Čo ste dovolili deťom, aby bol kľud?

kili
9. jún 2008

no u nás sa Samko hrá snáď zo všetkým, v rátane káblov a obhrýzania počítača 😀 . A keď Adamko neprotestuje, tak z neho si robí valec na lozenie 😅 , ale to ovbykle za chvíľku spustí rev.

zuzka99
10. jún 2008

no ja ked už neviem kam z konopí tak pustím aj telku na 5 minut, vtedy čučí a pozerá, ja sa vydýcham a vypíname TV a ideme ďalej

iffka2002
10. jún 2008

ked potrebujem zapchat usta malej aby nerevala, tak jednoznacne kojenie. Nemalo by sa to, ale..

gucz
10. jún 2008

keď je už ozaj na nevydržanie, tak jej dám ovladač od dvdčka, predtým mu ešte vyberiem baterky. Laura si myslí, že je to fakt najlepšia hračka na svete, alebo jej dovolím listovať môj starý album s fotkami, je z pevného materiálu a sedí pri tom ako pena. 😵

milhaus
10. jún 2008

ked mala plače tak prestane ak dostane volačo do pusy, rada ma ovladačky a mobily a aj teraz rada chodi na balkon alebo je vonku kde skoro stale uteka

trixi
10. jún 2008

asi ako vacsina deti - ovladace od telky, DVD, radia ..., mobil, a teraz najnovsie v aute ho ukludnia kluce. Zacalo nam obdobie, kedy maly bezo mna ani nedycha, ani na WC nemozem aby nereval, ked potrebujem na minutku aby si nevsimol, ze nie som pri nom tak telka a jeho oblubene Bebe Tv.

titkovamiriam
10. jún 2008

ja ho neham revat a velmi rychle zisti ze rev nepomoze,tak prestane.ak je ale stale niak umrncany alebo protivny tak mu vysypem vsetky kocky a poviem nech ich uprace .Marek rad uklada veci naspat tak pri tom ukladani zabudne ze chcel byt zly 😠
samozrejme ze na vecku aj v kupelni mi robi asistenta aby som sa tam sama nebala 😀 😀 😀

womenne
10. jún 2008

ja som si dnes hrozne chcela pospat-maly su nachladnuty tak som celu noc behala horedolu a ktomu som aj chora.tak som ich nechala nech sa hraju sami bez dozoru a zadriemala.sa mi zdalo že su podozrivi ticho ale tak sa mi nechcelo vstavat 😝 ale potom mi to nedalo a som sa išla pozriet a oni sa hrali so sbytkom mlieka vo flašiach,ktore rano nedopili.Vyliali ho na stol a chodili po tom s velkymi traktormi.Som skoro odpadla ked som to videla.Sa mi hned odnechcelo spat 😠

simlenka
10. jún 2008

tak já zatím pouze to prso do pusinky (v noci) ležím v krkolomné poloze, TErka u mě v posteli, prso v puse a spíme obě - ale běda abych se otočila... když jsem fakt hodně unavená a ona řve, tak tohle podstupuju, ale dnešní noc jsem se to rozhodla ukončit - a sotva lezu únavou 😔

iffka2002
10. jún 2008

simlenka, ja si to s tym "ukoncenim" hovorim kazde rano uz devet mesiacov.. nie je to take jednoduche 😅

simlenka
10. jún 2008

jj, já už to měla taky chuť udělat párkrát, ale vždycky jsem vyměkla, ale já se fakt pak sotva překulím, jak mě bolí záda, protože spím všelijak prohnutá... dneska jsem vydržela, ale musím se trochu prospat teď přes den, abych měla energii na dnešní noc --- jsem zvědavá, jak to dopadne a zítra kdyžtak podám hlášení 😀

susik77
10. jún 2008

my sme dovolili malej davat rucicku do ventilatora do pocitaca-on vselijak farebne svetielkuje a malu to hrozne tahalo tam. manzel je elektrotechnik, hovoril ze sa jej nic nemoze stat, ani pocitacu. potom jej dovolime liezt na schodiky na balkon, ale som hned pri nej keby padala. dalej si teraz oblubila zaliezt do kosa na hracky a vyberat si z neho alebo zaliezat pod postielku. sama vylezie v poho, akurat tam vymeta prach 😎
potom sa nechavam dobrovolne tahat a trhat za vlasy ked malu uspavam-snazim sa nekricat 😀 😎 ona to robi podvedome ako zaspava 😎

nadhera
10. jún 2008

jednoznacne kluce - a to nie hocijake,ak mlademu panovi nevyhovuju,hodi ich o zem a pyta dalsi zvazok.pcha ich naozaj vsade - do klucovej dierky,do skriniek v chodbe,k susedom /ak idem z vychadzky / ale ucinkuju aj soletky.

susik77
10. jún 2008

inak, mala sa nam v 9. mes. skoro zamkla v detskej-museli sme vybrat kluce z dveri-dociahne z postielky 😎

gedren
10. jún 2008

My ji obcas nechame na hrani i penezenku se vsema dokladama a penezma...ona je tak nadsena, tak kdo by ji to odeprel 🙂))

titulienka
10. jún 2008

u nas su na prvom mieste kluce.....ked ich zbada na zvazku az prestane dychat a vresti od radosti.... 😀 ....a na 2 mieste prevlada metla....beha s nou v chodaku aj pol dna a taha ju za sebou 😀

kristi
10. jún 2008

penezenka a pl. karty, klice, ovladace, telefon

alcatko.j
10. jún 2008

Kdyz uz zdecham, jako ale uplne moc, jsem schopna ji dovolit cokoliv, klidne nuz, nuzky, zapalovac trebas, jehly, spendliky... 😀 😀 😀 😀 😀 No, nicmene Jirin(manzel )je zasadne proti 😅 tak se teda umirnuju a muze temer cokoliv. Dneska jsem pred ni postavila pri vareni odpadak 😀 Ona me tak neskutecnym zpusobem prudila, ze jsem rekla A DOST, seru na tebe holcicko, treba si tam zapadni a zavri za sebou 😀 Ona oddelala viko a pekne se prehrabovala 😅 (nastesti byl vcera vynesenej, takze uplnej humus v nem nebyl 😅 ).
Kdyz jsme nekde venku, v kocarku, ja chvatam chvatam a ona prudi, dostane penezenku, at si klidne natrha malilinky tisicovecky, hlavne ze nerve 😅

diddi
10. jún 2008

u nas je pustena telka stale, ked ide reklama, tak obe prilezu a pozeraju ako zhypnotizovane...fakt nechapem, trva to tak od 6mesiacov...a hracky?....okrem papiera, sackov /lebo ich jedia/ snad vsetko...aj kable su v kurze 🙂 /ale odpojene 😉

kristi
10. jún 2008

diddi, reklamouzrout je i ta nase, hruza

mataharyy
10. jún 2008

Mé sestře se dovolovalo a dovoluje vše (je to náš malej "jedináček") teď jou jí tři a je rozmazlená jak ... 😠 Takže jsem to vyřešila po svém, když jí hlídám a ona spustí já chci, u toho skřiví obličej tak jí jednu prásknu na zadek ( 😅 ), ale nesmí mě nikdo vidět, bych asi dostala já... No a všichni jí vše dovolí a děsně se diví že já řeknu ne a je klid (když nejsou poblíž její rodiče, pač u nich ví že dostane modré z nebe 🙄 ) a je semnou nejraději z příbuzných, i do bazénu semnou vleze dokonce se nechá i učesat a to je co říct, tak jsem zvědavá jak to budu mít s vlastníma 😕 😅

womenne
10. jún 2008

Diddi my to mame stymi reklamami to iste.nehapem čo ich na tom tak zaujima.Ked mam pustene očko,maju svoje pesničky na ktore vždy dobehnu a kukaju ako prikovany 😀

diddi
10. jún 2008

no jasne, aj pesnicky...ale len ludove...ich program je Drislak...ale vazne 😀 Ella si lalaka a Mia si tancuje

susik77
10. jún 2008

alcatko: 😀

kili
autor
10. jún 2008

alcatko 😀 😀 😀
tak Samko sa hrával aj s káblami pripojenými, ale to sme ho od tiaľ večne odtrhávali, ale keď som raz kŕmila Adamka, tak kôli tomu ho neprestanem a Samko sa tak nejak vyhral a má dosť 😎 už za nimi neleze.
Teraz je pre neho stred vesmíru smetný kôš, keď som v kuchyni, tak ho priťahuje ako v reklame na 3bit intenzimo 😀 , skúšali sme všetko, ale nič nezaberá, len ho strčiť do klienky (postielka).
A hrával sa aj s homeopatikami, podľa mňa je to super hrkálka, ale MM to zatrhol, že môže sa tým zadusiť 🙄 , nechápem ako, keď mne trvalo pol dňa, než som došla na to ako sa vyberajú 😀

gucz
10. jún 2008

kili aj moju neskutočne priťahuje smetiak v kuchyni, istú dobu sme ho mali aj v špajzi, ale nebola to výhra, tak sa smetiak presťahoval zasa do kuchyne a pred ním stojí stolička ako zábrana

kili
autor
10. jún 2008

my máme kuchyňu 2x2m a je vlastne spojená s obývačkou, čo je zároveň aj detská, takže fakt to nemám kam dať 😒

zinuska
10. jún 2008

tak ja som dnes dala malemu take tupe cikcakove noznicky detske a kopec papiera. viete si predstavit niekolko A4-riek rozstrihanych a roztrhanych na tisice milimetrovych kuskov,ktore boli vsadeeeee 😝 ... ale navarila som 😀

babula90
10. jún 2008

my máme smetiak zvnútra kuch.linky, našťastie 😀
ja dávam malej, ked je na nevydržanie: Barbiny staršej 😀 , čaje- zabalené, tie vyberá z krabičky, štipce, veľké magnetky.....

kili
autor
10. jún 2008

zinu, a čo si mu dala robiť, aby si to mohla v kľude upratať? 😀

zinuska
10. jún 2008

to som zvladla,ked spal cez obed 😝 ale teda skoro som porodila 😀