Dieťa je na mňa fixované. Prejde ho to?

marianka1122
28. júl 2009

ahojte mamicky.mam 10mesacneho syna matuska a kedze som slobodna mamicka,bol stale so mnou a strasne si na mna zvykol. Teraz je na mna strasne naviazany a ked na chvilu odidem zacne strasne plakat , nemozem ho s nikym nechat lebo dostane zachvat placu, mate s tym nejake skusenosti, co s tym robit , prejde ho to saME?

apolenka6
29. okt 2015

@jeennyv totomi aj moja mama hovorí...že všetci od nej odchádzajú (otec,babka,dedko atd.)len ty si stále tá čo s ňou zostáva

jeennyv
29. okt 2015

@apolenka6 mozno v tom niekde to bude.....len stoji to vela usilia kym sa to ustali a clovek nejak najde sposob ako dietatku vysvetlit, ze vsetko je v pohode a ze to tak byva a dospeli to tak robia...drzim vam palce..lebo asi nic ine ako vysvetlovanie nepomoze...

wanessa1616
12. aug 2016

Ahojte baby, prosim vas mam problem s dcerou ma 2,5 roka od septembra ma ist do skolky momentalne chodim do roboty cez den je z muzom ale je to hroza jak sa dcera zobudi hned pusti hystericky vreskot ziadne slzy nic len strasny vreskot ze susedia uz na nas pozeraju ze co sa to u nas deje. Skrieka za mnou a muz nevie co uz s nou nic si neda vysvetlit ide si stale svoje a pokracuje vo vrieskani aj 3 hodiny co muz nezvladne a idu za mnou do prace neviem co mame robit bo to su uz take zachvaty zlosti ze sa aj bojime uz o nu

sohicka
11. jún 2019

ahojte, ja mam problem so 7 ročným synom, je na mna tak naviazaný, že odmieta chodiť do skoly lebo chce byt so mnou. pred školou máme každé ráno rodeo. I ked sme doma, deti na ulici sa hrajú, síce aj on, ale chodí ma kontrolovať každú chvíľu či som doma. Večer ho uspávam, inak by nezaspal, a musím i s ním spať, lebo v noci sa budí ci som pri ňom. Neviem co robiť. poradte

itmama15
7. sep 2019

@wanessa1616 vyriešilo sa to? Mam rovnaký problem 😞

sohicka
7. sep 2019

@itmama15 zatial incidenty pred školou ešte nie sú, ale mam obavy ze to znovu príde. Ale stále ma kontroluje a musím ho uspavat, keď zaspáva drží ma za ruku. Keď náhodou sa v noci zobudím a idem na toaletu, on sa hneď preberie a ze kam idem. Dúfam že časom to prejde, lebo to uspavanie je fakt únavné

smolenice
6. sep 2021

@sohicka ahoj ja mam 6rocnu to iste kde sa pohnem idem na wc mami si tu iba fkuse neviem co robit som slob mamina .2mesiace bola odomna ked som pracovne bola zavreta v dss a staralo o chorych ludi.a teraz nonstop na mne az moccc

mabenn
Autor odpoveď zmazal
Zobraz