Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Hodinové nočné budenie

silvitita
6. jan 2016

Ahojte budem vdačna za každu radu.Synček ma 1rok a budi sa v pravidelnych intervaloch každu hodinu dojčim ho je my jasne že to je zo zvyku pretože večer sa napapa kaše.....atd.a aj tak sa zobudi neda sa mu to len tak zobrat a nenadojčit ho pretože ma extra dobru vydrž v revani takže toto vylučujem nechat ho vyplakať mam ešte 6-ročnu dcerku a to sa neda poznate nejaky sposob resp.postup ako predlžit spanok?v noci spim pri nom cez den spi 1-2x po cca 45min.

majulino
6. jan 2016

nepotesim ta moji boli obaja taky chce to len trpezlivost ja som si dala deti k sebe do postele a spala pocas dojcenia ked dojedli otocili sa same. nikdy som nepraktizovala nocne odgrgavanie

evittam
6. jan 2016

@silvitita No, jedine odstaviť od nočného dojčenia - ako sama píšeš je to len zvyk - momentálne už zlozvyk....(a teraz ma matky čo dojčia čo najdlhšie určite ukameňujú 😝 )....

majulino
6. jan 2016

@evittam ja kojim s dvojmesacnou prestavkou 4 roky neboj neukamenujem 😀 su rozne deti moji na zaciatku ozaj len zavislacili no na dcere teraz vidim ze ona naozaj pije hltavo skor zavislaci cez den 😀 😀 😀 😀

evittam
6. jan 2016

@majulino To som rada, nakoľko sa tu nájdu maminy, čo možno áno - alebo skôr určite. Ja som obe deti dojčila cca do 10.mesiaca (chcela som max.do roka), odstavili sa vlastne postupne samé....Spia celú noc cca od 5.mesiaca - obe. 😉

silvitita
autor
6. jan 2016

ako vidim bude to tak ako si myslim len vydržať odgrgavať ho nenechavam ani ja len sa naceca otoči sa a spi dalej ibaže on je aj cez den taky nrspokojny stale si ma moc vyžaduje potom to čo nestihnem snažim sa večer ale aj tak na prd pretože od 8smej ako ho dam spat som pri nom do 11tej aj 4x

majulino
6. jan 2016

@silvitita skus mu dat vodicku toto moji robili cca do pol roka ze nevedeli bezomna vydrzat ani minutu

smutko4
6. jan 2016

Nič v zlom, môj má 24 mesiacov a budime sa zo zvyku 3 až 7 krát za noc, občas sa nápije a občas fungujem ako dudlik, nechce ani cumlík ani fľašu, ale už sa mu zmraka a mne svitá na lepšie časy, už ma vlastnú izbičku a aj posteľ a už postupne pôjde do svojej izby, poriadne som sa nevyspata cca 26 mesiacov, bo bol aktívny aj v brušku ako futbalová jedenastka

sardinka335
6. jan 2016

@silvitita tak ked sa mu to nedá zobrať tak potom čo ti radiť? Všetko od čoho deti odučame sa neozaobíde bez plaču - ved ho nenechaš niekde v kute revať bez zaujmu...
X žien radi zapojiť ocka na večer a par noci dieťa spi s nim, že cici neni. Da sa všetko len musi rodič chcieť.

timea7
6. jan 2016

@silvitita tiež by som radila zapojiť manžela, mamina nie je, mliečko tiež nie. Keby si náhle musela ísť do nemocnice napr. so slepákom, tak by to ako prežili? No prežili. On si z teba robí cumeľ, chápem, že to môžu byť zúbky, ale prechádza to z potreby do zlozvyku.

cervikpepik
6. jan 2016

v nejakej tema mamka radila natierat bradavku horcicou...ktovie co by na to povedal 😉

evittam
6. jan 2016

@cervikpepik 😀 😀 😀 😀 Kamoška použila tresku keď chcela malú odstaviť....

sardinka335
6. jan 2016

@evittam čo si pipi? Šak bude revať....čo ho nechá plakať?

cervikpepik
6. jan 2016

@evittam ty brdo,dobre 😉 to by ma nenapadlo...chudak dieta...ryba,majoneza,mrkva 🙂

sardinka335
6. jan 2016

Pasta wasabi a krk dam na to ze len uvidi cecek a uteče.... 😉

flower72
6. jan 2016

Neprejedať na noc (netvrdím, že to robíš). Ja som syna vzala k nám do postele, v polospánku ho nakojím, on sa odpojí a často ani neviem, či som vôbec bola hore. Má 2r a 7 m. Umelé mlieko "chronickým nespavcom" nepomôže. Kojenie nie je len o jedení. Kojenie je aj uhasenie smädu, upokojenie dieťatka, uistenie, že mamka je pri ňom, keď ho trápia zlé sny. Daj na svoje srdce, to ti najlepšie napovie.

inka04
6. jan 2016

Bud odstavit od dojcenia alebo vydrzat. Moje obe deti boli take, pri prvom sa to zlepsilo po odstaveni po 2,5 roku. Ale aj tak sa budil - pit vodu - niekolko krat za noc, az teraz v 7. rokoch prespi celu noc bez zobudenia. Mladsi ma rok a koji sa kazdu hodinu, nezamyslam sa nad tym, spim a dojcim, mam ho v noci pri sebe. Treba vydrzat, neriesit, da sa vyspat aj tak, aj ked pri prvom som si myslela, ze sa to neda. Vsetko je v hlave, ak v tom nevidis problem, budes sa citit vyspata, aj ked budes kazdu hodku dojcit.

silvitita
autor
7. jan 2016

dakujem za rady necham to tak je pravda že je to len zvyk ale na druhej strane spravim niečo dobre aj pre jeho zdravie tak zatial to necham tak a budem dufat že v 2,5roku sa to predlži na 3hodinove spanky

inka04
7. jan 2016

@silvitita Ono sa to zvykne okolo roku a pol zlepsit, urcite to nebude vzdy rovnake, intervaly sa urcite predlzia, ale asi celu noc neprespi, ak dieta neprespalo doteraz.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli