Do akého veku boli vaše deti v kočíku?

3. feb 2022

Do akeho veku boli vase deti v kociku? Ja viem, ze je to rozne...Ale tak ma zaujima kolko priblizne mesiacov mam ratat, ze treba kocikovat.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pribinak
3. feb 2022

Tak od 10 mesiacov už sám chodil, ale keď sme šli niekam ďalej tak aj 2 ročný si rád sadol. Ale väčšinou kombinácia, chvíľu pešo, chvíľu na odrazadle a chvíľu v kočíku.

hennyinnsbruck
3. feb 2022

Tak moja mala 3 roky a sem tam ju zoberiem v kociku do skolky (len do skolky) -ked mam ja rano stres alebo ona je moc unavena🤪
Ale na jar ide uz prec no😄

Aj my znamy vravel taka velka baba v kociku?reku a? Do 18 tky ju vozit nebudem 🤦🏼‍♀️🙄

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jjanulienka
3. feb 2022

Moja tak do roka a pol v pohode teraz bude mat dva a už tam nechce byt🤷🏽‍♀️

nikpa
3. feb 2022

Kým sa naučil chodiť. Potom ho uz chcel len tlačiť pred sebou a sadol si do neho akurát keď sa mu chcelo spať.

diamond007
3. feb 2022

Tak na toto som bola prísna. Od 8mes mala trojkolku, ako ročná (keďže je zimná) bola ešte párkrát, ale od 1r 3m som kočík vylúčila úplne a buď peši alebo trojkolka. Oplatilo sa 🙂 v 2 r sme dávali 3kilovemtrove túry bez protestov, teraz má 3r a po vyše 2km mi vraví že nechce ísť domov že poďme ešte na prechádzku.

travelllerka
3. feb 2022

Moja ešte 4rocna sa rada povozi s mladsou 2rocnou. Ale zas do roka kočík nechcela, takže tá to má nejak opačne 🙂 je to praktické, keď je unavená a ja sa potrebujem rýchlo presunúť, alebo keď sme dakde na dlhsej trase, že si v kočíku môžu pospať obe, aktuálne mám dvojitý kočík. Ale starsia je skôr taký unavenejsi typ, nevládze dlho bezkat a zas aj na mladšiu dcérku žiarlila, keď sa len ona vozila, takže sme zabili 2 muchy jednou ranou 🙂

majamat
3. feb 2022

moja do 4r, ale ten posledny rok nie stale. nevladala, nevydrzala chodit, chybala jej enrgia, potom jej diagnostikovali celiakiu.

travelllerka
3. feb 2022

@majamat aj moja má celiakiu, tiež sa ešte 4r v kočíku obcas vozi

majamat
3. feb 2022

@travelllerka odkedy? moja mala dokoncenu diagnostiku zhruba v 3,5r.

evica17
3. feb 2022

To vela zalezi kde budes chodit, ako rychlo sa potrebujes dostat niekde, ci budes chodit na dlhe prechadzky.

travelllerka
3. feb 2022

@majamat moja mala 2,5r keď ju diagnostikovali, teda keď sme boli na biopsiu, aktuálne má 4,5r. Ale vidím, že trávenie nemá v poriadku, pridalo sa niečo ako reflux posledné mesiace.

ivik111
3. feb 2022

Syn sa veľmi rád vozieval v kočíku ešte keď mal krátko po 3.narodeninách🙈🙈😉

evkamotka
3. feb 2022

Starsi do 2r3m. Mladsi do roka a pol. Ale upozornujem, ze to preto,lebo s nim chodime len mensie vzdialenosti do 500m od domu

majamat
3. feb 2022

@travelllerka to je blbe. moja mala aj HIT. to ala este pred bezlepkovou dietou a na bezlepkovej sa jej aj HIT zlepsila.

selest
3. feb 2022

Do cca 2.5 roka. Keby sa nenarodil mladsi kludne by som ho semtam povozila aj teraz ked sa ponahlame alebo ked nechce ist..

mikadooo
3. feb 2022

Takmer do 4 rokov.

ailiba
3. feb 2022

Tak par mesiacov pred 2 rokmi. Už ani za svet nechcel byť v nom. Teraz ma čerstvé 2 rocky a už ho nepoužívame, ale ak by sme šli niekam dlhšie, povedzme na celý deň, tak ho určite vezmeme. Ale asi zalezi od dieťaťa.

janulik2008
3. feb 2022

Malá skoro do 4och 🤣🤣🤣

bubinko1506
3. feb 2022

Nasi mali 1,5 roka, ked odmietli kocik a uz chceli ist vsade peso alebo na odrazadle. Mali necele 2 roky, ked sme boli pri mori bez kocika 😅

inana11
3. feb 2022

Záleží ssi aj na tom kde bývaš… ja som doma “v dedine” kocik nepoužívala asi od jedného roka,vsade peši alebo iné dopravné prostriedky detske😃keď sme ale išli cvicit s kamoskou a deckami,tak som vždy chodila s kočíkom,išli sme kamoske,cez celé mesto sme sa ponáhľali na cvicenie,potom decká spali v kočíku a my sme vklude niekde obedovali a oddychovali a potom sme šli do parku kde sa decká besnili… bolo mi to pohodlnejsie🤷‍♀️Takze ho používal takto asi do troch a keď sme niekam šli na cely den,toez sme ho brali kvôli spanku,napríklad zoo alebo tak… a inak sa aspoň dobre veci vozili… ja som povedala mužovi že chapem nase rímske spoluobčanky a aj ja chcem mat kocik navzdy keď ja som naň natrepala dieta,nakup potravín a ešte aj blbosticky do domacnosti čo som niekedy fakt isla sko blazon… teraz mam druhe dieta a má len idem mesiacov takze kocik nosíme vsade a pod ním nosíme kamene,šišky,palice,kvety,listy… a pre staršieho stvorrocneho mam skejtik keď chcem ísť niekam dalej a mimo obce… niežeby nevydrzal ale nenechám ho behat po hlavnej ceste napríklad keď ideme na rybník labute kŕmiť🤷‍♀️

nnnuuunnn
3. feb 2022

Do roka absolútne kočík nechcel, to len šatka, alebo na rukách, max.vydrzal v kočíku 10 min, keď už stál, tak na stojáka bol v kočíku chvíľu, a držal sa operadla 🤷 no a potom zase naopak do 3,5r som ho ešte na poobedny spánok iba v kočíku uspávala 😀

kikulienkadd
3. feb 2022

Ahoj,do 2r pravidelne. Potom príležitostne, v 3r letná dovolenka: poobede spal iba na terase v golfáči. Bol tam narvaný, nohy trčali,ale bol šťastný 😊 Teraz bude mať v lete 4r a veru,golfáč bude chodiť s nami v kufri auta,keby náhodou...

andrejka1974
3. feb 2022

Do 2 rokoch bežných deti

travelllerka
3. feb 2022

@majamat uvidím, čo nám povedia na gastre, či jej budú ešte nejaké vyšetrenia robiť. Tu HIT Vám kto diagnostikoval? Myslím, či to rieši gastro, alebo imuno/alergolog? Lebo zrejme nas neminie ani vyšetrenie na imuno, mala aj menej bielych krviniek.

majamat
3. feb 2022

@travelllerka to vysetruje alergolog

letfenixa
4. feb 2022

@diamond007 z akého dôvodu prísna?

basska_b
4. feb 2022

Do 2 rokov. Akoze vozili by sa aj potom, ale zaroven uz ako tak drzali smer a vladali ujst aj dlhsiu vzdialenost. Treba ratat s tym, ze medzi 2-3 rokmi sa unavene dieta bude pytat aj na ruky... ale zaroven uz pekne beha. Okolo 2.5 roka mozes dat to najmensie cykloodrazadlo

basska_b
4. feb 2022

@letfenixa Chcela si vycvicit turistu... kondicka, vydrz, svalstvo sa musi budovat. My to tiez tak robime, ale od 2 rokov...