Čo robiť, keď malá celý deň iba plače?

asma
8. aug 2011

baby plrosím oradu malá to nikdy nerobila dokonca nebola ani nervozna a teraz uz tyzden je vselijaka ale dnes iba plače a plače tíško je iba par minút kym spinká už som úplne úfalá..... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

lulu19
8. aug 2011

ahoj a nebudu to zubky aj nas maly je taky viac uplakany ale vsimnlasom si ze ma dasienka uz take bolave tak som mi dnes kupila homeo gulicky skus

sssimi
8. aug 2011

Aj ja si myslím, že to budú zúbky. Sarah má tiež dni, že len celé premrnčí. A zatiaľ to bolo vždy zo zubov.

beruska.zuzanka
8. aug 2011

Ono záleží aj aký je to plač... či naliehavý, bolestivý, ospalý, alebo či je hladná....
Lebo Emi má niekoľkodruhov plaču a keď bola menšia a nevedela vôbec komunikovať, mala ich ohromne veľa a časom sme sa naučili ich rozoznať a teda uspokojiť nepohodu malej 🙂
Takže to chce len trpezlivosť a pevné nervy 🙂 držím palce 😉

saska.t
8. aug 2011

Nebola nahodou pred nedavnom ockovana? Dost casto sa to stava po ockovani.... ☹

nice202
8. aug 2011

ja nie som odbornik, ale povacsine ak bola moja mala zla, tak to boli zuby.

lucikan
8. aug 2011

do manduci alebo do satky a nosit, nosit, nosit 🙂

happy3
8. aug 2011

@asma a nebolia ju nahodou uska? ☹ .skus jej trosku ale tak zlahka stlacit pod uskami,ak sa rozplace tak je to ono,vies mohla sa jej tam dostat voda pri kupani alebo prievan. ☹

xlucia
8. aug 2011

vecer jej daj panadol a rano chod k dr. a popros nech jej mimo ineho pozrie aj usi

fialkaa
8. aug 2011

tiez by som dala pandol, je to aj na upokojenie a od bolesti, a zajtra k lekarovi.

halienka
8. aug 2011

No určite je niekde problém, ja by som isto šla k lekárovi...

abbie
9. aug 2011

to budu zubky, skus potierat dasno Calgelom, aj mne toto maly robil a odkedy je zub vonku, tak je klud

traktor
9. aug 2011

vsetko tu su len dohady, môzu to byt uska, zubky,ockovanie, hocico..ale len ty poznas svoje dieta a vies ci je to iny plac ako inokedy..a ak place v kuse a nic nezabera, tak by som urcite vyhladala lekara a uistila sa , ze je ok..a ak je a su to *len* zubky, tak su geliky a ine.., môzes skusit nosit v nosici...a ine..ale zariadila by som sa a skusala az po porade lekarom..

nelicefo
9. aug 2011

Súhlasím s @traktor že to môže byť hocičo
Možno zúbky,alebo ak bola prednedávnom očkovaná 😉

aspinka
9. aug 2011

aj ja si myslim ze su to zubky aj u nas maly total flegmos a zrazu prudka zmena nalady placlivost, nervozita zle spanie aj papanie a o tyzden vysiel zub a hned potom nase usmiate pokojne zlaticko 😀