Používame cookies. Viac informácií tu. OK
beky1813
31. máj 2019

Tak isto, ako keby si bola tu. Aj tu byva leto, teplo a navyse nemame more, co by zjemnovalo pocit teola

dskjhfdlkdjhl
31. máj 2019

@nikiki29 v lete je lepsi plateny klobucik a je uplne jedno, ci to leto stravis v BA, alebo niekde pri mori, ten klobucik a opalovaci krem potrebujes aj tu.

nikiki29
autor
31. máj 2019

Tak to ma celkom potešilo ženy... ďakujem. Ja som zostala dnes trochu v strese, že čo tam s ním budem robiť keď mu bude teplo 🙈

ink
31. máj 2019

mne sa osvedčilo mať v prebalovacej taške vodu v spreji, termálnu,alebo keď máš vhodnú nádobku, tak obyčajnú. Prestriekala som nožičky, tváričku, jemný vánok osviežil

beky1813
31. máj 2019

@nikiki29 a ci s nim budes robiť na Slovensku 😃 tu budes v teple dlhsie

nikiki29
autor
31. máj 2019

@beky1813 ja neviem veď on sa už teraz pri 22°C potí 😂🙈

sisaka
31. máj 2019

Co najmenej oblečenia, tieň, opaľovací krém by dieťa do 6 mesiacov nemalo používať, v najväčších horúčavách ostať dnu, väčšina domov/bytov v Taliansku ma klímu, treba ostať cez obed dnu.
Za mna - radšej horúco v Taliansku pri mori, kde sa da oveľa lepšie schladiť a tiez pri mori pocitovo nie je nikdy tak horúco ako vo vnútrozemí ako v rozpálenom meste niekde na Slovensku, kde teplota v byte dosiahne v lete kľudne 28 stupňov

sisaka
31. máj 2019

@nikiki29 ak sa potí pri 22 stupňoch treba ho primerane obliecť a nebude sa

nikiki29
autor
31. máj 2019

@sisaka mal len body a tenučké tepláky, ale keď zaspal v kočíku mal aj tak spotený chrbátik 🙄 nie veľmi ale predsa trošku...

nikiki29
autor
31. máj 2019

@sisaka a ten opaľovací krém mu teda nemám dávať? 🤔 objednala som s minerálnym filtrom Badger

lenca1401
31. máj 2019

úplne v pohode,teste sa 😊 bude to super.my sme boli v Chorvátsku ked mal malý polroka a super.Na plaze sme dochádzali aj autom čiže veli den vonku a kojeny-mal len plienku a tričko,ciapky som kupila so sieťovinou také piratky, tenké, vzdušné,top je plážovy stan(tam som aj kojila a aj tam spal) všetko ako tu,len ovela lepšie 😁

amelie2017
31. máj 2019

Ja byvam pri mori, cez den je teplo ok, vsak budete na plazi, pri bazene, na plazi zvykne prijemne pofukovat, horsie su noci, to mala spavala velmi nepokojne. Ale podla mna sa nemas preco bat a stresovat, velmi horuco byva aj na Slovensku.

nikiki29
autor
31. máj 2019

@lenca1401 ten plážový stan je super tip. Ten si zaobstarám 😊

lenca1401
31. máj 2019

@nikiki29 odporúčam samorozkladaci!!!!prvy sme mali taký z lildu tyčový,bol fajn ale nervy skladat a rozkladať,tento vyberiem z puzdra,stiahnem pasku hodim a je to 😁 joj ja by som hned sla na dovcu ale tento rok ti bude asi ,,na malte"

nikiki29
autor
31. máj 2019

@lenca1401 čo by som dala za dovolenku “na malte” 😁 možno o 2-3 roky si aj my takú dáme 😊 no teraz sa uspokojím s tým plážovým stanom 😁 tak dúfam že to zvládneme...

renatka100
31. máj 2019

@nikiki29 malemu tam bude super neboj, vacsinou tam fuka vietor, staci si objednat lehatka so slnecnikom na plazi, maly bude v kociku pod strieskou spinkat a vy sa budete opalovat. Uzivaj kym je maly lebo dalsi rok uz budete za nim iba behat😀

nikiki29
autor
31. máj 2019

@renatka100 bodaj by si mala pravdu a užijeme si to 😊 s lehátkami a slnečníkom sme rátali, dokonca aj kočík má vlastný slnečník takže tieň non stop.

nikiki29
autor
31. máj 2019

Inak ešte ma napadlo - do mora plavky alebo plienky na plávanie?

renatka100
31. máj 2019

@nikiki29 bude super neboj

lenca1401
31. máj 2019

@nikiki29 maly mal plienky,ked mal poroka,ked rok a pol uz behal aj bez na plážach ktoré boli ,, tajné" 😊 ale stále plienka alebo to uz mal aj plavky,vtedy sa uz učil aj cikat na serblik.tak to slo jedno s druhým

sellycka13
31. máj 2019

@sisaka a to nemôže ani tie bio opaľovacie krémy? Véd tie sú tu nato aj pre kojencov ci mate iné info?

sisaka
31. máj 2019

@sellycka13 @nikiki29 neviem ako na Slovensku, ale u nás je na všetkých sunscreen vrátane tých prírodných ako aj tu spomínaný Badger uvedené, že použitie u deti mladších ako 6 mesiacov konzultovať s lekárom.
Ak vás zaujima môj osobný názor, dieťa do 6 mesiacov nemá byt čo vystavované intenzívnemu slnku a osobne by som ho žiadnymi ani tzv. prírodnými, bio a neviem čo ešte nenatierala. Ale to je už na zvážení každého rodiča

babi81
31. máj 2019

@nikiki29 das volne lanove alebo vavlnene body, tenky klobucik a potom prikryt lahkou bavlnenou plienkou.nasa mala necelych 5mesiacov v auguste a boli sme pri mori od polky juna do polky septembra, tiez hlavne koli svokrovcom v it 🙂 zvladnes uplna pohoda, na plaz som zobrala bazeni a par hraciek, kazdy den min 2x sme sa kupali bud rano do 11 alebo po 16

babi81
31. máj 2019

@nikiki29 opalovaci sme mali tento je vhodny pre novonarodencov.co ss tyka spoteneho chrbatika v kociku sme mali bambusovu podlozku, inak aj nasa sa lahko spoti ked spi

nikiki29
autor
1. jún 2019

@lenca1401 ja som dostala plavky normálne neoprénové pre takéto malé deti, ale celkom si neviem predstaviť ako by som ich vyčistila keby sa do nich pokakal.

nikiki29
autor
1. jún 2019

@sisaka spýtam sa aj lekárky čo si o tom myslí, ale ja som si myslela že je lepšie natrieť ako sa spáliť. Vystavovať priamemu slnku ho určite nechcem, bude v kočíku, ale keď s ním pôjdem do vody, môže ho rýchlo spáliť 😕
A ten Badger pozriem čo na ňom píšu, mňa ani nenapadlo niečo takého kontrolovať či sa môže do pol roka 😞

nikiki29
autor
1. jún 2019

@babi81 prosím ťa ako vyzerá tá bambusová podložka? Taká len ako bamb.plienka? 🙂

renatka100
1. jún 2019

@sellycka13
@nikiki29 taketo babatko by som ani ja nenatierala. Staci obliect dlhe elastaky a dlhe biele tricko a mozes s nim do vody. Aj tak tam nevydrzi viac ako 10 minut. Bio opalovacie kremy su zalozene na mikrocasticiach a to ani panboh este nevie, co to s kym urobi. Urcite by som nedavala, radsej klasiku pre babatka avene 50 napr. Inac maju aj take prirodne s malinovym extraktom - tie su velmi vyuzivane napr v australii kde treba natierat po cely rok.

renatka100
1. jún 2019

@babi81 toto vyzeea te su tiez tie mineralne filtre s nanocasticami

nikiki29
autor
1. jún 2019

@renatka100 to je asi z kaluže do blata s tými opaľovacími krémami. Mikro častice neprechádzajú cez pokožku, problémom by boli nano častice. A Avene je zas plné chémie a to mu na jeho ekzém asi nedám. To už fakt radšej nič. A keď ho má opáliť tak ho opáli aj cez oblečenie, keďže bavlna má SPF nejakých 7-10 (nepamätám si už presne) 😞

Tu začni písať odpoveď...

Odošli