Používame cookies. Viac informácií tu. OK
len.petra
20. jan 2012

je možné, že mu chýba vitamín B

stardust
21. jan 2012

Rychlo utekaj na pohotovost!!!

aero
21. jan 2012

takýto problém , by chcelo mať skoro celé Slovensko 😉
myslím , že to nieje nič akútne .....
pri najbližšej návšteve detskej lekárky sa opýtaj

lucka1987
22. jan 2012

mam kamosa co ma na hlave v ofine dobry kus vlasov sedivych.. od malicka.. dllho som si myslela ze si dava taky super melir a vyzera to " cool " 😀 ale on to ma ozaj od maleho chlapceka 😀 😀 a nic mu nie je. teda je zdravy.. aspon myslim 😀

didiana333
22. jan 2012

Moj najstarší syn šedivie od 5 rokov 😀 je to dané asi genetikou,neriešim.....

romea
23. jan 2012

keby som sa nefarbila,tak moje vlasy vyzerajú šedivé, nie v pravom zmysle slova úplne šedivý vlas ale na niektorých miestach sú sivasté. Podľa mami to mám od malička a pravdepodobne to bude nejaká porucha pigmentu alebo čo, nikdy som sa o to nezaujímala, pretože ako pubertiačka som sa začala farbiť 🙂 aj kamoš to mal, ale on mal šedivé vlasy až od korienka, nie na celej hlave, ale len časti veľkosti ako väčšia minca a pamätám si že to malo niečo do seba 🙂 bolo to sexi a babám sa to páčilo .Neboj sa, nieje to nič vážne ale ak máš potrebu tak to prekonzultuj s pediatričkou alebo kožnou, prípadne iným lekárom 🙂

simisi
23. jan 2012

kraaaasna profilova fotka...bavime sa bavime 😉

zuzanockamt
23. jan 2012

diagnoza jasna - registracia nedavno, nevyplneny profil, podivna fotka a jeden prispevok a otazka dost od veci a styl pisania podobne 😕 🤐

sisaha
23. jan 2012

😀 akoze na cudne otazky som si tu zvykla, ale pridat si este k tomu aj fotku a tym podciarknut dolezitost celej otazky, to tu este tusim nebolo 😀 😀

Tu začni písať odpoveď...

Odošli