• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dajte si pozor na to kto, kde, a ako vášmu bábätku vyšetruje kĺbiky!

28. apríla 2017 
baby tak po tom co tu citam mi pride uplne nelogicke ako nam doktor meral klbiky.
v ambulancii na chodne 30 mamiciek, doki dosiel konecne po pol hodine a len tak to bral ako na beziacom pase. 2 dnu odbalit babo, 2 von poobliekat 2 dnu atd a sono trvalo 30 sekund jedna strana..takze idem pekne krasne aj ja k inemu dokimu
9. jún 2011 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...odporúčam mamičkám, ktoré majú problém s kĺbikmy - aby skúsili cvičiť aj Vojtovku...malá má od 3tt jeden kĺbik IIa a druhý IIc...

Jedným z vyšetrovaných znakov je symetria rýh na stehienkach - malej na horšej nôžke (pravá) - úplne chýba jeden kožný záhyb v porovnaní s druhou nôžkou..

Aj kôli iným veciam nás odporučili na Vojtovku - a pani dr mi povedala, že tie cviky sú dobré aj na kĺbiky.

A skutočne - už pri prvom cvičení sa jej tá ryha objavovala...teraz asi po cca 2 týždňoch cvičenia má tú ryhu stále, len ešte nie je dostatočné dlhá..

Inak od 3tt nosí abdukčnú perinku...o 3 dni bude mať malá 3 mesiace...
27. jún 2011 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte plati sa za kazde sono vysetrenie klbikov...v nitre na klokocine 3.30....je to v poriadku?
19. aug 2014 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ja som bola sice v trnave, no za sono klbov som neplatila ani raz....
19. aug 2014 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v BA som bola uz 3x a ani raz som neplatila. btw, kedy osifikovali u vas klbove jadra? Maly bude mat 5 mesiacov a na jednej nohej ma naznak na druhej zatial nic, aj ked dr. hovori, ze vsetko je ok. mame sa prist ukazat o dva mesiace.
26. aug 2014 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petulaptt ahoj a u koho si bola v TT? ja som bola u Pruzinca, ale nebola som velmi spokojna :frowning2: . nevies odporucit nejakeho odbornika?
4. sep 2015 o 23:32  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má vo februári 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alyca ahoj. Tiez sme boli u neho, ale nemala mala problemy s klbikmi. Ak by bol nejaky problem, idem radsej k inemu, tiez som s nim spokojna nebola, ale na taketo povinne pozretie ked je vsetko ok, bol dobry aj on. Ja som so sebou zacala chodit k Lengyelovi, neviem ci mava aj deti, ale je dobry
5. sep 2015 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuz11 a preco neuvadzat mena? Praveze uvadzat, aj dobrych aj tych horsich, vsak inak si predsa nepomozeme :slight_smile:
21. dec 2015 o 20:33  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alyca Ahoj, neviem, aky mas problem presne, ale s klbmi by som isla na Kramare do BA Dr. Kokavec.
21. dec 2015 o 20:38  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
IIb pravy klbik v troch mesiacoch je zly nalez?
25. sep 2016 o 16:12  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kniha24 Tak zly a dobry, kazdy klb je iny. Poznam aj horsie aj lepsie, treba to liecit.
25. sep 2016 o 19:50  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby,poradite mi,prosim?Dnes sme boli u Mudr.Kusina a mame IIa pravy klbik a IIb lavy klbik.Kazal len nasiroko balit,no ked vas tu citam,tak to nemame dobry nalez...viete mi k tomu povedat viac?Staci balenie na siroko?Dcerka ma 5 tyzdnov.Dakujem
27. apr o 19:03  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dancura my sme boli na tom podobne,od frejkovej perinky po ortezu...nasa to nezniesla,balila som ju nasiroko,aj to sa dalo v pol roku tazko,sama si to davala dole.
Uz viem,ze chcelo na to iba cas a ziadne strasenie ortezami,kazdi doktor nam hovoril nieco ine,prislo nsm to ako keby potrebovali len zarobit a ziskat body.
Urcite bal nasiroko,tym neublizis.
Dcerka je malicka,neuvedomuje si to.
Kedysi sa balilo do 3mes cez dve plienky a malo by to tak byt aj teraz.
27. apr o 19:08  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kniha24 urcite ju budem nasiroko balit...len sa bojim,aby to nebolo malo.Niekde vyssie v prispevkoch sa pisalo,ze treba remienky...Ako dlho ste balili nasiroko?
27. apr o 19:19  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dancura je este malicka,dieta sa vyvija a ked sa to nezlepsi do troch mesiacov,vtedy sa zacina s liecbou. Neboj sa,dobre bude.
27. apr o 20:58  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dancura Druhy nazor stoji za to...vela doktorov odporuca, cim skor, tym lepsie, prave, preto ze sa vsetko vyvija. Balit na siriko je vzdy dobre, ale sla by som sa poradit ja urcite.
28. apr o 21:01  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok