Dvojmesačný synček stále spinká

lenicka2323
14. jan 2018

Mám 2 mesacneho synceka je narodeny predcasne v 32tt.
Syncek stale len spinka nie je hore skoro vobec len ked papa a to tiez pocas papania vacsinou zaspinka .... mozte mi prosim poradit ak s tym mate nejaka skusenosti ...myslim ze ako 2 mesacny by uz mohol byvat a trochu hore ...neviem ale ci sa mu rataju ozaj 2 mesiace ...tak ako donosenym babatkam ... dakujem za kazdu skusenost a radu ☺

anketkarka
14. jan 2018

Ak sa stihne napapat, tak podla mna to nie je taky problem. Este by mohol byt v brusku. Ak sa ale nestihne napapat a skorej zaspi, tak ho treba asi budit. Musi priberat.

zlaticko118
14. jan 2018

Nie sú 2 mesiace to isté keď sa narodí v 32tt a keď sa narodí v 40tt. Napriek tomu že veľa spinka ale pekne pribera tak ja problem nevidim. Ak by nepriberal bolo by horsie. Niektore su viac spave ako iné.

petrag25
14. jan 2018

Ja si tiez myslim, moja mala bola tiez narodena v 36tt ale s nizsou vahou tak sme pobudli v nemocniti a kupila som si knihu o predcasniatkach a tam pisali ze prve mesiace su spavejsie 🙂 tak snáď dospi co v brusku nestihol a bude to oki 🙂

viskupovaandrea
14. jan 2018

Moj syn sa narodil na zaciatku 38tt a tiez stale spinkaval a noc prespal uplne celu a budil sa az okolo 8rano a cez den siel niekolko krat spinkat. V noci som ho chodievala pozerat a kontrolovat kazde dve hodin a cez den som ho stale kontrolovala ci dycha, , bola som tiez vystresovana z toho. Zostalo mi to do teraz akurat ze nechodim uz kazde 2h ale v noci chodim oboch kontrolovat a pred tym ako idem spat niekolko krat ich kontrolujem...
Dnes uz maju za chvilku 3r a 4r a na obed nechcu spat vobec takze spia celu noc (od pol osmej) a vstavaju okolo 8-9h rano...

jeemima
14. jan 2018

Ahoj moje dvojky sa narodili v 31tt domov s nemocnice sme isli ked mali 8 tyzdnov, tam iba papali a spali nemali obdobia kedy by boli len tak hore (okrem kupania), doma prve dva tyzdne tiez len spali a potom ked uz mali okolo 11tyzdnov t ak ak uz boli viac hore tak iba kvoli kolikam. celkovo boli velmi spavi a aj dlho hadam do roka mali 3 spanky do dna.

daakotaa
14. jan 2018

@lenicka2323 ja ma dceru narodenú 33tt, tiez prespala cele dni prve 2 mesiace a dokonca aj na papanie som ju musela budit...taka mala spachtoška bola.

sissy27
14. jan 2018

Moja dcéra spávala prvé tri mesiace asi 22 hodín denne, tiež bola hore len pri kŕmení a kúpaní. Narodená v termíne. Ak normálne priberá, tak si užívaj kľud a pohodu, nebude to trvať večne 😉

lenicka2323
autor
14. jan 2018

Dakujem krasne vsetkym za rady...aspon som kludnejsia ☺

rembura
15. jan 2018

vazne si nerob starosti, toje normalne :D

sinda11
17. jan 2018

@lenicka2323 ahoj aj ja mam 2,5mesacnu dcerku tiez 32tt,kludne mi napis budem rada. Ahoj

stanka_s
17. jan 2018

@petrag25 ahoj, mozes mi napisat nazov knihy? Tiez mame predcasniatko nar. v 36tt.

stanka_s
17. jan 2018

Nasa mala ma dnes 3 tyzdne. Narodena ako predcasniatko v 36tt. Da sa povedat, ze v kuse spinka. Ked by som to zratala, tak mozno hodinu, max. dve hodiny denne je hore. Podla mna je to ok, ved este mala byt v brusku. Nasa aj papa vacsinou v spanku.

petrag25
17. jan 2018

@stanka_s narodili sme aa nezreli sa tusim vola 🙂

stanka_s
17. jan 2018

@petrag25 dakujem