Dieťa plače v kočíku

19bambulka88
7. apr 2013

ach jo.....ten moj krpcek nechce byt vobec v kociku......vzdy place.....

xlucia
7. apr 2013

@19bambulka88 ???a?? taky deti je kopec. tak skus ergnomicky nosic, satku...

19bambulka88
autor
7. apr 2013

ja vieeeem ze takych deti je kopec ....ani netvrdim ze u nas je to vynimka....ale jeednoducho mna to mrzi....

janinah
7. apr 2013

ja ako drobček som strašne revala,keď ma dali do postieľky,kým nevymenili obliečky,ja som sa tých pestrofarebných bála...nebojí sa niečoho?

lukas2012
7. apr 2013

ahojky,, my sme prve dva mesiace pokusali sa najprv doma ho po byte troska kocikovat nech si spuntik zvyka,, az potom sme zacali po kratkych prechadzkach chodit von,,,
takze vyskusaj sem tam len tak ho dat v byte vo vnutri do kocika , nech si tam lezka, nieco nad nim nejake hrkalky co troska uputaju zrak ,,, u nas to zabralo tak ,
my mame teraz problem skor iny,,, ako sme zacali behat pred mesiacom , tak teraz obsedi cca 15 minut a uz chce len zabehavat, takze na dlhe prechadzky mozme tiez zabudnut

tea333
7. apr 2013

@19bambulka88 kociar nie je pre dieta prirodzenym prostredim. rovnako ako postielka. su deti ktore to neznesu.
preco ta to mrzi?
predstavovala si si ako budes kocikovat?
proste odloz kociar a kup si satku alebo manducu. babatko bude spokojne a mozte ist kam chcete bez obmedzeni.
ja som mala prveho syna anti kocikoveho. proste som ho nosila a netrapila preto aby som ja mohla kocikovat.
po roku sa to zlomilo a doteraz sa obcas rad povozi. kazde dieta je ine.

19bambulka88
autor
7. apr 2013

on sa vozieval rad ked bol malinky potom plakal ked sa zobudil a teraz hned ked ho tam dam ....no uvidim udem o am davat kazdy den doma na chvilocku uvidim co to urobi a ked nie tak prejdeme na druhu variantu a skusime satku.....

zuzsko
8. apr 2013

@tea333 moja mala je tiez antikocikova, vies len je tazke ked je aj antisatkova... ☹ v Ergu vydrzi iba na mojom chrbte ked doma vysavam...kazdy radi, daj si ju do satky, nosica, ale ked tam nechce byt? a to som skusala uz tolko krat...chvilu je tam a je nespokojna, chce pozerat von, pred seba. kazde dietatko je ine 🙂 to len moja skusenost...

renatka100
8. apr 2013

@19bambulka88 ja by som si krize teda nenicila. Moze si hovorit kto chce co chce ale este sa ho dost nanosis a nosit ho kvoli tomu este aby aj spinkal? Ved si si nevyhrala kize v loterii. Skus mu podlozit hlavicku v kociku mozno ma zla sklon vanicka a je mu zle, vela deti ma v takom veku reflux a nemusis o tom ani vediet. Trochu zdvihnuta hlavicka a aj ta uvidi. Vyskusaj a nedaj sa ked bude trochu plakat ved si zvykne! Nasa mala nenavidela kocik ale spat tam rada chodievala.

sendy182
8. apr 2013

@19bambulka88 nechce tam spať?........alebo vôbec....

19bambulka88
autor
8. apr 2013

dala som ho aj sediet a aj tak plakal....no budem pomali skusar kazdy den doma a uvidim.....