Detské ozdravovne a kúpeľné pobyty

beba35
29. máj 2012

Endokrinologička odporučila dcérku do tzv. kúpeľov. Máte nejaké skúsenosti s ozdravovňou Železnô - Partizánska Ľupča?

majka98
30. okt 2013

Ahojte maminy,
máte niekto skúsenosti s kúpeľnou liečbou pre vaše ratolesti? Neviem sa rozhodnúť, či dať malé (prieduškárky ) do kúpeľov alebo do ozdravovne... Viete mi niekto povedať KONKRÉTNE, aký je medzi nimi rozdiel? Všetci vrátane nášho dets. lekára hovoria, že v kúpeľoch je toho viac, ale že konkrétne čo robia, to mi nikto zatiaľ nevysvetlil.
Taktiež by ma zaujímali vaše skúsenosti s jednotlivými miestami (liečba, prístup personálu, úroveň ubytovania a stravy, program, cena za doprovod a pod.).Máte niekto osobnú skúsenosť a tip ? dakujem

lienka1978
17. jan 2015

Moja dcéra bola v zostavovaní železnô. Príroda je tam krásna. Jediný problém vydela v tom, že nebolo večer dosť teplej vody pre všetky deti. Najskôr sa vždy kupali, alebo sprchovali malé deti. Chodili na prechádzky do prírody a signál tam má len O2. T mobile slabý a orange len na niekoľkých miestach, treba hovoriť hľadať. Ale aj tak sa oplatí tam dieťa dať. Personál príjemný a ochotný, chodby monitorované kamerami. Strava ako v nemocnici. Mobil treba nahlásiť, ale inak nie je problém. Nabijacky na mt. majú sestričky, takže ich deťom nabijaju na požiadanie.

lienka1978
17. jan 2015

Cena bola v ozdravovni železnô 20€ za celých 21 dní

janula2511
7. júl 2015

@lienka1978 ahoj ja by som sa chcela popitat trosku na ozdravovnu.to dieta vyjde na tych 20euro a matka di kolko plati?nevies ?a to ide cez poistovnu?tak isto ako kupele?a ktore by si mi radsej poradila toto ci kupele. Amalej sa aj polepsilo?kedy bola.dakujem