• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Cumlíky. Kde zoženiem zubaté cumlíky?

13. októbra 2009 
Mne to pride aj ako darcek nechutne. Urcite by som darovala nieco, co aj vyuziju.
9. máj 2007 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
laskykvet a nie je to trosku hlupost darovat im nieco z coho ma zabavu len tvoj manzel?myslim ze by ste mali zvazit darcek ak vam na mimi zalezi....
9. máj 2007 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas v agromilku maju take lizanky
9. máj 2007 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj Vanes mala take lizatko,ako su tie zuby a ostal jej s toho len dudel.
9. máj 2007 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ja som tiez videla nejake take lizatka. Baby, ale ved ja to nechcem dat ako hlavny darcek, ja sa pre malicke chystam kupit prakticke veci,co sa im zidu, len sme chceli este nieco vtipne, na com by sa aj rodicia zasmiali. Viem,ze to pouzivat nebudu, ja na ich mieste by som to tiez nepouzivala. Je to skor ako kanadsky zartik. :wink:
10. máj 2007 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHOJ LASKYKVET!NA BAZOSI POD DETI najdes v rubrike ostatne jedna pani predava dudliky zabavne nove zabalene. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. máj 2007 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, chcela by som sa spytat maminiek, ktore maju dojcenske flase chicco, ze ci mi tam budu pasovat obycajne cumliky, klasicke, tvarovane, napr babynova, dm, alebo musia byt iba tie od chicca. Lebo malinkemu cumliky typu avent alebo chicco vadia a nechce z nich jest.
13. okt 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok