Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Dvojmesačné dieta nechce spať

denulienkad
16. mar 2014

ahojte kocky. mam taky problém,že môj 2 mesacny chlapček nechce spinkať vôbec cez deň. len tak sem tam 10 az 20 min.driemka. a keď je hore chce aby som bola s nim v kuse. Ak idem preč rev. nestíham cnič .skusala som aj vak ale nič. neviem co s nim je to normálne? v noci je 3 krát len hore. ďakujem

janickacrazy
16. mar 2014

@denulienkad Ahoj, ja som mala tiež také dieta, spal presne tak ako tvoj po 10-20 minútach cez den. Tiež som absolútne nič nestíhala pri nom. Nemože ti niekto pomoct, napr. mama alebo svokra aspon s varením alebo upratovaním, viem, že je to tažké s takým bábom a ver tomu, je to normálne, jednoducho sú deti čo prespia 3-4 hodiny a sú takíto nespavci. Moj má už 3 roky a málo spáva doteraz, ráno o 6 hore a celý den sa nezastaví, denný spánok nehrozí a večer o 8 konečne zaspí tak som hotová. Užívaj si, že ti spí aspon sem tam, neskor bude spat ešte menej 😀

denulienkad
autor
16. mar 2014

Manzel mi pomaha,ked moze a inak svokra mi pomaha.

janickacrazy
16. mar 2014

@denulienkad tak to je fajn, že ti má kto pomoct, moj manžel bol v zahraničí ked sa malý narodil, takže u mna to bolo o to tažšie, u nás sa to zlepšilo asi okolo roka, ked začal spat tak 3/4hodiny cez obed, no vstával ráno o 4 od narodenia až do 2 rokov, čo bolo fakt strašné, teraz vstáva až o 6 😀

sense
16. mar 2014

ano je to normalne...taka bola aj moja....ale casom sa to zlepsilo....a spava len vonku , teraz ma 11mesiacov a vcera v noci prvykrat prespala len s jednym zaplakanim od 19.30 do 05.30, inak budicky o styroch rano al. o piatej uplne bezne, medzi 4-8 mesiacom kazdych 45min v noci hore s placom....teraz spava doobeda 45min. a poobede 45min. az 1.5hodiny (vynimocne) a v noci od 19.30 do 05.30-06.30

a kamaratkina mala spi od troch mesiacov celu noc, a teraz (je rovnako stara ako moja resp rozdiel dva tyzdne), jej spava od 19.00 do 07.00-08.00, a cez den doobeda aj poobede 2-3hodiny

takze kazde dieta je ine...

anicka246
16. mar 2014

veru tak je to normálne ja som prvých 3,5 mesiaca nič neurobila, mama mi chodila riady umývať, aj nám varili so svokrou... viem presne čo zažívaš, ale musíš len vydržať prejde to...

denulienkad
autor
16. mar 2014

Tak to hej.Ale cely den je hore a potom je nervozny len na ruky chce ist a ked ne tak kopkat rozbaleny no horor.

siska53
16. mar 2014

@denulienkad a daku satku ci nosic pouzivas? Ak nie,mozno by to pomohlo a hajal by tak viac. Ty by si si zatial porobila,on by zas citil tvoju blizkost...

denulienkad
autor
17. mar 2014

Satku som pouzila raz a plakal tam,ako keby som ho rezala.

mabika
17. mar 2014

A davas ho vcas spat? Do 1,5hod od prebudenia?

denulienkad
autor
17. mar 2014

Davam ale nechce zaspat ani keby co bolo

lucinocka
17. mar 2014

@denulienkad ano je to normalne🙂 Moja zacala spat az po troch mesiacoch, ked presla na umele mlieko..zrazu spala 3 hodiny, co som dovtedy mohla len snivat, inak rev az do fialova cele dni..

Tu začni písať odpoveď...

Odošli