Dieťa spinká ako zajačik

nikolet_89
15. nov 2012

Ahojte maminy, neviem ci je to normalne, alebo ci ste aj vy mali podobnu skusenost...moja skoro 9 mesacna dcerka v poslednej dobe uz asi 2 tyzdne zaspava sposobom, ze jej dam mliecko dopije otoci sa na brusko vypuci zadocek a nozicky si skrci, vyzera ako zajacik je schulena, neviem ci ju nieco boli, alebo je to len poloha, ktora jej vyhovuje...a zaspi tak vzdy, aj ked zaspi na rukach, alebo v kociku, vzdy ked ju ulozim do postielky otoci sa na brusko a zase sa schuli...poradte pls

anjelicek26
15. nov 2012

@nikolet_89 - moji tak spavali velmi dlho, co je na tom zle?

medinila
15. nov 2012

@nikolet_89 moje čučoriedky takto bežne zaspavali v inkubatoroch a teraz ked su vacsie tak jedna z nich v tejto polohe zaspava pomerne casto. Myslim si,ze je to poloha ktoru si Tvoja dcerka oblubila a vyhovuje jej.

martinkatinka
15. nov 2012

My tiež spávame s vypučeným zadkom 😀 úžasná poloha!

mmaatt
15. nov 2012

nič na tom nie je, asi jej je to pohodlné....

lalaca
15. nov 2012

aj môj tak spáva

nikolet_89
autor
15. nov 2012

@anjelicek26 ahoj mozno nic, ja len ci to nieje zle...prvy krat mi to prislo ze nova poloha, ale cim dalej som mala obavu ci tam nespi, ze ju boli brusko, alebo nieco, preto som chcela vediet, ci tak spavaju aj ine deti, ze teda je ok, len je jej to pohodlne

nikuska265
15. nov 2012

naša teraz posledné dni večer tiež tak zaspáva, chodí po celej postieľke so svojím mojkáčikom a hľadá si polohu,je na brušku,mojkáčik pod hlavičkou a vypučená riťka a tak cestuje po postieľke až kým nenájde tú pravú polohu. cez deň nie, to spí krásne v kočíku,len večer to robí. podľa mňa je to normálne,hľadá si polohu.moja to ,má po mne, tiež stále spávam na bruchu. však ak nič iné jej nie je,neplače, nemá teplotu..... čo by jej malo byť? keby ju niečo bolelo,tak by podľa mňa plakala, bola nervózna...... určite už poznáš jej plač,keď ju niečo bolí...

lucikusik
15. nov 2012

Ahoj, náš drobec takto niekedy tiež zaspí, resp. si tak ľahne počas spánku. Je síce staší, má 13 mesiacov. Myslím si, že ak tvoja malinká neplače a ani inak nedáva najavo, že ju niečo bolí, tak je to asi poloha, v ktorej sa cíti dobre a pohodlne.

simca06022011
15. nov 2012

@nikolet_89 no my tak tiez spavame 🙂 v lete sa dokonca budila s otlacenymi kolenami a spotenou hlavou 🙂 teraz uz len ta hlava ostala pootlacana od vankusa 🙂 keby ju daco bolelo, tak by sa inak spravala 🙂))

anjelicek26
15. nov 2012

Mne to prijde zlate, toto je nas maly, ked mal 9 mesiacov...

nikolet_89
autor
15. nov 2012

@anjelicek26 jeeej aky drobunky pri pride 🙂 zlatunky fuu baby potesili ste ma, ze je to normalne...clovek sa uz boji vsetkeho

simca06022011
15. nov 2012

@anjelicek26 zlatusik... no presne aj ja mam raku fotku dakde... iba ritula trci z postielky

anjelicek26
15. nov 2012

@nikolet_89 - xixi ten kosik je veliky 🙂 On takto casto spava dodnes 🙂 Proste pohodicka 🙂

saza007
15. nov 2012

@nikolet_89 moj syn tak niekedy spi aj teraz, a to uz ma tri roky 🙂

xenicka13
15. nov 2012

moja tak spava a este ma 40cm plysaka pod bruchom 😀

euka210
15. nov 2012

viem, ze moj brat tak spaval, hlava na posteli a zvysok dole (bolo to nizke ako pristelka)
aj nas spi niekedy podobne 🙂 ...s vypulenym zadkom, asi mu je tak dobre, ale nie je to pravidlo