Hľadám návod na Angelcare v slovenskom, českom jazyku

blso
13. sep 2008

Zdravím všetkých a zároveň sa chcem opýtať či nemá niekto návod na používanie na angel care ac 401 Sk alebo Cz. Dík

nobody
13. sep 2008

no tak jsem chtěl udělat dobrý skutek ... na netu jsem teďka hledal jak pominutý ... český tam není, ale zas je to pár stránek v základní anglině, tak se to dá přeložit

nobody
13. sep 2008

kdyby to nikdo neměl, tak to přeložím dneska po spánku ale 😀

blovitc120
14. sep 2008

Ja mám slovenský ak by niekto chcel

emjee
17. sep 2008

skrecok • 39tt • 14. sep 2008 o 06:37
Jeeeej, aj ja by som velmi potrebovala, kedze planujeme kupit ten isty typ v Madarsku. Zatial mame navod v anglictine . Dufam, ze nam niekto pomoze.

anezena • 1d • 14. sep 2008 o 19:26
ahojky, ja mam navod na obsluhu v SK. oskenujem to a poslem vam to v maili. napiste mi do IP Vase adresy. ale najprv idem maleho ulozit buvat. tak zatim

jasom
11. feb 2009

ahojte, super ze som nasla tuto diskusiu, len neviem ci je este mozne aby mi niekto zaslal navod na pouzivanie v SJ alebo CJ na Angel care 401, mam iba v AJ a 1/2 z toho nerozumiem 😒

babulka11979
4. júl 2010

@emjee
peknu nedelku, prosim nemozte mi na mail katka.dobiasova@petrzalka.net
prosim poslat navod v slovencine...mam pristroj doma uz 3roky, chcem ho predat a nemam navod ..dakujem..katka

emjee
4. júl 2010

@babulka11979 nie nemozem, lebo ja ho nemam, pisala to uzivatelka @anezena

ikarkulka
5. júl 2010

kdo by potřeboval český návod, napište mi do ip svůj email, pošlu ho 😉

babulka11979
7. júl 2010

ahoj prosim ta som tu nova, ako mozem tej babe napisat na ten navod?..uz mi ho raz poslala ale vsetky maili sa mi stratili, vies mi poradit?...dakujem

janiela83
22. júl 2010

ahoj karkulka, napisala som ti cez internu postu... mam zaujem o ten navod na pouzitie angel care... dakujem ti

bombula
22. júl 2010

@ikarkulka veeelmi ti budem povdacna ak by si ho poslala aj mne, veeelka obrovska vdaka vopred!

zoja21
28. júl 2010

@blovitc120 ahoj,kupila som angel care ac 401 a nie je tam navod na pouzitie v cestine alebo v slovencine, ak ta mozem poprosit posli mi ho,dakujem,budem vdacna, Zoja.

zoja21
28. júl 2010

@ikarkulka ahoj,kupila som angel care ac 401 a nie je tam navod na pouzitie v cestine alebo v slovencine, ak ta mozem poprosit posli mi ho,dakujem,budem vdacna, Zoja. 😉

wandie
22. sep 2010

@blovitc120 Ahoj....chcem sa spytat, ak este mas navod v slovencine na Angelcare AC 401, mohla by si mi ho preskenovat a poslat mailom? Velmi by mi to pomohlo! Dakujem vopred 🙂 moj mail: wandie13@atlas.sk

blovitc120
22. sep 2010

@wandie poslem, mam ho naskenovany, uz som ho snad 50 poslala 🙂

kvetinka0210
30. sep 2010

@blovitc120 ahoj, prosim mozem poprosit poslat navod na AC 401 v slovencine alebo cestine na p.bianka@gmail.com ? dakujem 😉

dublinka78
18. okt 2010

prosím vás, aj ja by som potrebovala návod na angelcare AC 401 v slovenskom alebo českom jazyku. ak to niekto máte, pošlite to prosím na petra.krizkova@gmail.com.
dakujem velmi pekne

majkejka
9. nov 2010

@ikarkulka

Dobry vecer, moc moc prosim, mohla byste mi poslat navoda v cestine? Ten nas jsme nekde zalozili a nemuzeme najit. Chci chuvicku pujcit kamaradce. Dekuji moc. Majkejka (marcela.rytirova@atlas.cz)

velrybous
24. nov 2010

ahojda, koupila jsem si chůvičky, ale je tam dost stručný návod v CZ, máte ho někdo rozšířenější??? díky Lenka

imzadi
20. dec 2010

Ahoj holky,

mame AC 401 s dvema deskami, mam dotaz - davate obe desky pod matraci i pro novorozence? prijde mi, jak to ma byt na kraji tech matraci, ze to nemuze fungovat 😅 dik moc za radu! 😉

katkapardubice
25. dec 2010

Zdravím mám dotaz chuvička AC 401 funguje i na zpětnou fazbu s dítetem??Nebo mohu jenom poslouchat dítě??
A druhá otázka...jak to funguje,když je zapnutá monitorovací deska pod matrací a dítě se z postýlky zvedne to nějak začne reagovat a musí se to vypínat??Díky za jakoukoliv odpověď 🙂)

ivulik1
20. jan 2011

prosim poslite mi niekto navod na obsluhu angel care 401 lebo uz druhý den to neviem nastavit moj maly cosi postlacal a nedokaze sa naladit prijimac s vysielacom obe to mam zapnute a ako keby sa nevdeli najst... prosim je to surne

ivulik1
20. jan 2011

http://www.babymarket.cz/navod/navod401.pdf NO Návod som nasla ale nastavit sa mi to nepodarilo...

permonik7
6. feb 2011

@katkapardubice když jsme měli v nemocnici desku pod matrací,tak když jsem ho vytáhla z postýlky, začalo to řvát, musela jsem na to myslet a vypínat to...počítám, že u AC to bude minimálně podobné😉 Měli jsme tam Nanny...a já s tím spokojená nebyla. Domy nemám žádný monitor. Na AC jsem slyšela jen chválu, tak snad někdo poradí😉

katkapardubice
6. feb 2011

@permonik7
já jsem si AC koupila za přijatelnou cenu a uvidíme jak bude fungovat,je to taková všestraná věcička,manželovi se to moc líbilo,protože já a elektronika nejde dohromady tak to manžel nastavil a trochu jsme to i prubli 🙂))

permonik7
6. feb 2011

@katkapardubice s elektronikou jsem na tom stejně 😀 a muž je elektrikář a počítačovej mág 😀

katkapardubice
6. feb 2011

za to já jsem pravej opak 🙂))

luckamuco
6. mar 2011

@blovitc120 Prosim ta ak mas este ten navod na angelcare ac 401 mohla by si mi ho poslat na: lucka-muco@azet.sk velmi ale naozaj velmi pekne dakujem!

dastien
15. máj 2011

dobry den.prosim vas ako ste spokojne s angelcare ac 401?ja osm si ich teraz kupila dnes sme ich prvy krat skusili a neviem neviem ale stale mi susti asi signal.boli sme na zahrade a maly spi v izbe a stale to sustalo.neviete mi poradit?