Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Čo robiť, aby dieťa nebúchalo do postieľky?

lenka0283
29. okt 2011

Ahojte mamicky..moja mala ked je v postielke strasne kope do postielky..ale naozaj dost silno...sa cudujem ze ju to neboli a dnes som si vsimla ze ma cervene paticky od toho buchania..ale ona to robi stale ako mam tomu zabranit? dakujem

zuzka1008
29. okt 2011

my mame na takyto pripad hniezdo do postielky, je to super vec

fairynika
29. okt 2011

nasa to iste a ked tam maala monitor dychu mlatila do neho kazde rano tak nam davala vediet ze je hore a nechce uz lezat....uz ju to preslo 🙂

tinki
29. okt 2011

Tak to neviem, či tomu nejako zabrániš. Najlepšie počkať, kým ju to prejde. My sme napríklad mali aj hniezdo, ale moja ho totálne poodtrhávala, museli sme ho dať preč. A vždy sa poudiera o postielku, lebo vstáva a padá, neexistuje nič čo by sme tam mohli dať, aby to neodstránila. 😉

kaja73
29. okt 2011

My sme to riesili kupou cestovnej postielky 😉 a do nej sme dali kvalitny matrac-odvtedy je koniec buchaniu sa a maly spi ako v bavlnke. 🙂
Ziadne hniezdo nam nepomohlo-on si udieral aj hlavu sadol si a buch,nasledne plac. 😖
O zaseknutych rukach a nohach ani nehovorim-holt mame akcne dieta.
Cestovou postielkou sme problem s buchanim sa vyriešili behom jednej noci.

akramgad
29. okt 2011

ahoj pridávam sa k odpovediam že musíš počkať kým ju to prejde alebo presnejšie kým si nájde niečo iné ako novú zábavku 🙂 neboj dlho to nebude trvať máme to za sebou a stále nás udivuje čo tie deti vie zabaviť 😀

andrealisy
29. okt 2011

nasa mala to tiez robila, kopala a hlavne patami 🙂
dokonca si aj prepinala takto hudbu na kolotoci 😀
potom ju to preslo, ked sa zacala zdvihat v postielke a skakat ako na trampoline 😀
je to len obdobie, to prejde a pride nieco nove zaujimavejsie pre nu

Tu začni písať odpoveď...

Odošli