Nosia vaše deti jantárový náhrdelník?

mondulka
9. feb 2013

Chcem sa spýtať či ste ho dali svojím detičkám a aké sú vaše skúsenosti?Ďakujem za všetky odpovede. 🙂

sonkab
9. feb 2013

@mondulka ja som ho pouzivala a myslim, ze pomohol. Ale je to aj o tom, ci tomu veris ty alebo nie. Ja mam obchod, kde jantar predavam a mam len pozitivne ohlasy

kvetinka211
9. feb 2013

toto je oblubena tema tohto fora, tunajsie zeny maju same dobre skusenosti s uväzovanim snurky s drobnymi kamienkami na krk novorodencov ... samozrejme az po tom, co im uz dali cervenu stuzku a poumyvali ich pocikanou plienkou, tri krat odpluli a nechali si vyvestit z kavy

sonkab
9. feb 2013

@kvetinka211 netreba hadzat vsetkych do jedneho vreca - je normalne, ze ludia siahaju po alternativnych rieseniach - hlavne pri malych detoch. Ja som malemu jantar dala (ak by aj nepomohol na zubky, ako nahrdelnik sa mi to paci), cervenu stuzku sme tiez na kociku mali (preto, ze mi ju tam dala svokra, ja som o tom nikdy nepocula), ocikane plienky zasadne periem a nepotieram nimi svoje dieta a kavu si radsej vypijem, ako by som ju mala minat na nejake vestenie 🙂

qwen
9. feb 2013

nech si hovorí kto chce čo chce, s jantarovým náhrdelníkom skúsenosti nemám, ale veľa krát som počula, že je účinný. Čo sa týka urieknutia a pretierania plienkou, tak mám s tým osobnú skúsenosť či už na sebe, alebo na svojom dieťati. A kľudne mi tu môžte písať do sliepok, mám svoj názor ..............

anicka87
9. feb 2013

@mondulka ja som uz zo zufalstva vyskusala aj ten nahrdelnik, a to je teda blbost riadna, nepomohlo, prekvapujuce 😀 ak chces poslem ti moj, nekupuj novy, nam je nanic 🙂