Hračka na baterky vo vani

2. aug 2020

Ahojte pisem anonymne lebo sa hanbim ako pes co som to za matku 🤦‍♀️... Mam 2 rocnu dcerku ktora sa strašne rada cvachta vo vani a berie si tam rôzne hračky.. Nedávno dostala od svokry taky hračkarsky mobil ktorý si tiež vzala do vane a hrala sa tam s tym.. Ten telefón nevydaval žiadne zvuky ani nic a prisaham ze som si nevsimla ze to ma baterky..teraz si ho chcela zase vziať a muz na mna zhukol ze co jej to davam do kupela ue vsak odspodu je vytecena baterka ci som normálna.. Ze sa jej nemôže nic stat..?😲.. Hned sme to samozrejme vyhodili dilp kosa

tinapa
2. aug 2020

Daj prečítať túto diskusiu manželovi- aby sa ukľudnil..a odkazujem mu, že sa Ti má za to ziapanie ospravedlniť.. A nech ti viac pomáha s bäbätkom, potom budeš viac všímavá..predsa sa musíš "klonovať" medzi dve deti, to je určite o držku..
Hlavu hore, nič sa nedeje.. To by už mala príznaky, keby jej niečo bolo..

bluka2
2. aug 2020

Počuj, má sa to vyhadzovať do elektroodpadu a nie do koša 😕 dieťa bude ok. Čo životné prostredie...?

kittykat22
2. aug 2020

Ak sa bojis tak zavolaj v pondelok pediatricke. Ta ti povie ci mas nieco sledovat alebo je to uz prec. Netrap sa. Vies kolko sme my narobili hluposti? V buducnosti si na to daj pozor. Syn chcel velmi lodky do vane, a tie co predavaju v hrackarni tak 90% z nich napisane v popise, ze niesu vhodne do vody 😀 a to nemaju ani baterky

aniele
2. aug 2020

Mimochodom, to jeho mama dala dieťaťu hračku s baterkami, tak nech sa zbrzdí. A nenerváčte zbytočne, aj horšie veci sa udejú, kým deti vyrastú. Pri týchto veciach minimálne pred deťmi držte poker face. Často sú deti viac stresované zrútenými rodičmi ako tým, čo sa stalo (to je vidieť napr. v ordináciách).

snowflake07
2. aug 2020

Dnes tu ten isty dement dava temu za temou.Od sava po neviem co ...Ten isty styl pisania,tie iste slova.Admin by mal mazat

sejan
2. aug 2020

@danielahamar asi aj jemu vytiekla vo vani baterka... Keď je taký poučený 😂

autor
2. aug 2020

@snowflake07 prvy krat tu dnes pisem..tak si toto vyprosim...daleko horsie prispevky su tu a nich ich nemaze..

pmoricova
2. aug 2020

Ja si myslím že ak tam aj čosi bolo tak sa to vo vode dostatočne zriedilo aby jej to mohlo ublížiť. Väčšinou ide o látku (kyselina alebo zásada) ktorá je neutralixovana vodou vo vanickr. Podľa mňa v pohode pokial baterku nejedla.

luccija
2. aug 2020

Ako mohla baterka vytiect?väčšinou sa to stáva pri hračkách, ktoré sa dlho nepoužívajú a nevytecu, ale zhrdzaveju.Skor by som sa bála nechávať dieťa samé vo vode.Ale zvláštne ty si nevšimnes, že mobil má nejaké tlačidlá na zapnutie, vypnutie?že vydáva zvuky

mircalla
2. aug 2020

Vymyslená téma

autor
3. aug 2020

@mircalla 🤦‍♀️

autor
3. aug 2020

@luccija nie nevydáva zvuky žiadne skúšali sme to. Viackrát tlačítka ma ale po stlačení nerobili nic..

simonahra
3. aug 2020

bóžinku, to sa stane, že sme nepozorné niekedy, ja tiež pri malom som toľko vecí prehliadla a pozri, mám malého a ten je zdravý a šťastný, žiadna z nás nie je dokonalou matkou 🙂

mircalla
3. aug 2020

Kazdopadne uz je na ceste k tebe psychiater kvoli zakladaniu mnozstva vymyslenych tem, potrebujes pomoc

ave17
3. aug 2020

Ježiš, už sa fakt ukludni, nič jej nebude, ved tie baterky nezjedla...

mircalla
3. aug 2020

@snowflake07 Asi tak, jedina si to pochopila

autor
3. aug 2020

@mircalla akeho mnozstva tem?..toto je prva tema co som zalozila po dlhej dobe?..vam uz harasi alebo co?..

laila22
3. aug 2020

Už som sa zľakla, že si sa bála, že ju potrasie elektrický prúd vo vode z baterky.. 😂 Inak sú aj hračky do vody na baterky.. Z mužom si podajte ruky, obaja ste rovnaký. Našli ste sa.. 😂

majloo
3. aug 2020

Nemusíš sa hanbiť. Mne sa stalo, že som na párty išla robiť také malé parky detské v lístkovom ceste, aj som urobila, aj môj syn si také tri dal. A potom sme zistili, že som ich zabudla osupat.... Zjedol ich aj s tým igelitom... Tiež mi nebolo všetko jedno, ale teraz sa na tom smejem. Môj muž keď prebaloval dcérku asi mesačnú, tak jej vytrel ritku vlhkým utierkami na prach, čo kupujem v Dmku... ze si nevšimol ten obrázok umývadla, čo bol na nich. A ja ze, čo tak mala vonia... 🙈

mircalla
3. aug 2020

Prosim ta, rovnaky styl pisanie v podobnych temach, co si nedavno zalozila...ze ta to bavi

elizuella
3. aug 2020

Hod mu to do hlavy proste tu hracku. Boze, no stalo sa... Ukludnine sa vsetci. Mylit sa je ludske. Ak sa ti chce, tak sa hanbi, alebo sa na to proste uz vyser.

autor
3. aug 2020

@mircalla prísaham ze som nic ine okrem tejto témy za posledneho pol roka nezalozila!! Tak si odpustite tieto obvinenia.. Hladam tu len pomoc nie detektíva na prispevky.. 🤦‍♀️🤦‍♀️