Hračky do záhrady

cigaretka5
17. apr 2012

riešim ako zabsvit malu vonku na zahrade. ponuka je pestra, len b ma zaujimalo s cim sa realne deti aj hraju. pieskovisko je uz na ceste , no co este detom zaobstarat?

ikke
17. apr 2012

lopty, smyklavka, hojdacka, na leto bazen alebo vanu, postavit domcek, podla terenu mozno aj nejaku trojkolku alebo "traktor", ... podla mna idealne nie vsetko naraz, ked je velmi vela veci k dispozicii, deti sa aj tak hraju maximalne s dvomi-tromi 😉

luciferkax
17. apr 2012

my máme pieskovisko, malú šmykalku, domček rýchlo omrzí.... trojkolka a traktor tiež nedržali ich pozornosť dlho.. u nás vedie voda a piesok :D

majka1981
17. apr 2012

@luciferkax polievanie s kupkou, sortirovanie a prevazanie prirodnych materialov: sisky, skalky, piesok, zem; obzerat zvierata: slimaky, lienky a vsetko mozne
pomahat s tym co robia dospely: furik, lopata, hrable, vsetko v malej forme 🙂

anjelicek26
17. apr 2012

Furik, zahradny domcek, pieskovisko, hojdacka a vlastny zahon je aktualne v kurze.... smyklavka a trampolina ich moc nebavia...

luciferkax
17. apr 2012

@majka1981 preeeeeeesne to je naj, mať to,č o majú velký :D :D :D

majka1981
17. apr 2012

@luciferkax moj syn chce stale polievat a polievat a mna to uz mrzi, ked mu nedovolim, spusti strasny rev, ked dovolim, tak vsetko je mokre, on studeny ako zaba a ja nespravim nic 😀 😀 . musim ale dodat, ze polievat ho naucili stary rodicia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

anika11
17. apr 2012

pieskovisko je fajn,tam sa vyhra aj mensi,mame aj smyklavku..nasi sa radi smykaju,ale uplne najvacsi uspech ma u nas trampolina.kupili sme ju vlani na jar a maly v nej preskakal cele leto 🙂 tento rok mu uz pribudne aj partak*bracek,vlani bol este malicky.tak sa uz nevieme vsetci dockat,kedy nam ju tatino znova posklada a huraa skakat.Inak su dobre aj lopty,trojkolky,tenisove rakety a nas je maniak aj na hokej..takze vsade mame hokejky :D

kaja73
17. apr 2012

u nas je NO1 velka trampolina-fici už 5 rokov na zahrade a tento rok ju už zacina okupovat aj mladsi 2 r syn,dalej velke pieskovisko-jednoducho len vykopane cca 2,5 m dlhe 2m siroke a takmer 40 cm hlboke oblozene dlazdicami okolo-moja vyroba-fici už 10 rokov a stale je dobre,no a jasne ze polievanie vsetkeho mozneho malou konvickou.
A zabudla som- na strome zavesene lano s drevom-takou hrubou palicou- dolu, na tom blbol st .syn od 4 rokov do 10 rokov. Urcite take neskor spravime aj mensiemu synovi..

m.i.r.i
17. apr 2012

@majka1981 u nas je presne to iste..my mame pieskovisko, smyklavku a hojdacku..ale to na kazdom tak po 2 minuty..inak len furik, nosit kamene, hadzat ich do potoka, sisky, stipce hadze do vedra s vodou...pripadne piesok s lopatkou nabera a prehadzuje po celej zahrade...ked ideme na ulicu, tak berie lopatku a kde vidi strkovisko, mam o zabavu postarane na 2 hodiny, lebo si tam nabera kamienky a presypava..a hlavne ked je voda...a tiez polievanie..z konvice, z hadice...hrabat okolo stromcekov a podobne..

luciferkax
17. apr 2012

@majka1981 u nás záhradku našťastie polievajú starí rodičia, tak ide snimi, ponosí rovno vodu a j zvieratkklám.. apotom rýchlo obliesť do suchého :D od halvy po paty :D

katrinka8
18. apr 2012

No u nas fici na zahrade najviac hojdacka (ma ju aj doma, ale napriek tomu je to asi nejaka mania), keby sa dalo, tak asi by ju predbehla len trampolina 😀 No a, samozrejme, pieskovisko, v lete bazenik, na druhe narodeniny bude smykacka s "vezickou" (chystame vlastnu vyrobu, kedze mm "zdedil" drevo a kupili sme len tu smykaciu "plochu" a navyse vezicka bude sluzit aj ako strecha na zahradnu pivnicku). No a to nevravim, ze najlepsie je oberanie ovocia z krikov, stromov, hrabanie a "lopatovanie" v hline, trhanie kvietkov, zbieranie konarikov, sledovanie chrobakov, zvieratiek, lopta, bublifuk, nafukovanie balonov, auto do pieskoviska, plastovy nabytok ... v zahrade je zaujimave vsetko 😀 Dnes navyse vozenie sa vo furiku 🙂 a siatie travy 😀

diiid
19. apr 2012

u nas je ako v skolke. Celu dvojgaraz maju plnu svojich veci, bicykle, trojkolky, odrazadla, traktor s vleckou na baterky (ten co sa da na nom vozit aj Barbie dvoj auto na vozenie), mala plasticka smykacka, mala trampolina, na zahrade preliezky a 6 druhov hojdaciek s velkou smykackou, pieskovisko, piknikovy stol, plasticky domcek, v lete bazen a maju aj nafukovaci zamok ktory sme vela v zime pouzili dnu v obyvacke. Potom take drobnosti ako kriedy, bublifuky, lopty roznych velkosti. Hraju sa so vsetkym rovnako radi kym vytiahnu kazdu vec tak v klude 2 hodiny prejdu. Radi sa vozia aj vo voziku so strieskou, to ich vezmem na ulicu.