruchy ucenia).
vyhodou je ze su aj CSPP (hoci sukromne), takze mi pisu aj spravy a odporucania do skoly... osobne myslim ze sme u nich dostali skvelu a komplexnu starostlivost. (hoci s mensim chodime k psycho inde, ale tu sme mali uz pred tym).
kazdy chodi k inej, bohuzial mladsieho logo je aktualne pn, ale my si na nu pockame 😉,
sme max spokojni (mladsi chodi uz 7r., starsi 6,5r. k nim)
maju viacero logo, ale vyberaju skutocne kvalitnych ludi 😉

veronika1603
autor
1. nov 2019

@saurian ďakujem veľmi pekne... Toto som potrebovala počuť

Tu začni písať odpoveď...

Odošli