Imaginárny kamarát

bee11
17. máj 2012

Má vaše dieťatko imaginárneho kamaráta/tov? Čo si o tom myslíte?

lussy23
17. máj 2012

Môj synovec mal, aj ja som mala. nevidím na tom nič zlé. Prejde to samo🙂

janulabj
17. máj 2012

neter mala a dost dlho, uplne s nim žila, aj som sa jej pytala ako vyzerá a tak, a vyrastla z toho, už si ani nespomenie....takže si myslim že v poho 🙂

bobocka
17. máj 2012

@bee11 ja ako dieta som mala imaginarneho kamarata.som jedinacik a tak som si partaka na doma musela vymysliet. 😉 nahlas som sa rozpravala vlastne sama so sebou 😀 vyrastla som z toho,aj ked sa musim priznat,ze niekedy aj teraz rozmyslam nahlas a moj muz ma zo mna riadnu show 😀 😀 😀

babulatko
21. máj 2012

podľa mňa je to bežná vec 🙂 ....a to že ho vy nevidíte ešte neznamená, že neexistuje 😉

aliza
21. máj 2012

aj moja dcera ma tzv. 'tienovych kamaratov' a hra sa s nimi len vtedy, ked sa nema s kym hrat. Dlho bola jedinacik a tak si vytvorila imaginarnych kamaratov. Vie, ze neexistuju, takze by to malo byt v poriadku. Dcera ma 7 rokov.

zuzanocka
21. máj 2012

😀 ano
s nami zije aj "Bobo" aj "Bobko" - ked sa nieco stane, vacsinou to zavinil "zly Bobo"
a na hranie ma "maleho Bobka".. nikto ich nikdy nevidel, vieme len, ze maly Bobko je "maly" a ma chvostik (kratky) - ja osobne si ho predsatvujem ako skrecka 😉
nevadi mi, to, pripada mi to mile, avsak nemam vacsich nervov ako ked sa rano ponahlame, ja malu nakladam do auta a ona zacne pistat "Bobko, Bobko, Bobkooooo!" - mna nadhodi a potom vysvitne, ze som ju dala do sedacky, v ktorej UZ SEDEL BOBKO - ja ju musim vybrat, polozit na zem, vybrat Bobka, dat ho na vedlajsiu sedacku a potom znova nasadit mladu do autA... no radost 😅 😀

@zuzanocka 😀 rozkošné 🙂

petusko
21. máj 2012

nas starsi mal donedavna troch imaginarnych kamosov, vsetci sa volali Petkovia, len mali ine priezviska, napr. Datunt 😅 Chodili k nam na navstevu, pripadne sme ich stretavali vonku, alebo s nimi Petik zazil nejake dobrodruzstvo 🙂
Obcas mi isli na nervy, tiez kvoli podobnym situaciam ako pisala @zuzanocka a este ked sme pri tom mali svedkov, ktori nechapali, co robime 😅 , ale inak som to nejak neriesila, viac ludi mi povedalo, ze je to fajn, lebo si dieta trenuje fantaziu a tu ma teda nas starsi veeelmi bujnu 😅 😀

babulatko
21. máj 2012

môj synovec mal imaginárneho kamaráta a volal ho Igorko. ževraj vyzeral ako ten najmenší trpaslík z disneyho Snehulienky. držal ho za ruku keď chodil vonku na prechádzky. Igorko sa mu schovával pod postel a synovec ho hľadal. mali sme všetci z toho zážitok 🙂 po čase keď synovec vyrástol a my sme sa ho pýtali kde je Igorko tak povedal, že už odišiel. Teraz má synovec 13 rokov a vôbec si na neho nepamätá. Vie o ňom len z nášho rozprávania.

lukaemma
21. máj 2012

aj my sme mali dvoch 😉Ferko a Maťko,Ferko bol neposlušný 😲 a Maťko bol dobrý 😎...pre Maťka som mastila aj chlebík na ranajky 😵 a ked bola Emmka veľmi hladna (ona je taký papkač) tak zjedla aj jeho chlebík,lebo Maťko už nechcel 😉 😉 😉 a ked išla na wc tak sme museli počkať kým sa Maťko vyciká 😝 a tiež sme mali veľa krát teke,že som ich prisadla 🙂 a Emmka kričala,že som ho zadusila ☹...a v posteli sme museli tiež urobiť miesto pre Maťka (Emmka spala pri mne v posteli),tak sme sa tam tlačili traja 😵 😵 😵 ,ale bola to sranda,to mala okolo 2,5 r. teraz bude mať 5 a už sme na to zabudli 🙂...tiež na tom nevidím nič zle aspon sa rozvíja fantázia 😉

zuzanocka
22. máj 2012

@lukaemma či ten Maťko nebude z tej istej sorty ako náš Bobko 😀

xlucia
22. máj 2012

@bee11 je to normalny vyvin. moj ich mal celu raketu, a mal v nich dokonaly prehlad 😀

katey
22. máj 2012

@bee11 moja sesternica ked mala tak 4-5 mala imaginarnych kamaratov: Jednotku, Dvojku, Trojku ... :D

evina313
22. máj 2012

moj starsi syn mal tiež, volal sa Peťo 😀 teraz ma 16 a kamoša už nespomína 😉 mladši zatial nema, tak uvidime 🙂

bee11
autor
22. máj 2012

Ďakujem za názory 🙂 Ja s tým tiež nemám problém - je to fajn keď dieťa fantazíruje do určitého veku, pretože ten náš svet sa berie príliš vážne zrejme :D

melmanka
27. feb 2013

Moja malá mala tiež kamarátku (asi v 7 rokoch) . Hovorila jej Monika a podˇľa jej popisu mala červené vlasy a pehy . Pozerala s nami telku , jedla a všade chodila . Keď sme sa boli korčuľovať musela som zbaliť aj jej fľašku s vodou a aj keksík . Teraz už o tom neviem , ale ktovie možno nejakú má .

ivana149
15. jún 2013

my& mame 4 mesačneho chlapčeka a ma imaginarneho kamoša, ktorý neni s nani každy deň, sedi u nas v spalni na lustru a maly sa mu veľmi teši, smeje s a kriči 😀

zuj
15. jún 2013

@zuzanocka som sa davno tak nezasmiala🙂 My mame mravceka, tiez sa nesmie vycikat skor ako mala🙂

katecameron
15. jún 2013

a co tak macicka s krídlami moj malicky stale rozpravala ze mame doma mačku s krídlami 😎 ked som sa v byte potkla tvrdil ze som sa potkla o macku ze to ona mi vbehla do cesty

lubina
15. jún 2013

my mame doma zasa dinosaurika Rudyho. Ma dieru u dcerky v izbe a normalne nam aj vyjedava v noci tajne chladnicku 😀 . Cela rodinka s nim v pohode zijeme......