Extrémne plačlivé dieťa

drutyn
25. feb 2022

Ahojte ,neviem ani ,prečo tu píšem, asi sa len chcem nejako "utešiť",že možno niesom jediná, čo má dieťa, ktoré nonstop za všetko plače,keď nie je na rukách... má len vyše mesiaca ,ale celý ten mesiac len plače a plače.. jedine na rukách sa vie ukľudniť .. zostarla som už o 20 rokov za ten mesiac a či to skončí niekedy ,mi ostáva len silno dúfať, nič viac 😁

gansi
25. feb 2022

@drutyn dobrý deň, ja som mala toto isté. Dieťa stále len plakalo a plakalo, sem tam jedlo, málo spalo. Zistili mu skrytý reflux, z ktorého podľa dr musí vyrásť. Avsak dôvodom nebol skrytý reflux ale Kiss syndróm. Je málo informácií ohľadne tohto na nete a dr vás na to neupozorni. Keď mal 2,5 mesiaca navštívili sme osteopata a dieťa bolo do pár dní ako vymenene. Ak budete potrebovať viac info, napíšte.

jana_eyre_2
25. feb 2022

@drutyn áno, mala som takého tretieho syna.. bol taký extrémny do 3rokov, potom sa to začalo ustalovat a teraz má 5r.. je to zlatý, milý a chvaleny v kolektíve chlapček.. občas ešte dostane nervy ale inak je zlatý.. náročné ale zvládneš to neboj 🙂

jjanulienka
25. feb 2022

Och moj ma 9 rokov a za všetko reve 😅užívaj si to malinké vonave babatko, ktoré neodvrava a netrieska dverami😬😬❤️

thoughtfulweirdo
25. feb 2022

Môj ma 9 mesiacov a prvého pol roka prereval. Proste reval a reval a reval, nech som robila čokoľvek a to som ho fakt ani moc neskladala z rúk 🤷🏻‍♀️ teraz už je to lepšie, na rukách väčšinou nereve 😅 ale vieš čo, dá sa to prežiť. Sama som pred pár mesiacmi neverila, ale dá. Prajem veľa síl 🤗

kittykat22
25. feb 2022

U nas to iste. Maly revko. Bolo to strasne 😀 Nieco chcem Wuaaaa. Nieco nechcem Wuaaaa. Neviem co chcem Wuaaaaa. Ako rev od nevidim do nevidim.

drutyn
autor
25. feb 2022

@jana_eyre_2 do troch rokov ?? A ja sa utešujem ,že snáď maximálne do troch mesiacov by to cca mohlo trvať 😁

beata_k
25. feb 2022

@drutyn Skus nosic/satku. Mozno potrebuje byt s tebou a mozno ozaj reflux.

drutyn
autor
25. feb 2022

@thoughtfulweirdo prežiť sa dá, ale s akými následkami na psychickom zdraví 😁

drutyn
autor
25. feb 2022

@kittykat22 no presne.. Chcem jesť ,revem.. Jem,revem.. Chcem ísť na ruky ,revem.. Som na rukách, revem
..achh,psychooo😁

drutyn
autor
25. feb 2022

@beata_k nad tou šatkou už rozmýšľam, to je moja posledná nádej..

jana_eyre_2
25. feb 2022

@drutyn jaaj, to je také malinké bábätko? To určite prejde po 3-4m.to tie začiatky sú takto bežné.. neskôr je to už viac-menej výnimočné.. ja som si myslela že ide o staršie dieťatko, prepáč vôbec som si nevšimla to že má len niečo vyše mesiaca, moja chyba..

akje
25. feb 2022

Aj ja som take mala 😊 uz ma 5, je to sikovny citlivy vnimavy cholerik :D casom sa to zlepsi, vydrz! Drzim palceky 🙂

kittykat22
25. feb 2022

@drutyn nebudem ti pisat - pustila som ipad a na nom teletubies a bolo ticho. Je dost mozne, ze za tento komentar tu dostanes poza usi 😀

makova333
25. feb 2022

Male dieta nema dovod plakat cely den ak mu nieco nie je. Nema problem s bruskom? Travenim? Aka je stolica?

lucik194
25. feb 2022

nasa starsia, prerevala prvych 6 mesiacov, strasne ju bolelo brucho, stale nafuknuta, vyplakany pupok smerom von, hucala od rana do vecera a od vecera do rana. v 6 mesiacoch ked zacala jest aj ine veci ako mlieko, akoby utal....... skryty reflux, pogrckavala hocikedy.....
neskor diagnoza - intolerancia na laktozu

ankare
25. feb 2022

@drutyn neboj, ono sa to bude zlepsovat, len vydrz. Ak sa dá, zapoj do kolobehu rodinu. Držím palce!

nika3136
25. feb 2022

@drutyn
Aj nasa dcera bola takato uplakana, preslo to po 2r 🙂

sakaca
25. feb 2022

@drutyn príčin môže byť veľa, no aj žiadna a prejde to. Ja mam menšiu veľmi náročnú a ta sa teda narevala a nespala a doteraz, bude už mať 3 je veľmi citlivá a dáva najavo aj rezom riadnym svoje pocity. Netrap sa tým a zober to ako to je. Mne veľmi pomohlo nosenie, lebo som si mohla porobiť ísť von a ona bola pri mne spokojná. Nosila som v Rischino nosiči a bolo to super.

drutyn
autor
27. feb 2022

@sakaca už od začiatku rozmýšľam nad tým nosičom,len za bojím, že kúpim a nebude chcieť v tom byť.. predsa len ,nie sú najlacnejšie tie nosiče :/

sakaca
27. feb 2022

@drutyn sú aj pozicovne na FB napríklad Nosíme deti Prievidza, neviem od kial si ale pošlú poštou aj kuriérom. Vyskúšas a uvidíš

pokynka
11. okt 2022

@gansi Môžem poprosiť info prosím

gansi
12. okt 2022

@pokynka https://www.modrykonik.sk/forum/hladame-lekara/kiss-kidd-syndrom-hladam-skuseneho-fyzioterapeuta/
Tu píšem viac, prečítajte si a ak niečo kľudne napíšte správu. Aký máte problém vy?