Ja už ozaj neviem čo sa deje - zlý spánok 7-mesačného syna.

saska121212
18. okt 2019

Ahojte mamičky
Mám 7 mesačného syna, nikdy nebol plne dojčený, možno také 4 dni.
Pred týždňom mu vyšiel jeden zub, predvčerom sa prerezal druhý.
Predvčerom keď som ráno zistila že sa mu prerezal zub bol malý veľmi mrzuty, nakoniec o 15tej zaspal- do 23tej, po zobudení som ho okúpala, dala mliečko a išiel spať
Zobudil sa o 5(chápala som to veď spal od 15tej)
Ale ďalší deň som mala ako každý iný, kúpal sa o 7, fľaša a spal
A zas bol hore o 5!
A dnes zas. Nechápem čo sa stalo , aj dávnejšie si vedel pospať takto ale nikdy nemal problém s tým žeby vstával neskôr
Podotýkam! Predtým vstával o 7-8 kedy ako.
A ešte , teraz celú noc mrnči, a stáva na nohy
o piatej šup na nohy a už nezaspi, až poobede
Pomôžte mi prosím

montemotherone
18. okt 2019

@saska121212 nič sa nedeje. Je ešte malý. Spánkový rytmus sa bude meniť z upravovať... + zúbky do toho+ je dosť blbý čas. Mení sa prudko počasie, teplota, tlak... Všetkým z toho šibe, reagujú veľkí aj malí 🤷

saska121212
autor
18. okt 2019

@montemotherone vďaka za odpoveď , on nikdy nejako nemal problémy so spánkom , od troch mesiacov spi celú noc ☺️ spi na brušku, len dvihne hlavu a už je na nohách , aj so zatvorenými očami 😏 dúfam že to prejde čoskoro lebo je stále mrzuty

miadi
18. okt 2019

@saska121212 som sa pobavila od 3m spi celu noc Moja až od 3.5roka. Idu mu zubky vtedy su tie noci narocnejse a je este dost maly uplne prirodzena vec, Mala si to proste super doteraz spave babo 😊

vinkel
18. okt 2019

@miadi môj do 3,5r chcel stále v noci fľašu mlieka 😂 proste on prišiel k nám a mama “Cem kako” a to surovo a pritom chodil už do škôlky. Ja som snim užila on do 6 mes každé dve až dve a pól hodiny chcel jesť a to stále či bol deň či noc. Ja vyzerala ako smrť už pri ňom. A po 6 mes už keď mal mäso tak sa každé 3-4 hod hore 🙂 ako v noci, cez deň vydržal viac byt hore.

nini1010
18. okt 2019

Deti maju proste take fazy.Moja dcera mala 2 krat do prveho roka a pol fazu kedy sa proste noc co noc zobudila o 23,00 a bola vyspata do takej 2 hodine rana a potom zaspala.Bolo to totalne psycho pre mna ako matku dietata ktore spavalo dlho a dokonale.Navyse zacinala vtedy chodit tak som ja musela chodit s nou.A nemohla som urobit nic!trvalo to asi 3 tyzdne a potom sa to vratilo do normalu.Dvakrat mala takuto podobnu fazu.Cize u deti nie je nic definitivne,spanok sa zase zmeni.

miadi
18. okt 2019

@vinkel Moja chcela cecek 😆nasla aj v polospanku 😁a to som este v teho stretla jeden par rodicov co mi vraveli ze ich deti spali super ze prvy 15h denne od zaciatku v kuse ze ich rozmaznal lebo druhe dieta spalo uz len 10h 😃mat takych spachtošou tak mam kludne aj 3

saska121212
autor
18. okt 2019

Tak som rada,že sa to zmení. Von ide jeden zub za druhým ale nejako neplače ani nič, nemá teploty a nehnackuje 😊 dnes som mu dala o tej piatej mliečko, trochu vypil a zas šiel na nohy a plakaaaaal, ešte bol zrejme unavený aleeee
Vzala som veľkú látkovú plienku, zatočila mu nohy aby sa nemohol postaviť a spal do teraz 😃 zrejme je viac zvedavý ako by mal😄

evkakozickova
18. okt 2019

@saska121212 Presne to isté máme aj mi ja to pripisujem k zubkom

saska121212
autor
18. okt 2019

@evkakozickova kolko uz máte ? Nám vyšli dva ale predpokladam že ešte pôjde nejaký 😀

deti95060810
18. okt 2019

to je bežné že sa deti budia o 5 ráno...tam nemáme ako pomôcť.
V tomto veku majú deti aj separačnú uzkosť....

zlatica99
18. okt 2019

@saska121212 musíš to vydržať, deti nespia rovnako, oni si ešte hľadajú ten svoj rytmus a keď mu ešte do toho idú zúbky tak sa ani nečudujem, že nespí poriadne a že je mrzutý, to je úplne normálne!

evkakozickova
18. okt 2019

@saska121212 Nám idú straaaaene pomaly malý má teraz šestnásť mesiacov a idú mu očné len nedávno mu vyšli prvé stoličky strašne je nervózny zlý plače až kričí neviem či to je normálne že až takto vystrája pri zúbkov proste strašne kričí až sa hádže nech to je za nami už 😃 každý mi hovorí že také zlé dieťa ešte nevideli

mladenca
18. okt 2019

@saska121212 meni sa mu rytmus bohuzial to budes musiet zvladnut a myslim, ze to nie je az take hrozne, plus zuby nie je to prijemna cast vyvoja pre samotne dieta takze tak, musis to len vydrzat...