Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Išli by ste so štvormesačným bábom na návštevu na onkológiu?

liveya
18. apr 2014

Tvrdia mi ze cez vikend niesu oziari tak nam nic nehrozi...

siska53
18. apr 2014

Nesla by som do nemocky vobec s takym mimi a uz vobec nie na onkologiu.

miku1
18. apr 2014

S takým malým bábom by som nešla do nemocnice vôbec....

lulu369
18. apr 2014

Určite by som nešla a už vôbec nie na onkologiu...Jedna známa, ktorá mala rakovinu, nám povedala, že malé deti nesmú minimálne 2 týždne k človeku, ktorý je po ožiaroch ☹ Neviem síce čo je na tom pravdy, ale ju vraj na to upozornili doktori

bibianka
18. apr 2014

Radšej by som to neriskovala, je to vec priorít a prvoradé je neohrozenie zdravia dieťaťa. Navyše efekt pre pacienta môže byť celkom opačný, ako sa očakávalo a miesto radosti z takej návštevy príde ešte väčší žiaľ, hlavne ak je stav naozaj vážny. Ten stret niekoho, kto je možno na konci, a nového života môže prebiehať rôzne. Zažila som niečo podobné, bolo to dávno a doteraz ma to máta ☹

grossmann
18. apr 2014

Podla mna ta tam s dietatom ani nepustia....k mojej mame nepustili 10rocneho synovca, sestra mohla ist len preto, ze bola dospela a nenechala sa odbit...a ani by som s takym malym dietatom nesla vobec do nemocnicneho prostredia....dieta nema tak silnu imunitu, aby zvladlo ten napor infekcii, bakterii, a pod.... a ako pisala lulu369, ked som bola tehu, tak znamy, ktory bol po ozarovani, ma tiez varoval, ze sa nemam priblizovat, ze ho upozornili, ze nema ist k detom a tehu...

alex31
18. apr 2014

urcite nie ...moj ma sice uz 4,5 ale ani teraz ho nikdy so sebou ani do "normalnej" nemocnice neberiem a nie to este na onkologiu ... mne samotnej tieto zariadenia casto nahanaju akysi nepokoj....

tova
18. apr 2014

ano bola som s par mes. dvojickami pri svokre par krat. Bola velmi rada ze ich vidi, a boli sme tam zhruba 10min. lebo ani ona sa na viac necitila, a deti boli cely cas vo vajicku v kociari. Nachladene boli prvy krat ked mali 14mes. ine choroby nenachytali a to ani nie su ockovane. pytala som sa dr, aj ona onkologa, povedal ze mozu. bezne do nemocnice chodime casto a stretavam tam xx malych deti. lenze u nas v nemocniciach su pacienti po samom vacsinou takze aj aj bakterii je asi pomenej. Prisla ich aj pozriet 2 den po porode aj sa rozplakala a prva veta bola ze ona ich neuvidi vyrastat, ale to hned preslo podrzala jedneho, druheho, a chodila aj k nam domov ich pozriet cca raz tyzdenne 1 rok. stihla. ked ich videla dodalo jej to viac sily. A co potom rodicia kotri chodia na oziare a musia vychovavat popritom svoje deti? alebo surodenec chodi na oziare? nepocula som o pripade, kde by sa museli ostatny clenovia rodiny vystahovat .

monika15
18. apr 2014

juj asi nie :((((((((( nemusia dnes ozarovat ale osoba este moze mat v sebe nieco :((((((((

jenn7
18. apr 2014

navstevy na onkologii su pre deti zakazane, nesla by som tam s dietatom, ludia, ktory tam lezia maju casto aj nakazlive infekcne ochorenia, mali sme dlho na onkologii otca..... ☹

csenibaba
18. apr 2014

Ahoj ,u nas je vsup na onkológiu do 15 rokov je zakázanè!Bohuzial nedávno som onkológiu návsevovala den co den a dcèrku ktorá má 10 rokov nepustili dnu!!

celasapremenim
18. apr 2014

nie, odnes im fotku radsej, video, nie dieta

tajka1986
18. apr 2014

nie, ani na iné oddelenie, ani by ma nenapadlo

hradnapani
18. apr 2014

deti do 15 rokov maju obvykle zakaz vstupu. 4-mesacne dieta este nema poriadnu imunitu, neoslabovala by som ho pobytom v tomto prostredi - a podla mna by vas ani nepustili.

eeffka
18. apr 2014

Nemocnici sa treba vyhybat sirokym oblukom. Bola som s dcerou hospitalizovana imunitu mam tip top a napriek tomu som nakupila rotavirus. Bola aom na sukromnej izbe. S 4,5 m dietatom ani nahodou,ani do budovy nie se na oddelenie.Hocijake.

marionmarion
18. apr 2014

Nie, nesla by som...ale ak ide o niekoho doleziteho, kto strasne tuzi vidiet tvoje babatko a mozno na to neskor uz nebude mat prilezitost, isla by som s dietatkom do nemocnicneho parku, sadla si na lavicku a tam by sa vidiet mohli...ak ide o pacienta, ktory nevladze sam prist, moze mu pomoct sanitar a dotlacit ho na voziku...niekedy staci pohlad a mala chvila a vsetci su spokojni...no do budovy nemocnice by som dieta nebrala, mohlo by tam nieco chytit a ochoriet...

euka210
18. apr 2014

no treba si zistit ci vobec pustia. My sme s nasim boli pri svokre, ale to uz mal cez rok, no neboli sme na oddeleni, ale stretli sme sa len na chodbe kde boli ambulancie a kde sa cez vikendy nepracuje.

lyzzy
19. apr 2014

take male dieta do nemocnice nema co chodit...

dasiacik
19. apr 2014

Do nemocnice absolútne nie,pokiaľ by som nešla na nevyhnutné vyšetrenie so samotným bábätkom!

jahodka8
19. apr 2014

No aj pôrodnice sú v nemocniciach, pacienti a personál chodia často tými istými schodmi, výťahmi, do tej istej lekárne. Asi závisí od povahy pacienta a dieťaťa, ako to oni budú znášať a štvormesačné bábo sa niektoré ľahko rozplače v cudzom prostredí. A či vôbec tam pustia také dieťa a či to tomu pacientovi nebude skôr vadiť ako ho to poteší.

lejlla
19. apr 2014

ja osobne by som nesla

kiwi82
19. apr 2014

nie nešla a ani neviem,či by dieťatko na oddelenie pustili.

ivetkab.
19. apr 2014

S bábätkom by Ťa ani nepustili ... ani tehu ženy nepušťajú. A tlačí sa mi otázka ... a načo tam vlastne má ísť to bábo?

peter952
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tu začni písať odpoveď...

Odošli