Čím vyprať škrvny od jedla na oblečení?

evinkakub
2. mar 2020

ahojte maminky. prosim vas, ja uz fakt neviem, cim vyprat skvrny od jedla na obleceni,,, este davam len prikrmy, mala ma necelych 6 mesiacov,.. ale to je jedno, ci mrkva, tekvica, jablko... nic nejde vyprat,,, zakazila som okrem podbradnikov a plienok uz polovicu satnika.
vyskusala som Lovelu, ariel pre deti, aj savo na bielizen to detske,,,,, co zarucene pomoze,?? dakujem za kazdu radu

albertka1980
2. mar 2020

Preprat v ruke zlcovyn mydlom skvrny a potom oprat s ostatnym

baja05
2. mar 2020

Ja používam odstraňovač škvŕn z Lidla v takom fialovom vedierku. Stojí asi 3€ ale super pomáha, zatiaľ pustilo úplne všetko. 🙂

silvia610
2. mar 2020

Ja mám dobrú skúsenosť s Agentom od eurony namočiť na noc a vyprať

jancejance
2. mar 2020

@evinkakub tiež používam Euronu, za mňa predpierkovy sprej, nariekať nechať pôsobiť cca 30 minut (niekedy nechavam aj viacej ak na to zabudnem) a oprat (alebo stačí horucou vodou osprchovat ak je to ešte čerstvé.

kaja_73
2. mar 2020

@evinkakub súhlasím so silvia610 : agent od Eurony 👍👌

saskia_98
2. mar 2020

Z Dmky žlčove mydlo. Pred prenim namydlit s tym mydlom a dat normalne prat s Lovelou. Ja som zatial vyprala vsetko. Aj cviklu, mrkvu, hrasok, no vsetko.

masandra
2. mar 2020

Ja namáčam pred praním prádlo do octovej vody a do písania tiež dávam troska octu, všetko mi zmizne mrkva, hrášok aj cvikla 🙂

evinkakub
autor
2. mar 2020

Joj, dakujem vám pekne za rady... urcite vyskúšam rad radom všetko. Hádam pomôže

smisova
2. mar 2020

Ja nedám dopustiť na oxydoo z Dedry
https://www.dedra.cz/cs/tx0038rd-oxydoorapiduni...

klaudia_k
2. mar 2020

@evinkakub vanis a prat na 60

heidi4
2. mar 2020

Za mna: Vanish spray, Vanish gel na biele iba, alebo z Lidlu gel oxy-..... (nieco) W5 stain remover. Neviem si spomenut koncovku, ale v zelenej flaske...100% skvrn prec 🙂