Čiapky. Máte niekto problém nasadiť deťom čiapku?

dadulik75
5. máj 2008

mate niekdo problem nasadit detom ciapku , lebo ja mam zavezovaciu si strhne ze sa ide zaskrtit uz mi ju aj roztrhla a ostane postrhava tiez uz som skusila aj satku a ani to nepomaha vsetky deti totiz nosia capice na hlavicke a my samozrejme bez capice ludia sa za mnou obcas tocia ked fuci ale ja uz neviem co robit ani kapucu z mikiny nechce aj tu sklbe dokial ju neda dole a stalo sa mi ze mi starsie tety vonku sa prihovorili preco jej vraj nedam ciapku ze bude chora tak hovorim velmi rada ak sa mi to podari a neroztrhne ju....ak mate niektora nejaky trik budem velmi rada lebo ja uz neviem co mam robit este ked je teplo sa da ale ked je chladno a fuka studeny tak sa boji ze dostane zapal stredneho ucha

elise
5. máj 2008

u nás zaberá ked malý vidí že čiapku alebo šiltačku máme my dvaja s manželom, a ešte zaberá ked mu nasadíme čiapku a ideme do zrkadla a obdivujeme ho, inak šnúrky u nás nefrčia my dávame klobúkovú gumičku 😉

mata78
5. máj 2008

Tak u nas je to asi tak isto. malá si čiapku nechce dať na hlavičku. tak ked už sme vonku, tak jej poukazujem všetky deti čo len stretnemea pritom jej hovorím, že čiapočku musí mať, lebu ju majú všetky detičky. celkom to zaberá. zatiaľ 😀

susik77
5. máj 2008

dadulik: sme na tom rovnako 😝 ani moja vobec nechce. tak ked fuci, aspon jej davam kapucnu-stale ju kolom dokola nasadzujem. ciapky a klobuciky co sa nedaju zaviazat strhne hned jednou rukou dole 😎
chcem jej kupit satky na leto, ale nikde som nevidela...mate tip na nej. obchody, kde sa daju dostat?

dadulka19
5. máj 2008

jáááj,a riadny ☹ ...Koľkokrát ani neviem,ýe ju malá vyhodila a už len mi ju cudzí ľudia podávajú 😝 ...Budem musieť dať asi na všetky šnorky 😒

kukona1
5. máj 2008

moja malá od narodenia vreščala ked som je dala čapicu a do roka sme mali s tým problém a ked išiel s nami muž von a videla že aj on má čapicu chcela aj ona a odvtedy bez čapice ani na krok.A teraz zas mám problém,že ked niekam prídeme nechce si ju dat dolu,hned plače že to je ,,moja čapica"
Našim malým ratolestiam nikdy nevyhovieme 😀

kasis
5. máj 2008

To je presne aj nas problem, so snurkami nie, lebo to sa bud skrti od jedu, alebo rovno odtrhne snurky a bez snurok je ciapka behom sekundy dole.Niekedy zabera, ked mu strcim daco na papnie do rucky, tak si ani nevsimne, ze ju ma na hlavicke.
Tiez zbieram po ceste ciapku, neviem co v lete, ked len nejaku siltovku, alebo klobucik proti slniecku bude mat, hadam ho to prejde

loren
6. máj 2008

no vidim ze niesme sami aj Sara neznasa ciapky

bibinka
6. máj 2008

susik77- vydrž ešte zo mesiac-prídu do obchodov letné veci a aj čiapky. ja kupujem vždy v júni, vtedy sú nové kolekcie.

dadulik75
autor
6. máj 2008

susik77 ja som zohnala v normalnom detskom ale mame tu aj jeden taky skoro ako cinsky ale nepatri cinanovi tak aj tam mavaju jedine ze by si dosla do brezna na navstevu

u nas nezabera ani ked deti maju capicu na hlave teda hlavne starsia dcera bud satku alebo siltovku a uz asi pockame a nejako vydrzime 2.5mesiaca kym sa nam vrati tatino a potom uvidime ale neverim tomu a fakt si neviem predstavit co bude az zacne pripekat mozno sa to umudri sak uz budeme mat rok

lindda
7. máj 2008

cafte tak aj u nas je ciapka velky boj na snurku siltka to je jedno vsetko dolu ked ma snurku tak sa na nej ide obesit 😠 😠 😀

silvika077
8. máj 2008

Tento problém s čiapkami.... no strašné.Nestíham im dávat na hlavy,len čo jednému nasadím druhý má dole.Najlepšie je na tom to, že si ich už aj strhajú navzájom. 😒

junovka
12. máj 2008

baby, ja som az chorobne uzkostliva bola pri Timeike, nakolko ci bolo leto, alebo zima nikdy nebola bez ciapky, alebo klobuka vonku....a to som takto praktizovala hadam az do 5 roka 😝 😝 rodina sa mi smiala 😔 ...ale viem, ze o nic som neprisla 😉 ....a teraz ani neviem ci pri Nelinke budem tiez taka 😅

marta09
16. máj 2008

baby, vačšinou detičky čiapky nemajú radi, mne moja minule na prechádzke stiahla čiapku dole a šup s ňou do mláčky. Žiadny zlepšovák nepomáha, je to jedno, či je čiapka so zavazovaním alebo bez

maca793
17. máj 2008

no našťastie ja som s čiapkami nemala nijaký problém pri deťoch. malá si rada ponosí aj šiltovku. je jej úplne jedno, či má zaviazanú čiapku alebo nie. aj teraz si zo šuplíkov vyťahuje čiapky a chodí v nich po byte aj celý deň. 😉