• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čo všetko urobiť pre spokojné bábo

29. septembra 2009 
Ahoj vie mi niekto pomoct.Moja mala je nespokojna lebo ma problem s kakanim ma 6t a uz 2t nas trápi zapcha.Kaka len s rurockou.
7. sep 2009 o 14:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj babetka, my sme tiež kakali len s rurkou, a to dosť dlho. pomohli probiotiká BioGaia a ešte sme začali cvičiť vojtovku, ale to z iného dôvodu. v každom prípade to však pomohlo aj na kakanie. treba len vydržať, ono to časom prejde, keď sa naučí používať svaly bruška a uvoľniť zvierač. hlavne ju nenechaj trápiť sa. Držíme pršteky :slight_smile:
7. sep 2009 o 15:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte ja som tu nova :slight_smile: chcela by som len podakovat autorke za finty tuto noc urcite vyskusam! maly sa mi budi hadam aj 10krat za noc (skor pre upokojenie ako papanie) :slight_smile:
7. sep 2009 o 16:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte babenky
predčasom sa v tejto teme riešil aj plač babätka pri kúpaní, tak priadám vlastnú skúsenosť...
asi pred mesiacom začala moja maličká pri večernom kúpaní plakať, nič nezaberalo. Vyskúšala som spev, básničky, trochu som experimentovala s teplotou vodičky (raz teplejšia, inokedy chladnejšia). kúpali sme sa pred dojčením i po dojčení, dokonca som skúšala zabaliť maličkú do latkovej plienočky ako tu niekto radil. No nič z toho nezaberalo, tak som prešla len na umývanie s pomocou teplej vodičky a vaty, kúpali sme sa len v čase najväčšej núdze a veľmi rýchlo :grinning:
pred pár dňami mi napadlo, že skúsim malú vykúpať ráno. a zabralo, konečne sme si kúpanie obidve vychutnali. Teraz ju kúpem už len ráno, maličká je spokojná a naozaj stačilo len tak málo.... :slight_smile:
Mimochodom v nemocnici kde som rodila sa bábätká vždy kúpu len ráno
29. sep 2009 o 10:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ivamera...tak tvoja malá bola asi navyknutá na ranné kúpanie...moju kúpali v nemocnici večer,takže aj ja kúpem večer pred spaním a potom mliečko a spinkáme.ale až teraz ked má 3mesiace si to začala užívať.teraz kúpeme každý den,predtým každý druhý alebo tretí den....
29. sep 2009 o 13:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
amy, práveže nebola navyknutá na ranné kúpanie, aspoň myslím, že za tie 4 dni v nem. si zvyknúť nevedela :wink:
ved ked sme sa vrátili z nem. ja som ju kúpavala vždy večer až do jej troch mesiacov ( a mala to rada). až vtedy niekedy nastal ten zlom, že sa jej to prestalo páčiť. zrejme únava, veľa podnetov ... naštastie už je to ok
29. sep 2009 o 14:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aha...no potom ostáva len skúšať čo zaberie....
29. sep 2009 o 16:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tvoj príspevok