Dlhodoba zvýšená teplota zo zubov?

jaja23
7. aug 2019

Ahojte, potrebujem zase skúsenosti. Vopred ďakujem.
Malý (13 mesiacov) ma už asi druhý týždeň zvýšenú teplotu. 37,2-37,5 vyššie mu nešla. Nemá žiadne iné príznaky, nekaslé, nemá soplíky. Teplotu ma aj ráno po zobudeni, aj v strede dňa, aj večer. Zúbky ma zatiaľ 3,idu mu asi ďalšie co som pozerala. Viem, že pri zuboch býva teplota, ale nie je to dlho? Nie je to ani vysoká teplota, tak tomu nerozumiem. Naša pediatricka nerada rieši blbosti, ale aj tak rozmýšľam, ze jej zavolám. Kaka viac krát za deň, ale to on od začiatku, nie veľa, skôr sa mu strieda tvrdé s mäkkým. Zatiaľ to pripisujem zubom, ale neviem. Ďakujem.

didaa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bobricek1979
7. aug 2019

Naša pediatricka vraví, že to nieje teplota a je to normálne má takú video reklamu v ambulancii aj tam to tak píšu tak neviem. K tomu zúbky teraz je úplne normál myslím, že zbytočne sa plasis, ale tak pre tvoj kľud jej brkni no asi ti povie to isté

jaja23
autor
7. aug 2019

No práve nechcem stresovať, len sa mi to zdalo byť už dlho. Ďakujem teda, no inak mu nič nie je, takže tie zúbky ho asi po trápia.

lienka9
7. aug 2019

@jaja23 moj maly 15mes ma to iste..teplota okolo 37,2-37,4 aj dva tyzdne,kakanie,sem tam do toho nepokojny spanok.potom zrazu nic a dalsi zub na svete 🙂

zanta3
7. aug 2019

@jaja23 Tiez myslim, ze je to zubami, ale tak ak chces mat pokoj bez k lekarke, ale podla mna to je vsetko zuby, teplo a deticky to znasaju horsie ako dospely.

nikpa
7. aug 2019

@jaja23 druhý týždeň zvýšená teplota, určite by som aspoň pre svoj kľud zavolala dr a či rada rieši ,,blbosti,, alebo nie by ma vôbec nezaujímalo, to ty ako laik nemôžeš vediet či je to blbosť alebo nie.

lenka2710
7. aug 2019

@jaja23 podľa mňa zubky,teraz som bola u sesterky,má 9 mesačnú a tiez máva okolo 37,dasienka navrete,nepokojna,placliva,to budú zubky

klaudia_kaja
7. aug 2019

Teplota do 37,5 sa neráta je to bežné, je teplo telo sa viac zahreje ... Lieky od teploty sa odporúčajú až od 38,5 to je už horúčka

jaja23
autor
7. aug 2019
jaja23
autor
7. aug 2019

@klaudia_kaja no ja mu nič nedávam, som radšej keď sa s tým vysporiada sám, viem, že až od 38,5 sa ma dávať. Len mi to prišlo dlho.

leknolina
7. aug 2019

Moze to byt od zubkov... pozri sa ked tvoja pediatricka nerada riesi blbosti kasli na to. Pokial chces ist k nej chod nech pocujes nazor odborníka. Ved na to tam je... dúfam ze to budu len zubky