• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dajte si pozor na to kto, kde, a ako vášmu bábätku vyšetruje kĺbiky!

25. septembra 2016 
baby tak po tom co tu citam mi pride uplne nelogicke ako nam doktor meral klbiky.
v ambulancii na chodne 30 mamiciek, doki dosiel konecne po pol hodine a len tak to bral ako na beziacom pase. 2 dnu odbalit babo, 2 von poobliekat 2 dnu atd a sono trvalo 30 sekund jedna strana..takze idem pekne krasne aj ja k inemu dokimu
9. jún 2011 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...odporúčam mamičkám, ktoré majú problém s kĺbikmy - aby skúsili cvičiť aj Vojtovku...malá má od 3tt jeden kĺbik IIa a druhý IIc...

Jedným z vyšetrovaných znakov je symetria rýh na stehienkach - malej na horšej nôžke (pravá) - úplne chýba jeden kožný záhyb v porovnaní s druhou nôžkou..

Aj kôli iným veciam nás odporučili na Vojtovku - a pani dr mi povedala, že tie cviky sú dobré aj na kĺbiky.

A skutočne - už pri prvom cvičení sa jej tá ryha objavovala...teraz asi po cca 2 týždňoch cvičenia má tú ryhu stále, len ešte nie je dostatočné dlhá..

Inak od 3tt nosí abdukčnú perinku...o 3 dni bude mať malá 3 mesiace...
27. jún 2011 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte plati sa za kazde sono vysetrenie klbikov...v nitre na klokocine 3.30....je to v poriadku?
19. aug 2014 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ja som bola sice v trnave, no za sono klbov som neplatila ani raz....
19. aug 2014 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v BA som bola uz 3x a ani raz som neplatila. btw, kedy osifikovali u vas klbove jadra? Maly bude mat 5 mesiacov a na jednej nohej ma naznak na druhej zatial nic, aj ked dr. hovori, ze vsetko je ok. mame sa prist ukazat o dva mesiace.
26. aug 2014 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petulaptt ahoj a u koho si bola v TT? ja som bola u Pruzinca, ale nebola som velmi spokojna :frowning2: . nevies odporucit nejakeho odbornika?
4. sep 2015 o 23:32  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má vo februári 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alyca ahoj. Tiez sme boli u neho, ale nemala mala problemy s klbikmi. Ak by bol nejaky problem, idem radsej k inemu, tiez som s nim spokojna nebola, ale na taketo povinne pozretie ked je vsetko ok, bol dobry aj on. Ja som so sebou zacala chodit k Lengyelovi, neviem ci mava aj deti, ale je dobry
5. sep 2015 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuz11 a preco neuvadzat mena? Praveze uvadzat, aj dobrych aj tych horsich, vsak inak si predsa nepomozeme :slight_smile:
21. dec 2015 o 20:33  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alyca Ahoj, neviem, aky mas problem presne, ale s klbmi by som isla na Kramare do BA Dr. Kokavec.
21. dec 2015 o 20:38  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
IIb pravy klbik v troch mesiacoch je zly nalez?
25. sep 2016 o 16:12  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kniha24 Tak zly a dobry, kazdy klb je iny. Poznam aj horsie aj lepsie, treba to liecit.
25. sep 2016 o 19:50  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok