Červené bodky pri ušku

sapetka
20. máj 2019

Co to moze byt? Rano sme sa boli ockovat.
Ked zacal plakat toto mu vybehlo pri uskach a na cielku. Ma to od rana cca 9tej. Myslela som ze to zmizne ale stale to ma. Nie je toho viac ani menej ale je to stale. Skusenosti?

sapetka
autor
20. máj 2019
monismie
20. máj 2019

vyzera to ako nejaka vyrazka no, u doktora nic nespominali ze to moze mat nejake komplikacie?

sapetka
autor
20. máj 2019

@monismie nepytala som sa, lebo to vzniklo pred ocko a myslela som ze to zmizne.. ak to nezmizne do zajtra asi skocim ku dr znova

dadula_15
20. máj 2019

@sapetka mne to skôr pripadá ako popraskané žilky :O

sapetka
autor
20. máj 2019

@dadula_15 ach ja neviem. Tiez som myslela ze t toho ako silno zaplakal

dadula_15
20. máj 2019

@sapetka hej no ako vyrážka mi to nepripadá, môže to byť z plaču, ak mu to nezmizne choď k dr.

filipb
20. máj 2019

To sú petechie, popraskané žilky od tlaku, napr pri plači...

alica_matejka
20. máj 2019

@sapetka ja som tiez za tie popraskane zilky, malo by mu to do par dni zmiznut a ak to ma take citlive tak mozno trosku kontrolovat ten plac, aby nebol taky zachvatovy :/

sapetka
autor
20. máj 2019

@alica_matejka to prvykrat sa stalo ze tak mu to vyslo pri placi..

alica_matejka
20. máj 2019

@sapetka no ved ja viem, ale ak by mal opatovne nejaky zachvatovy plac a su vlastne tie zilky v tomto momente oslabene a bude zase tak velmi plakat, aby mu nepreskla cievka alebo nieco, nie je to zdrave a je to aj nebezpecne :/

sapetka
autor
20. máj 2019

@alica_matejka och ved ja viem ze to nie je sranda preto mam z toho aj obavy ze preco vlastne sa mu zo teraz spravilo..

limetka69
20. máj 2019

@sapetka aj moj to mal nedavno prvtkrat, sice okolo nosa ako pehy, ale bol ako z rozpravky, uz viem preco v rozpravke maju chore deti cerveme bodky po sebe 🙂 zmizlo do dvoch dni

kika831
20. máj 2019

@sapetka nas maly to mava na uskach - na lalokoch - vacsinou ked je chory a vela place. Lekarka povedala ze su to popraskane zilky z toho placu. Po niekolkych tyzdnoch to vzdy zmizne samo.

evita168
20. máj 2019

Ano je to od placu silneho akoby podliatinky zmizne to samo

lenzas
20. máj 2019

No veru vyzera to ako petéchie, moze to byt aj so silneho placu.

alica_matejka
21. máj 2019

@sapetka tak pravdepodobne z toho silneho placu, ved sama si si na to odpovedala, obcas sa stane, tak tie malde deti maju tie zilky slabe este...

sapetka
autor
21. máj 2019

Dakujem pekne za odpovede. Dufam ze to cim skor zmizne uz😊