Čo kúpiť chlapčekovi k 3 narodeninám?

kvetkak
2. sep 2012

Poraďte mi nejaký vhodný darček pre syna ktorý oslávi budúci týždeň svoje 3 narodeniny. Torta bude ale darček .......... Má trampolínu, aj šmýkačku, kopec hračiek po staršom synovi, odrážadlá, môj prvý byciklík, motorku elektrickú tak fakt už neviem čo... prosím poraďte.... Ďakujem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

bianca
2. sep 2012

asi by to chcelo knihu a nie len hracky

natalii6
2. sep 2012

a co tak kupit nekjeku peknu knizku ked uz ma tolko hraciek 😉

lilysk
2. sep 2012

Kup mu kurz anglictiny pre deti ,alebo kurz plavania ...zaplat mu lyziarskeho instruktora a pod 🙂)))

sisaha
2. sep 2012

darcekom nemusia byť iba hračky, moze to byť napr. výlet - skuste family fun park v Rakusku..na cely den zabavy dost..

czechzuzanaba
2. sep 2012

My dame dcerce akvarko, to bych chtela zprovoznit tak 14 dni pred narozkama a na narozky pujdeme do obchodu a vybere si rybu 🙂

zumbadance
2. sep 2012

moje deti chcu hava alebo macku 😅 ale vobec neviem ci by to bol vhodny darcek. 😀

andrema
2. sep 2012

Ja som kupila synovcovi spolocensku hru pre male deti, chytre auto sa vola

lienkan
3. sep 2012

ja som synovcekovy kupila na 3 roky dvd- ma úúplne vsetko ale dvd smoulou ho neskutocne potesilo 🙂

forus
29. sep 2012

ja starsiemu synovi kupujem hracky bruder zo stranky www.hrackyprechlapcov.sk a teraz uz kupim aj mladsiemu. Tiez bude mat o mesiac 3 roky. Su to dobre a pekne hracky a hlavne pevne. Tak snad som pomohol aspon trosku 😉

karamel
29. sep 2012

detsku gitaru, globus, knizky, puzzle, nejaky hlavolam, kriedy, baloniky, náradie pre maleho kutila, plastelinu, modelinu, baterku, dalekohlad....... 😀 😀 😀

pickwick
13. dec 2012

ja mam 3 rocneho syna,kupila som mu puzzle s väcsimi dielmi.Velmi rad ich sklada,okrem toho Chucka (to auto,rozprava,blbne ,tak sa na tom zabavame 😀

anista12
Odpoveď bola odstránená
Zobraz