Dieťa sa zobudí medzi 5 - 6 hodinou a nechce spinkať

nikolabulkova
6. aug 2015

Ahojte prosim vas viete mi poradit maly ma mesiac a chodi spinkat okolo 21.00 predtym ho okupkame dam mu papat. V noci sa budi tak kazde 2-3 hodinky ale o 5-6 sa zobudi a uz nechce spat. Viete mi nieco poradit?

laura0107
6. aug 2015

No a kedy zaspi potom?

evelynm
6. aug 2015

to je normalne u takéhoto babatka.

kaktusik
6. aug 2015

Na to sa asi neda poradit nic, treba vydrzat.

alex21
6. aug 2015

rešpektovať svoje dieťa a vydržať, asi už ráno nepotrebuje spať, raz sa to zlepší
môžeš byť rada, že spí aspoň toľko, môj keď bol malý večer zaspal na 40 minút a potom bol každých 20 minút hore, ako keby mal stopky, a to ešte okolo 1:00 v noci mal hodinovú niekedy aj dvojhodinovú prestávku čo nespal vôbec. Od cca 3:00 znovu 20-minutovovky a o 5:00 už vstával úplne.

timea7
6. aug 2015

aj mne tak vstával, mohla som chodiť dojiť 😎 , ale zase prespal celú noc, tak som to neriešila, som ranostaj, tak mi to nevadilo. Vydrž, o mesiac, dva to bude zase inak.

briketa
6. aug 2015

Ano male deti vstavaju o 5-6 normalne, nielen novorodenci. Ale potom pred obedom zase spi,nie? To si musis s nim lahnut, kaslat na domacnost, ta neutecie. Musis si presmerovat priority. Myslim podla toho ako pises, ze je to Tvoje prve babatko a nemas este aj starsieho. Pekne spi kedy aj on spi.

kacena4
6. aug 2015

neviem aku chces radu... ja mam teraz 1,5r. dieta a tiez vstava o 6tej. pred 2 tyzdnami som mala 1r. a vstaval o 4.30hod. - proste vzala som z postielky a isli sme do obyvacky zahrali sme sa, nieco som porobila a ked sa unavil dala som spinkat, ak mi este vacsie deti spali lahla som si tiez, ak nie, drobec zaspal (cca okolo 8mej) a ja som pokracovala s vacsimi. hold to je udel matky 😀

labajka
6. aug 2015

náš malý býva tak hore od narodenia, takže pohoda, úplne bežné a to už má takmer rok (o pár dní 🙂)

siska53
6. aug 2015

@nikolabulkova to je v pohode..kamoskine deti bezne vstavali o 5tej...a to teda mali aj 2-3r.vtedy..

peneloppe
6. aug 2015

@nikolabulkova

Tu sa neda nic poradit, je to uplne bezne, normalne. Ja mam dve deti, jeden bol tieez taky ranostaj a dodnes vstava skoro a druhy uplny opak, ten by spal aj do 10ej.
Musis si na to zvyknut.

rena107
6. aug 2015

Jednoducho to treba prijať 🙂 ja mám to isté, a riešila som to hrozne. A skúšala kadečo a nič nezaberalo a mala som potom iba nervy. Syn ide mať 4 roky a od malička vstáva medzi 5-6 - zmierila som sa s tým, vstávame s úsmevom a hneď je krajší deň. Dcéra bude mať rok a vstáva presne tak isto. Cez deň niečo pospia a večer sa medzi 19-20 kúpeme a ideme spať. Bolo to ťažké, lebo ja som nevládala tak zavčasu fungovať, ale spravím toho veľa a večer mám voľno 🙂 Nakoniec mi to vyhovuje 🙂