Denný režim 3 - 5 mesačného dieťatka

10. máj 2021

Ahojte,tie co mate male babatka..cca 3-4-5mesacne..aky mate denny "rezim" co robite ?🙂a uspavate deticky aj ked nejavia znamky unavy alebo az ked vidite ze uz uplne "dochadzaju baterky":D 🙂

lesnajahodka
10. máj 2021

Ahojky, moja má 3 a pol. Vstane okolo 6, nakrmim ju, pohrajeme sa, za hodinku chce zase a to už zaspí na prvý spánok. Ten trvá min.2hoďky,niekedy aj viac. Vstane, nakrmim, pohrame sa, je hore tak 2 hodinky, zapyta si jesť a ide sa spať buď do postieľky, na prechádzku alebo nosiča podla situácie a počasia. Potom si dá ešte do večera jeden krátky spánok 1h cca a chodí spať 20-21 podľa toho koľko naspí cez deň..nebudím ju, behom dňa ju nechávam spať, vstávať a jesť ako chce a jediné čo dodržiavam je kúpanie každý druhý deň a večerný čas na spánok. V noci sa mi budí raz. Je to moje prvé bábätko, tak absolútne netuším či to robím správne, ale nám obom to tak vyhovuje 🙂

felicita027
10. máj 2021

moje deti v tom veku zvykli vstavat medzi 6-7 nakrmila som ich, po takej max hodine a pol isli spat na 2-3hod potom krmenie v 5mesiacoch som zacala aj s prikrmami ze som dala 1-2kolieska popuceneho bananu alebo 1 mesiacik postruhaneho jablka alebo trosku uvarenej mrvy, potom sme isli von vonku sme boli cca hodinu a pol-2 a ked este spali deti tak som ich dala s kocikom na zahradu ked vstali tak znova mliecko pohrali sme sa potom znova na 2-3hod zaspali a vecer uz len hranie, kupel v 5mesiacoch pred mliekom aj kasa a o takej 19 uz spali v noci sa budili cca 2-3x pocas dna spali 2-3hod max a hore vydrzali hodinu-hodinu a pol niekedy aj 2 ale to potom boli uz dost umrncane a spat som ich ukladala podla toho kolko mali energie neda sa to presne povedat ze stale po hodine alebo hodine a pol najma ten 1.spanok sa odvijal od toho ako casto sa v noci budili a v akej nalade vstali 😂 a mali sme aj dni kedy ked spali pol hodinu cez den som bola rada