Čo znamená, ak bábo robí bublinky a púšťa ich von?

klarita1979
6. jún 2013

Co znamena ak babatko zacina robit v puse bubinky a pusta ich von?

zuzka1.
6. jún 2013

ze bude z neho bublifuk 😝

iwesska
6. jún 2013

Pokial nevypilo jarovu vodu, tak jedine zeby vela slin? 😅

sluci
6. jún 2013

:D otázka pobavila... ale predpokladám, že ide o zúbky :D otázkou je, koľko má mesiačikov :D ale snáď to zo srandy nerobí 🙂

doska
6. jún 2013

😀 veru podla toho co vypilo, kolko ma rokov a tak...a mozno sa mu to len paci...aj moj maly to robil ked zistil ze sa to da....ale len chvilku, je to mile, ak fakt nepilo pur jar bublifuk a pod tak by som sa nebala 🙂

usacek79
6. jún 2013

odhliadnuc od moznosti, ze sa meni na spomenutybublifuk, je "bublinkovanie" a slintanie uplne typicky jav pre babatka, ktorym idu zubky 🙂 kvoli podrazdenym dasnam sa mu tvori viac slin a nic lepsie, ako vypluvat ich, proste babatkam nenapadne 😅

michaelamilan
6. jún 2013

aj my bublinkujeme niekedy 😀 objavili asi že sa dá aj bublotať, tak robia zo seba bublifuk 😀 híííííí

nelly912
6. jún 2013

aj naša to robila....spoznávajú sa a zisťujú čo všetko sa dá robiť🙂

ivuska6
6. jún 2013

no myslim ze nieco nove objavilo tak sa zabava 🙂

dejka77
6. jún 2013

To robi aj moj maly a veruze mu idu zubky. Urcite lepsie akokeby mal kvoli tomu plakat.

adrikat
6. jún 2013

moja mala ked sa narodila tiez robila bublinky zo slin. mala len par minut a bublinkovala 😵

irriss
24. okt 2013

to vypada na zacpu...nemuze si prdnout kudy ma.. 😉

p.s. forma slintani?? 😉

galganka
24. okt 2013

Náhodou, naši mi vždy s rehotom tvrdili, že som to ako malá robila... a vraj som vždy aj dodala: "Čo nepočuješ? Šom hjadná."... dodnes mi to pripomínajú, vždy keď jem... takže otázka celkom na mieste a už aj vyriešená... daj drobcovi papať... čo si hluchá? 😀

adam24
7. máj 2014

Dnes som nasiel tuto diskusiu preto, lebo som sa pristihol ako tie bublinky robim aj ja :D
A zaujimalo by ma, preco to obcas robime. Napadlo mi, ze by mohli mat sliny blahodarne ucinky na pokozku pier. Keby to bola pravda, clovek , ktroy ma herpes a nema rad naplaste by mohol len vypustat liecive bublinky na pery a nepreniesol by si tie bakterie aj do ust. Napriklad keby si pery oblizol jazykom.