Fusak Eisbärchen ste s ním spokojní?

monko
17. okt 2011

Maminky chcela by som sa spýtať, či máte niektorá skúsenosť s fusakom zn. Eisbarchen, prípadne iným. Je to fusak ktorý má zips v strede, neodopínali vám ho detičky? Prípadne aký iný fusak by ste odporučili? ďakujem za rady...

alusha
17. okt 2011

my mame eisbarchen a sme spokojni, vyuziva ho uz druhy syn a je stale ako novy, teplucky a prakticky, zips neodopina a ani starsi sa ho nesnazil nikdy odopinat 🙂

janka_pn
17. okt 2011

tiez sme ho mali a bol v pohodice a cena je celkom prijatelna.

kejtty
17. okt 2011

je to super teplucky fusak, sme s nim max. spokojny. Podobny fusak je este Kaiser...

janzel
18. okt 2011

ak sa mozem pridat tiez sme boli velmi spokojny s tymto fusakom je od maleho babenka az po 3 rocne deti, do hlbokeho aj golfoveho kocika, ak by ste mali zaujem prave ho idem predavat (27,- novy stal 41 a je bez poskodeni v super stave) tak ak chcete pozrite moj bazar ;) pekny vecer jana

abbie
18. okt 2011

ja som ho dnes kupila a som nadmieru spokojna 😉 je velmi teply

juliagregor
19. okt 2011

používala som ho 2 roky pri dvojčatách...
ocenila som, že je velmi tenký a zaroven velmi teplý, pre mna to bolo velké plus, kedže dvojičky maju menej miesta ako v normálnom kočíku
dal sa uviazať o konštrukciu kočíka....
pasy som dovnutra nedávala, má ich, ale ja som deti uväzovala inak... 😎
magnetický patent na zapínanie pri spodku, v tme, superná vec, ked sa ponáhlate alebo nevidíte...
spodok mal umyvatelný ...pri väčších deťoch paráda....
bol dlhý a zaroveň mäkký, že sa pekne vložil do kočíka...
nepremokavý, nepotrebovala som nánožník...

pri staršom synovi som mala taký klasický fusak, kt. bol tiež velmi teplý ale nebol taký poddajný, šmýkal sa mi v šporťáku a potrebovala som aj nánožník...

za seba vobec nelutujem, že som ho kupila a znova by som sa pren rozhodla...pre 3 rokmi stýl 45 €