Čo pozerajú vaše deti?

5tomas5
31. okt 2015

Otázka je jednoduchá: Akú televíziu pozerajú vaše deti? Nemyslím žiadne DVD a tak ale normálne televízne kanály.
A poprípade mám otázku ešte jednu. Aký máte názor na:
Ťuki TV
RIK
Minimax
ČT Déčko
Disney
ĎAKUJEM

barcelona94901
31. okt 2015

Nepozeraju vobec telku

kikakik18
31. okt 2015

Nepozeráme ju ani my dospelý..pred dvomi rokmi sme zrušili satelit...

esterba
31. okt 2015

@5tomas5 v sobotu rano rozpravky na jednotke.

pribinak
31. okt 2015

rozpravkove pasmo v sobotu a v nedelu rano, vecernicek cez tyzden na rtvs, inak len veeelmi malokedy pustim telku, to uz musi byt nieco extra

igiana
31. okt 2015

My telku ani nemame, pustame detom rozpravky z internetu alebo filmy a rozpravky z vlastnych DVD

karolinka2010
31. okt 2015

Telku pozeraju,normalne detske kanaly,u nas bezi jim jam program,bavi ich to,a su tam aj take celkom naucne rozpravky o prirode,a drzi ich aj dinosaurus barney

bonaqa2013
31. okt 2015

@barcelona94901 šťastná to mama, múdre deti...

bonaqa2013
31. okt 2015

moje dcéry vo veku 7 a 9 rokov pozerajú Minimax a Disney. Ale hlavne Disney. Sú schopné pred telkou sedieť aj pol dňa.... ide ma poraziť. Dcéra vo veku 5 r nepozerá nič, nerozumie ničomu, je hluchá..... Syn 20 r. - úplne iné kanály najma okolo polnoci..... Aký mám názor? Vymývanie mozgov, najradšej by som telku vyhodila, ale môj mm ešte len vstane a už zapína televízor. U nich doma v každej izbe telka a hrá či tam niekto je alebo nie....

danielahamar
31. okt 2015

mladší mi pozerá nemecké rozprávky a staršieho už rozprávky nebavia, ale ten fičal na dvd, ked bol malý

miriam_s
31. okt 2015

môj syn 9r. rád pozerá čt Déčko, to sa pozdáva aj mne, minimax, disney kedysi tiež sledoval, teraz už ich nepredplácame na satelite , teraz hlavne sleduje futbal na daj to 🙂

elusive
31. okt 2015

Môj syn pozerá na minimaxe pinguina a toť vsio. Ja mu skôr sťahujem rozprávky od disneyho alebo tie na ktorých sme fičali my ako deti. Inak to neriešim. ak nejde telka prehrá sa s hračkami alebo sme vonku, takže žiadna závislosť u neho nehrozí. Má tri roky a pozná iba televízor. Tablet, mobily, notebooky k tomu prístup nemá a ani mať nebude.