Dávate pod pyžamko dievčatám nohavičky?

vlasa
7. jan 2010

maminy,davate pod pyzamko dievcatam nohavicky?mne poradili davat stale,ale asi to nieje dobre,casto ma dcera zaparenu a zapalenu susku 😒 neviem,ci to nieje z toho...poradte prosim,uz neviem co je spravne 😔

jaaty
7. jan 2010

HAnka je od 2 rokov aj na noc bez plienka a pravdupovediac nevidím žiadny rozumný dôvod na to, aby osm je pod pyžamko dávala nohavičky 😉 A ako sama píšeš, podľa mňa to skôr spôsobí zapareniny.

vlasa
autor
7. jan 2010

dakujem jaaty,tiez mi to pripada logickejsie.

jaaty
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vlasa
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jaaty
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
junovka
7. jan 2010

vlasa, ja som starsej uz nedavala ziadne nohavicky pod pyzamko a tak isto ani Nelke nebudem....my este stale na noc plienkujeme 😅 Ste sikovne, ked vy uz nie 😉

emjee
7. jan 2010

podla mna su nohavicky na noc zbytocne, vlastne obtazujuce 😀

katty137
9. jan 2010

moja malá je bez plienok od 20 mesiacov a hneď aj cez noc... Zbytočne to tlačí a zdržuje pri čurkaní cez noc... Zapareniny s tým môžu taktiež veľmi súvisieť... Skrátka v tom nevidím vôbec zmysel... 😉

tonicka
13. jan 2010

ja v tom tiez zmysel nevidim, len karolinka nechce byt bez nohaviciek 😉 takze my davame, ale preto ze ona ich chce 😉

kisorka
15. jan 2010

dik za temu, aj ja som sa nad tym zamyslala, lebo sme len teraz aktualne na noc bez oplienky, asi tyzden.
ja som jej pod pyzamko dala este body s kratkym rukavom, lebo mame v spalni chladnejsie /ale je nam to prijemne na spanok/ tak mi to bolo cudne ked som jej to tam na holo zapinala ... 😉

dadis
16. jan 2010

ja som si teraz spomenula, pri citani tejto temy, ze vzdy ked sme sa v skolke prezliekali pred spinkanim do pyzamka, tak som si v duchu vacsinou hovorila: v skolke sa spinka s gatkami pod pyzamkom a doma s tielkom pod pyzamkom., aby som to nahodou nesplietla 😀

hanka274
16. jan 2010

normalka pod pyzamko???? 😕 nieeeeeeeee 😖

lienka79
20. jan 2010

skutocne nevidim rozumny dovod, naco davat dietatu na noc spodne prtadlo..Ja celkovo nechapem mamicky,poznam ich zopar, ktore dietatu na noc davaju tielko, nohavicky,ponozky, npancuchy..ved je to chore....
Ja som odmalicka naucena spavat len v pyzame a to iste robim pri synovi..Naco ho maju ominat kadejake gumicky a pod..Jedine, co mu davam, su ponozky, nakoko spi celu noc odkopany,mzoem ho zakryvat,kolko chcem.
Takzeza mna jednoznacne NIE

sue
20. jan 2010

Neviem si predstaviť, že by som spala v pyžame s tielkom alebo podprsenkou a nohavičkami a ponožkami 😕 aký je dôvod u detí? 😕

lienka79
21. jan 2010

to ani ja netusim....podla mna absolutne ziadny.Navyse..co myslite,kde sa nachadza najviac baktetrii?? Na spodnom pradle..pretoze sa tam dostavaju aj z prdkania 😉 ,zvysky mocu atd...takze naco? Aj amle dievcataka mozu chytit kadejake zapaly....