• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čo ste dovolili deťom, aby bol kľud?

11. júna 2008 
teraz vecer si strihal znova,zamiloval si tie noznice,chodi s nimi vsade :grinning: no a tie papieriky po nom su v kuchyni este stale :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja uz nevladzem to upratat,boli ma brusko a muz prave prisiel z futbalu,tak sa osprchuje a uprace to chudatko on,ale ved co pre mna nespravi,ze? :dizzy_face: ved ja mu na oplatku porodim dalsie dve deti :grinning: :grinning: ...abysa nenudil :grinning:
10. jún 2008 o 21:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zinuska, to bolo dobréééééééééééé :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. jún 2008 o 21:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
babulka, :wink: ...len dufam,ze nebudem musiet zakazdym,ked nieco pre mna spravi, mu porodit nejake to dietko :grinning:
10. jún 2008 o 21:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Upřímně???? není to dobré, ale za každou minutku ticha klidu a míru snad úplně všechno.... :frowning2: :grinning:
11. jún 2008 o 08:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
simlenka-tiež sa mi to stáva ale dala som si záväzok že nebudem kojiť po ležiačky a hneď jak sa naje šup späť do postielky.lebo ak zaspíme spolu tak som celá dolámaná a nevyspím sa poriadne ani tých 5 hod čo mi na spánok dopraje.A to tých 5 hod nie je v kuse.

Prsko na ukľudnenie nedávam aby si na to nezvykol.radšej nech plače.Keď sa jeduje občas pomáha zakryť plienkou, teraz sa mu zápačil farebný hodvábny šál.sa s ním hraje a schováva sa pod ním až zaspí.

A najviac oceňujem pomoc lehátka, kam potrebujem si ho dám a on mňa pozoruje.je to super vec...
11. jún 2008 o 11:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
som malého vyfotila s tým šalom...kuknite :slight_smile:
11. jún 2008 o 11:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my tiež davame ovladač mobil a ta radost v očkach stoji zato že mame niečo nove najnovšie je to tahanie zasuviek na linke a vyberanie veci.
11. jún 2008 o 11:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
moja robi taky cirkus ked pijem alebo jem že jej musim dat inak sa mi hodi o zem alebo i ked jej volačo zoberiem čo chce, pribor si sama vytahuje z linky a ja jej to zakazujem a rada beha po balkone
11. jún 2008 o 11:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak hlásím. že dnešní noc byla lepší, kojila jsem ve 23h, pak ve 2:30 a pak až v šest, ale párkrát jsem musela dodat dudlík, a v těch šest už u mě v posteli zůstala, ale bez prsa v puse :dizzy_face:
11. jún 2008 o 11:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja mu nechám mobil, ovládačku, noviny, naposledy mrnčal, keď som obedovala, tak aby bol kľud vzala som si ho na kolená a dovolila sa mu hrabať v mojom tanieri, no- to boli kedysi predsavzatia o výchove, však.. :grinning: :grinning:
11. jún 2008 o 13:34  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tvoj príspevok