Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Hyperaktívne 3 mesačné dieťa

elcoro
27. júl 2020

Kde robím chybu? Nemám už nervy chápete? Mam 3 mesačného drobca, ten je od narodenia strašne živý alebo neviem co mu je, v kuse je v pohybe, ruky nohy aj pri zaspávani sa mu hýbu, dám do perinky, ulitky vrieska pomaly ju roztrhne , vyberiem ho z nej nevie zaspať je nespokojný, taky istý bol aj jeho brat 3 ročný teraz,,, nikdy nevie zaspať sám že položím a spi alebo si ľahne a zaspí bez toho aby som musela kolisat, hojdat, trieska z kociarom. Je to strašne únavné, vyčerpávajúce uspavat hodinu a spi 15 minút, vyberiem ho z kočiara troska sa po hráme zasa vrieska chce späť, dám ho do kočiara a ani bohovi zaspať, keď nekolisem..... Ja už neviem Ci ho mam nechať vyplakať ci co? Co to je za dieťa?

aaao
27. júl 2020

@elcoro nepotesim ta mam 3rocaka doma a stale je taky isty :D ale vyskusaj nosic alebo satku 🙂 mne doslova zachranili nervy 🙂

biela_sova
27. júl 2020

@majamat Jasne, ze len vacsina, ale vidis, aj Tvoja mala potvrdzuje to, co som si tak definovala ako inteligentne dieta. Oni su na seba narocne, presne ako si opisala to kreslenie, ze ona prijme vud 0 alebo 100%, nic medzi tym. Cistu dokonalost. Tieto deti sa vela zamyslaju, preto mozu aj vsade meskat. Niekedy by som im dopriala len tak s cistou hlavou nieco robit, tak bezducho. Ale oni maju v tych hlavickach malu tovaren na myslienky, co sa nevypne ani v noci

biela_sova
27. júl 2020

@elcoro tak potom nerobis v nijakom bode chybu, si skvela mamina. Mne pomohol velmi ten nosic, ten mi poradila kamoska. Zivot sa mi otocil o 180 stupnov. Zrazu ma to babo uspokojenu potrebu mat Ta v tesnej fyzickej blizkosti (aj ked teraz v lete je to teda tazke) :D
Sup do nosica a mozes sa venovat starsiemu/vareniu/dokonca chvilke pre seba, maska na tvar, vylozit nohy, citat si ist s kamoskou na letnu terasu...

silvialk
27. júl 2020

@elcoro moj maly bol taky isty.Ked mal 5mes robili sme spankovy trening a po 2tyzd pekne zaspal v postielke aj kociku.Uz ziadne uspavanie na rukach ani fit lopte.Lutujem,ze som to nerobila skor.Chce to trochu prace sa tam dostat,nacitat si informacie a aplikovat co ti poradi spankova poradkyna. Velmi mi pomohlo,ze som sa mala koho opytat co mam robit a nebola som v tom sama.Ked je dietatko vyspate je ovela spokojnejsie.Drzim palce.

elcoro
autor
28. júl 2020

@biela_sova mam nosič, nosíme sa, ale vonku je to nereálne lebo je v ňom 300 stupňov a aj tam vrieska 🙆‍♀️ ale ani doma nič moc, nemôže sa tam moc hýbať a to mu asi vadi 😂

marianeta
28. júl 2020

Staršieho som mala takého..Cez deň nespal,a ak áno tak 15 ,20 min.. všetko som robila jednou rukou lebo sám v postieľke nebol ticho ani keď som išla na wc.. nohy ruky lietali nonstop..Ale zas on prespal celú noc už ako 2 mesačný sa prestal budiť na kŕmenie ,no to som zas ja nemohla spávať ,lebo som mala strach či je v poriadku,a aj keď mal monitor dychu tak som furt nakukla či dýcha..Uspavanie cez deň- natriasat v kociari,ak zaspal na mne tak som sa nemohla ani pohnúť ,prechádzka v kočíku väčšinou končila po 20 min.,keď som utekala domov s dieťaťom v jednej ruke a druhou tlačila kočiar,večer sme sa s mužom striedali po pol hodinu nosením a natriasanim..No hrôza.. Ale ráno sa zobudil ako slniečko 😀.. až keď začal loziť tak prestal vyžadovať tieto veci a začal spávať cez deň aj 3h.. Mladší ten kam.som ho dala tam zaspal.. pri ňom som sa niekedy aj nudila..Iste,mal aj on dní kedy má.dohanal k zúfalstvu ,ale v porovnaní s jeho bratom to bola malina.. Najviac vrieskal pri obliekaní..keď.som niekam išla tak som sa prezehnavala..našťastie ani toto netrvalo večnosť..
@elcoro nie si sama čo má také dietky..Ak je po zdravotnej stránke v poriadku ,nezostáva ti iné ,len vydržať.. Je to náročné na psychiku hlavne..

majamat
28. júl 2020

@biela_sova cista pravda.