Hyperaktívne bábätko

viktoriam84
11. jan 2019

Môžem dat bábätku trosku medovkoveho čaju aby sa upokojilo?

pribinak
11. jan 2019

Mozes. Ale hyperaktivne urcite nie je. Tato diagnoza sa stanovuje az vo vyššom batolivom veku. To tvoje babatko ma mozno par tyzdnov

viktoriam84
autor
11. jan 2019

@pribinak môžem mu trosku dat aj keď ma tri týždne?

pribinak
11. jan 2019

@viktoriam84 mozes, nic sa mu nestane. Ale uznaj 3tyzdnovy človiečik nemoze byt heperaktivny.
Moze byt vela dovodov preco babatko malo spinka, je nespokojne ci plačlivé, ale nie hyperaktivne

luba41
11. jan 2019

@viktoriam84 a čo sa ti nepáči na bábätku? plače, nespí či? žiaden čaj nepotrebuje-prituliť, nosit vela, nakojit a tak dokola.. na bylinky može zareagovat alergickou reakciou, pozor na to

viktoriam84
autor
11. jan 2019

@pribinak pošlem ti video si na fb niekde?

pribinak
11. jan 2019

@viktoriam84 nie, mam zrušené konto

vektricka16
11. jan 2019

@viktoriam84 nic v zlom ale nevidela som este 3tyzdnove babatko hyperaktivne ani som tom nepocula. Nepoviem keby ma aspon neaky ten rocik za sebou ze uz vymysla a beha....

shilla23
11. jan 2019

@viktoriam84 takemu malemu dietatu nemas davat nic okrem mlieka ci uz MM alebo UM!!! Maximalne tak sebe mozes dat a moze sa to preniest cez mlieko na male .. ale ozaj nechapem ako si dosla nato ze mas hyperaktivne dieta a cpat do neho caj a bylinky uz vobec .. normalne sa mi rozum zastavuje

viktoriam84
autor
11. jan 2019

@shilla23 baby neodsudzujte ma ale som v koncoch bábätko od narodenia stále sa striasa nonstop ako keby ho elektrika triasla plus nonstop plače, zdvíha chrbát odpichuje sa keď ho rozbalím.,je nonstop v pohybe, dvíha hlavičku a rýchlo dýcha akoby behal a z toho nechce spinkať vôbec... Už nič nepomáha pomoc

shilla23
11. jan 2019

@viktoriam84 to treba okamzite riesit s doktorom a nie takto .. ked sa ti cokolvek nezda tak doktor moze mu cokolvek byt ked je taky nepokojny.. mozno ho boli brusko alebo chce len citit mamu .. hlavne to neries tu lebo my nevidime,nevieme dovod ale povedz to doktorovi alebo zajdi na pohotovost ze mas podozrenie ze s nim nieco nieje v poriadku

renab
11. jan 2019

@viktoriam84 moj najmladsi robil presme to, co popisujes, len ho netriaslo. Ako luk sa vypinal aj pri kojeni. Nakoniec som kojila za pochodu a hlavu mu tisla k prsniku. Plakal v kuse. Vyklula sa z toho intolerancia laktozy. Prestala som kojit, dostal sepci mlieko a velmi pomalicky sa to upravilo.
Treba kpnzultovat s lekarom.

luba41
11. jan 2019

@viktoriam84 a robí to ked ho položíš?ako krmiš , naje sa položíš ho ?

pribinak
12. jan 2019

@viktoriam84 dojčís ci je na um? Skus si ho co najviac prikladať na hruď, ked je vyzlečený a ty tiez, kontakt koža na kozu. Aby cítil tvoje teplo, tvoju vôňu.
Masíruje mu brusko okolo pupku v smere hodinových ručičiek. Nahrej žehličkou plienku a pomasiruj ho teplou plienkou
Musis skusat co bude dobre.

mogaa
12. jan 2019

....to video pusti z mobilu pediatričke....hyperaktivita je diagnóza a určite sa nediagnostikuje u bábätiek, ale podľa viacerých príznakov sa diagnostikuje až v neskoršom období...bábätku sa pravdepodobne niečo nepáči a "jeduje sa"....ale ak ide o prehýbanie do luku môže tam byť aj neurologický problém,...ak to robí stále tak to ukáž pediatričke
@viktoriam

mogaa
12. jan 2019

http://www.spokojenedeti.cz/psychomotoricky-vyv...
@viktoriam nezlakni sa toho článku, nemusí ísť o žiadny problém...ak by sa to doktorke nezdalo pošle ťa na neurológiu alebo rovno na vojtovku, ono to prehýbanie do luku je problém hlavne u väčších detí, ale pre istotu to ukáž pediatričke