Dcéra celý deň necikala - kedy vyhladať lekára?

ecoli
10. jún 2019

Ahojte, moja 2 ročná dcéra cikala naposledy ráno keď vstala. Odvtedy celý deň nič... Už je to 12 hodín. Aj sa pýta, ale nevyciká sa. Pije dosť , ako vždy. Nechcem vedieť čo by mohlo byť príčinou, chcem vedieť po akom čase je nutné vyhľadať lekára.... Ďakujem

nemenovana1999
10. jún 2019

.

mareka49
10. jún 2019

Skusila by som napustit vanu, ponorit nozicky, ze ideme sa kupkat a podla mna by sa mohla vycikat.
Nespominat cikanie, nepripominat.
Napustit, postavit do vody a pockat pol minutky. Mozno daky blok a vodicka by mohla pomoct

sense
10. jún 2019

Ak pila dost min liter tekutin popri ostatnej strave tak skus pustit vodu aspon na moju to zabera...alebo tevuca sprcha.... A tiez mizes skusit dat jej vypit 2dl vody naraz (takto davali pit mojej dcere na nefrologii ked pitrebovali zmerat tok mocu a svalstvo panvoveho dna...

Ak by sa napriek tomu do rans nevycikala tak by som aspon lekarke zavolala

hettinka
10. jún 2019

@ecoli ak pije ako vždy, v tomto teple je to asi malo. Bolesti má?

veronika4495
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ecoli
autor
11. jún 2019

Ďakujem za rady.... Pochopila by som, Keby v tom teple cikala menej... Ale vôbec? Pričom do včerajška chodila tak 5-6 krát denne.... To sa mi nezdalo...skúšali sme aj púšťať vodu aj sa hrala s vodou.... A nič... Tak som volala na pohotovosť, že teda už 13hodin necikala, hneď povedala ze mame okamžite prísť... Spravili jej ultrazvuk, obličky v poriadku, ale mala plný mechúr... Povedali ze ak sa jej nepodarí hneď vycikat, musia jej zaviesť kateter.... Tak sme šli na WC a podarilo sa Asi na trikrát po troške vyprázdniť mechúr... Dnes už zasa ciká normálne... 😊