Čo ste dovolili deťom, aby bol kľud?

kili
9. jún 2008

no u nás sa Samko hrá snáď zo všetkým, v rátane káblov a obhrýzania počítača 😀 . A keď Adamko neprotestuje, tak z neho si robí valec na lozenie 😅 , ale to ovbykle za chvíľku spustí rev.

zinuska
10. jún 2008

teraz vecer si strihal znova,zamiloval si tie noznice,chodi s nimi vsade 😀 no a tie papieriky po nom su v kuchyni este stale 😝 ja uz nevladzem to upratat,boli ma brusko a muz prave prisiel z futbalu,tak sa osprchuje a uprace to chudatko on,ale ved co pre mna nespravi,ze? 😵 ved ja mu na oplatku porodim dalsie dve deti 😀 😀 ...abysa nenudil 😀

babula90
10. jún 2008

zinuska, to bolo dobréééééééééééé 😀 😀 😀 😀 😀

zinuska
10. jún 2008

babulka, 😉 ...len dufam,ze nebudem musiet zakazdym,ked nieco pre mna spravi, mu porodit nejake to dietko 😀

anchsunamun
11. jún 2008

Upřímně???? není to dobré, ale za každou minutku ticha klidu a míru snad úplně všechno.... ☹ 😀

luciar79
11. jún 2008

simlenka-tiež sa mi to stáva ale dala som si záväzok že nebudem kojiť po ležiačky a hneď jak sa naje šup späť do postielky.lebo ak zaspíme spolu tak som celá dolámaná a nevyspím sa poriadne ani tých 5 hod čo mi na spánok dopraje.A to tých 5 hod nie je v kuse.

Prsko na ukľudnenie nedávam aby si na to nezvykol.radšej nech plače.Keď sa jeduje občas pomáha zakryť plienkou, teraz sa mu zápačil farebný hodvábny šál.sa s ním hraje a schováva sa pod ním až zaspí.

A najviac oceňujem pomoc lehátka, kam potrebujem si ho dám a on mňa pozoruje.je to super vec...

luciar79
11. jún 2008

som malého vyfotila s tým šalom...kuknite 🙂

soraja17
11. jún 2008

my tiež davame ovladač mobil a ta radost v očkach stoji zato že mame niečo nove najnovšie je to tahanie zasuviek na linke a vyberanie veci.

milhaus
11. jún 2008

moja robi taky cirkus ked pijem alebo jem že jej musim dat inak sa mi hodi o zem alebo i ked jej volačo zoberiem čo chce, pribor si sama vytahuje z linky a ja jej to zakazujem a rada beha po balkone

simlenka
11. jún 2008

tak hlásím. že dnešní noc byla lepší, kojila jsem ve 23h, pak ve 2:30 a pak až v šest, ale párkrát jsem musela dodat dudlík, a v těch šest už u mě v posteli zůstala, ale bez prsa v puse 😵

ilijanka
11. jún 2008

ja mu nechám mobil, ovládačku, noviny, naposledy mrnčal, keď som obedovala, tak aby bol kľud vzala som si ho na kolená a dovolila sa mu hrabať v mojom tanieri, no- to boli kedysi predsavzatia o výchove, však.. 😀 😀