Dcérka nemôže spávať

viky21
14. júl 2012

Ahojte, potrebovala by som prosim radu. Nasa malinka cele dni nemoze spavat, skusali sme Babycalm, ten sposobil akurat tak hnacku, masaze, rozne polohy.. malokedy sa nam podari zaspat pocas dna na viac ako 5 hodin 😒 Prosim, nejake Vase osvecene metody alebo nieco, co pomohlo? Drobcek ma mesiac a pol zachvilku. Treba to len nejak preckat, kym nebude starsia? Uz sme vazne bezradni... Vopred dakujem za odpovede 🙂

aliza
14. júl 2012

@viky21 ak som spravne pochopila, tak ti mala spi do tych 5 hodin cez den, ved to je super! ak je to tak, tak nechapem, ze z coho ste bezradni 😖, bezradne su matky, ktorych babatka nespia vobec, moja dcera mala len 5-minutovky na prsniku, ziaden suvisly spanok dlhsi ako tych 5 minut a mimo mna nebol do 6 mesiacov! a maly si dal take 3 polhodinovky za den vo veku tvojej malej. Kolko myslis, ze by malo babo spat? neexistuje ziadna tabulka, jedno dieta nespi vobec a druhe prespi vacsinu dna. Nic s tym neurobite, treba to prijat tak, ako to je, babo nie je na baterky, ze ho vypneme, ked potrebujeme 😉.

zigzag
14. júl 2012

@viky21 heh, no nechcem byt zla, ale zacni si zvykat, nas mal rok a cez den spava minimalne,,,,, a noci tiez 😅 ,mozno ma reflux,ked je nespokojna a zmrcana, a nemoze spat, , ja som nespala viac ako 3 hodiny v kuse odkedy sa maly narodil......

zuzanockamt
14. júl 2012

@viky21 skusala si ju aj nosit? ... mozno bude kludnejsia a dlhsie si pospi ... mne syn v satke vydrzal spat aj 3 hodiny a mimo nej to boli len polhodinovky

gzzzl
14. júl 2012

@viky21 jej kocky, no vy sa mate teda :( to ja som stastna mamina... moja malinka odzaciatku spala dobre (budila ma v noci 4-5-6x...ale to som jej okamzite dala prsnik, a zaspala)...dodnes je "zavislacka malinka moja"...

neviem, ci kojis viky21, ak ano, tak to je naj metoda, ako babatko upokojit a uspat... lepsiu metodu nepoznam....

31majka12
15. júl 2012

@viky21 a kolko ma mala?
mne drobec do 3 mesiacov spaval len 3 hodinky za 24hod....