Čo s plačom počas spánku 4 mesačnej dcérky?

deniskaaaa
15. nov 2012

Ahojte🙂 Neviem, či tu už táto otázka bola, ale neviem ju nájsť, tak sa ospravedlňujem ak to tu už je,ale neviem si rady s mojou 4 mesačnou dcérkou a to s tým, že už cca 2 mesiace sa mi z každého spánku budí so SILNÝM plačom, lepšie povedané plače zo sna a musím ju zobudiť aby prestala. Chcem sa opýtať, či ste to mali aj Vy a či je to normálne, lebo mne sa to tak nezdá....A myslím si, že je blbosť častá odpoveď (Deti plačú). Lebo ten plač je z každého aj s 10 minutového spánku. Ďakujem za pomoc.

zuzi0911
15. nov 2012

Ahoj moje tiez plakavali zo spanku. ci cez den alebo v noci. no nebolo to caste. radsej si zavolaj k dr a povedz mu to.

susanerose
15. nov 2012

No naša malá sa tiež budí so silným plačom, tiež mám pocit, že plače a ešte spí, pretože na nič nereaguje. No nie je to tak často ako u Vás. U nás je to len raz za čas, ale tiež som ju musela aj budiť, aby sa utíšila. Ale aby sa budila z každého spánku, nemyslím si, že je to normálne. A skúsili ste sa pýtať na to pediatričky?

michaela80
15. nov 2012

to by som aj ja rada vedela, lebo posledne 2 tyzdne nam to robi mala v noci. aj 10 x .. ale taky plac ze v tu chvilku neviem kde je sever ..niekedy zaspi hned sama kym sa stacim spamatat a ku nej otocit alebo dam jej prsnik a hned upokoji a spi dalej...

simca06022011
15. nov 2012

no my sme to mali rovnake asi 2tyzdne... a teraz nic.. tak neviem...

nikolet_89
15. nov 2012

ahoj aj moja plakavala vacsinou pomohlo, ked som si ju zobrala na ruky, trochu pohojdala a vratila spat

lutia
15. nov 2012

mne teraz maly place v noci v spanku ked ho trapia zubky....pohladkam ho a on sa upokoji aj ked to je len taky placlivy vykrik

palomka
15. nov 2012

zrejme sa jej sniva nieco zle, deti netreba budit ked spia a placu ale treba ich upokojit, zobrat na ruky, prihovarat sa ale nie budit ich. minule som o tom niekde citala alebo to hovorili v na jojke v spravach o 12tej. aj ked su deti namesacne a chodia po byte, dome...netreba ich budit ale odprevadit spat do postele...

akramgad
15. nov 2012

nám malá tiež plakávala až do skoro troch rokov dali sme vyšetriť a zistili skrytý reflux žalúdok jej nestihol spracovať mliečko tak mala bolesti mlieko sme vysadili a je dobre neviem ale asi by som sa opýtala Dr. na vyšetrenie refluxu 🙂