Dávate svojim deťom horčicu a kečup?

bystricanka
24. mar 2009

Ahojte maminy.
Chcela by som vedieť, kedy ste začali "ochucovať" jedlá horčicou a kečupom. Ďakujem

radka.m.
22. apr 2009

každý k výživě svých dětí přistupuje jiným způsobem,kdyby záleželo na návštěvách a tak,tak naše děti cpou babičky a příbuzenstvo od tří měsíců omáčkama,knedlíkama a já nevím čím ještě,takže jsem vždy uměla říct,že si to takhle nepřeju a taky odůvodnit,proč zrovna tohle není pro mé dítě zdravé a pokud jdu někam na návštěvu,tak v ždy pro všechny případy s sebou mám malýmu něco na zub,ale rozhodně to nejsou párky.takhle malé děti asi těžko ví,co je pro ně zdravé a co naopak nevhodné,takže tento v ýběr opravdu nenechávám na dětech,to by se mi mohlo snadno stát,že budou jíst jenom sladké a ovoce a zelenina pro ně bude tabu.a párek není nevhodný pro děti jenom obsahem soli,ale hlavně právě kvůli tomu masu,ze kterého se vyrábí.

vlasa
23. apr 2009

moja mala kecup miluje,pyta si ho ku vsetkemu,davame jej detsky,obsahuje menej soli.inak papa vsetko ako my,aj parky detske,sice raz za mesiac jeden,velmi ich lubi,aj sunku,obmedzene,inak ziadne udeniny.nemyslim,ze sa stravuje ukazkovo zdravo,ale urcite ani nezdravo.ak jj dam z kazdeho trosku,urcite jej to neuskodi a nebude to vyhladavat inde.

prasiatko30
23. apr 2009

horcicu nejedavame ani my a kecup raz za cas - asi tak raz za mesiac vyda a to tiez az po viac ako roku - ale my ho doma aj tak moc nepouzivame takze nie je tam dovod aby som ho do nej cpala 😀

bubba
23. apr 2009

ja davam asi az od 2 rokov horcicu a kecup jej aj tak nechuti 😝

alesek
24. apr 2009

Ahoj maminy tak já mám 16 měsíčního chlapeška a dávám jak kečup tak párky tak hořčici. Dávala jsem ji i tomu staršímu a na žádné nemoci ani na nic jiného s toho netrpěl,neříkám,že by to měl jíst po kilech,nebo po litrech,ale v malém množství to nemůže uškodit.

ina.b
24. apr 2009

Hořčici zatím ne a kečup jsem přidala párkrát do omáčky (do rajské a taky do omáčky na špagety).

lenkazdenek
24. apr 2009

Tak já používám kečup nebo protlak (alnatrura) do omáček nebo polévek ,zkoušela jsem místo toho použít rajčata,ale neúspěch.
K těm párkům,malé nedávám a dlouho ještě dávat nechci, já osobně mám párky ráda,ale dám si opravdu jen jednou za čas,zatím co manža párky miluje ,mimochodem,jsem mu nedávno kupovala ,,dětské,, párky a složení fakt nic moc to mi přišly lepší už ty párky Natural nebo jak se jmenujou.Ale každého věc zda dá nebo nedá 😉

peppapig
24. apr 2009

radka.m, musim reagovat, ze je spousta druhu parku jak v cr tak v zahranici, takze bych maminy, ktere davaji detem parky nehazela do skupinky 'spatne stravujici' 😉

tomasek06
25. apr 2009

Souhlasím s tebou peppapig! Já osobně dávám párky,ale tak jednou za měsíc a myslím že kupuju dost drahé a kvalitní!

sasiki
25. apr 2009

no, nie sú párky ako párky, že???????? A téma o párkach tu myslím už je 😉

magda80
27. apr 2009

Ahojky,tak u nás nebýt párků a hořčice,nevím o čem by byl náš Jiřík živ,o kyselých okurkách se ani nezminuju 😉

briketa
27. apr 2009

nie nedavala som ani nedavam. kecup som sama este v zivote nejedla (ani nebudem) mne to strasne divne smrdi 😅

skurinka
27. apr 2009

ahoj tak u nas davame kecup detsky a parky deti zboznujou maji je tak jednou za 14dni a to jim jeste tu slupku oloupu 🙂
a jak pise magda-kysele ukurky jsou u nas numer one.zrovna ted mala do sebe tlaci 😀 😀 😀

peppapig
27. apr 2009

skuri...moje M me posledne vzala z talire kyselou okukru a chtela cece dalsi, uplne jsem koukala 😀

magika
27. apr 2009

Ahojda,můj 7letý syn jí kečup i hořčici normálně-Kečup si děláme doma sami z rajčat a tak i Matyášek ho má rád.Horčici přidávám třeba do roštěné,potírám jí španělské ptáčky a samozřejmě k párku,ale ty se u nás moc nejí.Takže to je jednou za čas ve městě nebo na výletě.A jen tatka a Dan,my s Matyáškem hot dogy neradi 😝

tomasek06
27. apr 2009

U nás taky frčí kyselé okurky! Jedl by je pořád 😀

lena27
29. apr 2009

hořčici a kečup určitě né.
kyselé okurky jí od roka a půl 😀 😀 😀 sice se šklebí, ale sní jí a chce další