Hrá vaše dieťa na bicie?

janinah
11. máj 2012

Hľadám niekoho,koho dieťa hraje na bicie.6r syn,budúci prvák, chce byť bubeníkom,hudobný sluch má,záujem tiež by bol,dcéra 16r. chodí 10rokov na klavír a malý "sa chytá" aj klavíra.O pár dní sú prij.skúšky,rozmýšľam,či ho dať na klavír alebo bicie,ale jedna vec ma brzdí- bývame v paneláku a jeho trening na bicích si v reáli neviem predstaviť 😉 Máte niekto skúsenosti? Tiež je tu možnosť,že to odložíme o nejaký rok,dva,lebo je aj hokejistom a aby to na neho nebolo veľa / a trochu aj na mňa ho vodiť 3x týždenne dosť ďaleko na hudobku/ 😉

zuzikkaa
11. máj 2012

@janinah tak do panelaku jednoznacne elektronicke bicie 😅 😅 😅

http://muziker.sk/elektronicke-bicie/electronic...

anjelicek26
11. máj 2012

@janinah - veru elektronicke bicie a na sluchatka 🙂 Synovec to tak ma, takmer to nepocut....

ester851
21. dec 2015
Používateľ ester851 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ester851.

elektronické bicie určite. Náš syn je z nich tiež úplne nadšený. Doporučujem hudobniny kytary, majú vlastný servis, poistenie nástrojov a hlavne skvelé nástroje 🙂

adinka83
23. dec 2015
Používateľ adinka83 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od adinka83.

Syn od susedov hrá na bicie a poviem vám, občas je to dosť na nervy. Takže ak máte radi susedov, určite elektronické a nech trénuje so sluchátkami 🙂

ali223
23. dec 2015
Používateľ ali223 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ali223.

tak to verim ze to musi byt riadny ramus